Wpis

czwartek, 04 lipca 2013

Bank Watykański IOR 20130703 Stefan Kosiewski Fascynacja obledem 204 ZR ZECh

sk/frasobliwy-coll.jpg

 

Bank Watykański IOR 20130703 Stefan Kosiewski Fascynacja obledem 204 ZR ZECh

Written by sowa (») yesterday at 23:51 in category Economy, read: 2×

  • kirche/shalom-papiez-franciszek-na-weselu.jpg
    76-letni Franciszek postawił sobie za cel życia, główne zadanie swojego pontyfikatu tzw. reformę finansów Watykanu, tymczasem minęło już dawno 100 dni od wyboru 23 marca 2013 r. na fotel Ojca św. Jezuity z Argentyny nie posiadającego w dorobku życiowym żadnych prac teologicznych, ani naukowych, nie znającego się zupełnie na bankowości i nie mającego w bilansie swego życia żadnych zaprawdę znaczących dokonań dla Kościoła świętego, o których można by w tym miejscu wspomnieć, a pochodzący z piemonckich żydów papież Bergoglio nie dopełnił jeszcze nawet podstawowego  obowiązku przeprowadzenia krótkiej,  rzeczowej rozmowy służbowej z Prezydentem Banku Watykańskeigo Ernestem von Freyberg, który chciałby zapewnie od dawna już zapoznać papieża z dalekiej pampy argentyńskiej z bilansami instytucji, którą Głowa Kościoła świętego najwidoczniej zamierza zlikwidować,  rozwalić jak świnkę, rozbić, postawić w stan upadku kowala sposobem,  albowiem papież Franciszek powiedział już wyraźnie, że św. Piotr konta w banku nie miał, po czym zwolnił z pracy dwóch najważniejszych spośród 141 pracowników rzymskokatolickiej instytucji finansowej utrzymującej się z obsługiwania kont,  natomiast specjalisty powołanego przez ustępującego Benedykta w celu zapoznania nowego papieża ze smutną prawdą o kłopotach finansowych Watykanu, nowy papież nie chce zwyczajnie widzieć na oczy dając dowód, że papieża Franciszka nie interesuje naga prawda o stanie finansów Watykanu tak samo jak nie interesuje go wielotomowa Biblioteka Papieska, ani możliwość pracy konkretnej na Stolicy Ojca św. i możność prawdziwa prowadzenia skutecznej reformy finansów państwa kościelnego Watykanu, gdyż człowiek wybrany na stanowisko szefa państwa Watykan nie zamierza niczego reformować, albowiem przebywając na stare lata w bardzo drogim hotelu z wszelkimi wygodami cywilizacyjnymi pochłonięty jest jak cadyk pod koniec długiego żywota zabawianiem już tylko hotelowych gości wymyślaniem coraz to nowych sztuczek mających wywołać w ich oczach iskry boskości krzesane przez dostępnego cadyka w celu zabawienia gawiedzi, tu raczej: chołoty składającej się na dwór papieski, która wyciera hotelowe klamki uszczęśliwiona z uprzywilejowanego położenia w stosunku do wielu milionów ludzi na całym świecie, które to miliony nie mają możności zasiadania u papieskiego stołu, mimo iż współtworzą wdowim groszem jego przepych zrzucając się na tacę, czyli na 5 miliardów EURO obrotu i 86,6 milionów EURO zysku Banku Watykańskiego w 2012 r.; Polakom wyłoży diabelską logikę reform papieskich podobnych do reform Gierka, których nikt nie widział na oczy, gdyż po staremu rządziła w PRL-u Polską ubecka rzeczywistość, taki skrót myślowy: czy idzie sobie na chłopski rozum takiego np. Balcerowicza, Belki, albo dla przykładu Orłowskiego,
  • Witold Orłowski - Daniel Rosati
                                                                           poleć znajomemu »                        którego poznałem przed laty we Frankfurcie w hotelu Mariott przy okazji bezmyślnej imprezy potrzebnej do skonsumowania środków przeznaczonych w budżecie państwa polskiego na tzw. promocję państwa poza granicami Polski, że fałszywy hrabia Komorowski z żoną z domu etnicznych ubowców Dziadzia  po wybraniu go na stanowisko Prezydenta RP, nie wprowadza się do Pałacu Namiestnikowskiego przez ponad 100 dni, lecz przemieszkuje na koszt państwa w hotelu Bristol, który nie jest wszak zamyślony dla Prezydenta RP, lecz dla masonerii ze świata, co poznać z daleka po kolumnach na dachu, a tam zabawia ten nieszczęśnik dzieci od sąsiadów niespodziankami historyka od siedmiu boleści?   

