Wpis

sobota, 16 marca 2013

Jan Kobylański i Radio Maryja prowadzą Polaków na manowce

wielkiego zaszczytu otrzymania Błogosławieństwa od Waszej Świątobliwości podczas inauguracji pomnika
 
Escrito por sowa (») ayer en 18:31 en categoría Jan Kobylanski, leído: 28×
usopal/pomnikwroc.jpg

Szanowny Pan Krzysztof Cierpisz Tre Hograsv 22a 224 75 Lund Szwecja Drogi Panie Krzysztofie! Bardzo dziękujemy za przesłanie nam informacji o zdewastowaniu Pomnika Ofiar Stalinizmu, (wiadomość elektroniczna z dnia 14 sierpnia). W związku z tym smutnym zdarzeniem Fundacja Juan Kobylanski pragnie przesłać 1.000 $ ( tysiąc dolarów amerykańskich) jako pomoc w odbudowie tegoż Pomnika. Chcemy brać czynny udział w renowacji tak ważnych dla Narodu pomników jak na przykład ten poświęcony pamięci ofiar stalinizmu. Korzystając również z okazji przesyłam najlepsze życzenia i pozdrowienia. Z pozdrowieniami. Jan Kobylański

  • Puenta del Este/ Uruguay, 18.11.2004. Versammlung einer Organisation Exil-Polen: "Es regiert in Polen jetzt eine frankistisch-trotzkistische Mafia "./ W materiałach z X Walnego Zebrania USOPAŁ znajduje się interesująca wypowiedź, w której mowa m.in. o tym, że Polską rządzi obecnie "frankistowsko-trockistowska mafia". Donat LUSK

Jego Świątobliwość

Ojciec Święty Franciszek I

Watykan

 

 

W imieniu Polaków katolików z Ameryki Łacińskiej, pragnę wyrazić Waszej Świątobliwości nasze uczucia głębokiej czci i szczerej radości  z wyboru Waszej Świątobliwości na Papieża, następcę Świętego Piotra w Rzymie, Wikariusza Chrystusa i Pasterza Powszechnego Kościoła Katolickiego.

         Jednocześnie zapewniam Waszą Świątobliwość o naszym synowskim przywiązaniu do Jego osoby i Jego Magisterium św. Piotra. Ojcze Święty, według tradycji Polski, kraju, z którego pochodzimy, Wasza Świątobliwość może liczyć na nas, jako wiernych synów Kościoła Katolickiego i jako świadectwo szczerej i pełnej przynależności  do Stolicy Apostolskiej. Jest to dla nas zobowiązanie, zaszczyt i obowiązek, które będziemy się starali przekazać także przyszłym pokoleniom.

Wszyscy jesteśmy katolikami, większość to potomkowie Polaków  i dostąpiliśmy wielkiego zaszczytu otrzymania Błogosławieństwa od Waszej Świątobliwości podczas inauguracji pomnika Błogosławionego Jana Pawła II w 1999 roku, który znajduje się naprzeciwko Biblioteki Narodowej w Buenos Aires.

Dlatego pokornie błagamy Waszą Świątobliwość o Apostolskie Błogosławieństwo dla nas wszystkich, którzy pielgrzymujemy w tych odległych krajach Ameryki Łacińskiej, zapewniając jednocześnie o naszej stałej modlitwie za Ojca Świętego i za owocną posługę i misję jako Pasterza Kościoła Katolickiego.

         Życzymy Waszej Świątobliwości Radosnych Świąt Zmartwychwstania Pańskiego!

 

14 marca 2013

 

Jan Kobylański

Prezes Unii Stowarzyszeń i Organizacji Polskich Ameryki Łacińskiej - USOPAŁ
i Fundacji J. Kobylański w Argentynie i ich Zarządów Głównych
usopal@netgate.com.uy

Carlos Pellegrini 743, P.2 Ap.11, 1009 Buenos Aires

21 de setiembre 3132, 11300 Montevideo-Uruguay


Minister Zdzisław Podkański, PSL, przemawia -  Jan Kobylański, w środku - Minister Antoni Macierewicz, PiS (2. od prawej)

  • von links/ od lewej: Jan Pyszko,  Jan Kobylański, Jan Olszewski, Andrzej Stelmachowski
                       Magdalenka, Kiszczak, Stelmachowski

Polską rządzi frankistowsko-trockistowska mafia USOPAL_18_11_2004.pdf by SOWA magazyn europejski

A odważne mówienie prawdy jest naszym obowiązkiem.

Panie Niedźwiecki, zostawmy Kobylańskiego z Jerzym Robertem Nowakim i ojcem Rydzykiem na boku, bo całe to żydośrodowisko parło Polaków przed ostatnimi wyborami prezydenckimi do głosowania na Lecha Kaczyńskiego, a nie np. na Kolegę Kobylańskiego, śp. dra Jana Pyszko.

Polaków można jednoczyć tylko w Prawdzie, a prawda jest taka, że Pan Jan Kobylański i Radio Maryja prowadzą Polaków na manowce.

Układ zawarty w Magdalence przewidywał rozdzielenie różnych funkcji pomiędzy wybrańców Kiszczaka.

Jan Kobylański z mocy tej samej szatańskiej siły otrzymał już raz wątpliwą godność Konsula Honorowego RP.

Radio Maryja i Jerzy Robert Nowak dążą do ponownego wepchnięcia Kobylańskiego do diabelskiego szamba.

Tymczasem Jan Kobylański ma blisko 80 lat, ludzie w tym wieku odchodzą na całym świecie w stan spoczynku. Radio Maryja i Jerzy Robert Nowak wyrządzają Kobylańskiemu zwykłą podłość mieszając go jeszcze raz przed śmiercią do tej szatańskiej gry.

Pieniądze zużyte na wydrukowanie grubej księgi panegirycznej o Janie Kobylańskim można było przecież z takim samym społecznym, negatywnym skutkiem wydać na kolejny odwiert profesora Ryszarda H. Kozłowskiego w Toruniu, a jednak postawiono na tradycyjne lanie wody przez Jerzego Roberta Nowaka, żyda z pochodzenia, który w przeszłości oficjalnie zajmował się jakąś pracą w służbach dyplomatycznych PRL-u.

Należy oczekiwać, że pośród osób zaproszonych w najbliższym czasie na doroczne spotkanie w Południowej Ameryce nie braknie Zbigniewa Nowaka (były poseł, http://raportnowaka.pl/) oraz obu braci Niedźwieckich (jako przeciwwagi dla innych braci i innych maci). Macierz Polska http://usopal.blox.pl

http://pl.gloria.tv/?media=38484

piątek, 13 listopada 2009

http://www.mister-wong.de/doc/usopal-18-11-2004_259939729/

http://sowa.quicksnake.es/Jan-Kobylanski/wielkiego-zaszczytu-otrzymania-Bogosawiestwa-od-Waszej-witobliwoci-podczas-inauguracji-pomnika

Szczegóły wpisu

Tagi:
brak
Kategoria:
Autor(ka):
reakcja
Czas publikacji:
sobota, 16 marca 2013 05:14

Polecane wpisy

Kanał informacyjny

stat4u

Opcje Bloxa