    QR code for this recording:

  • W hotelach Poznania ubowcy spotykali się z Maciejem Giertychem,  ojcem Romana i synem Jędrzeja, dla którego dawali synowi przesyłki i różne inne materiały do publikowania  na Zachodzie Europy przez tego fałszywego narodowca tak samo, jak Dawid z Wrocławia, żydowski przeciwnik dla picu Baumana; wart hotel Paca i Pałac pajaca - ten bez zmrużenia oczu sprzyja spełnianiu zadań dla honoru Organizacji, a także dla dobra jeszcze jednego Giertycha zainstalowanego we Watykanie, na podsłuchu.  Za czasów Don Stanislao. We Watykanie, którego bank przyniósł w ubiegłym roku, przypomnijmy: 86,6 mln EURO zysku?    
Nie reformuje się banku, który jest sprawny a nie będąc w żydowskich rękach nie przespekulował się, nie przynosi strat, lecz wykazuje w bilansie zyski!  W bankach muzułmańskich nie pożycza się pieniędzy na lichwiarski procent, albowiem Koran zabrania czynienia tego grzechu wiernym  tak samo, jak Biblia zabrania go popełniać wierzącym żydom i katolikom.  Sprawny i dobry, wystarczający dla potrzeb nie jednego jeszcze, przyszłego papieża jest stosunkowo mały, aczkolwiek państwowy Bank Watykański IOR, poddawany presji Stanów Zjednoczonych.  
 
Watykan jest państwem terytorialnie małym w stosunku do Hiszpanii, Włoch i Francji, które jak umówione, jak pod naciskiem niewidzialnej ręki rządu światowego odmówiły prezydentowi Boliwii przelotu jego prezydenckim samolotem w przestrzeni powietrznej Europy i samolot z tubylczym prezydentem południowoamerykańskim został zmuszony do reformy trajektorii lotu.  Bank Watykański jest mały w stosunku np. do państwowego, niemieckiego West-LB, który przespekulował się na więcej niż 6 miliardów EURO  w krzywych geszeftach na Kajmanach i został w zeszłym roku rozbity jak fajansowa świnka, a przecież tak niedawno jeszcze jego dyrektor Norbert Friedrich otwierał razem ze mną we Frankfurcie nad Menem imprezy promujące Polskę przed wejściem do Unii Europejskiej; miły był człowiek, a dostępny jak św. Franciszek.

  

27. Mai 1999 - Haus Griesheim: Norbert Friedrich (Europa Union Deutschland),

Po co reperować smartfona młotkiem, jeśli wystarczy dotknąć palcem, jak św. Tomasz dotknął Jezusa, żeby przekonać się, iż wszystko jest w najlepsze na swoim miejscu, nie zaś w namiocie wędrownym, kuszetce, hotelu nieszczęsnym. Papież Aleksander VI ze safardyjskich żydów Borja zamienił Watykan na burdel hotelowy i był ten papież największym nieszczęściem, jakie mogło dotknąć nasz Kościół Apostolski święty, na krótko przed Lutrem. Armagedon natomiast, należy przypomnieć, to nie jest cudowna dolina krzemowa dla ludu szukającego szczęścia.  

Lekarzu lecz się sam - poucza mądrość  żydowska Biblii, która reformuje od stuleci świat fascynacji obłędem, gdy lekarz po wezwaniu do ciężko chorego człowieka nie pojawia się przy łożu pacjenta złożonego wyczekiwaniem nań na Stole Pańskim,  zaabsorbowany obłędem absyntu półświatka recepcji, a Szambelanów Domu Papieskiego nie uważa i nie ma kto mu po katolicku doradzić: zdyspensuj się od tego, senor zanim zamkniesz oczy.  

Z Panem Bogiem

Z Frankfurtu nad Menem mówił Stefan Kosiewski   

http://shoudio.com/user/sowa/status/7564

Stefan Kosiewski
236 osoby ma Cię w kręgach
Kręgi rozszerzone  -  14:14
 
Były pracownik Watykanu został zatrzymany przez włoską policję pod zarzutem prania brudnych pieniędzy. Chodzi o ks. Nunzio Scarano, byłego księgowego z Administracji Dóbr Stolicy Apostolskiej. Wraz z nim zatrzymano innego księdza oraz świeckiego notariusza. Postawiono im zarzut prania pieniędzy pod przykrywką darowizn, które napływając z zagranicy przechodziły przez konto ks. Scarano w IOR, czyli banku watykańskim. Zajęte zostały konta i nieruchomości zatrzymanych. Nieprawdą natomiast jest to, że – jak informowały media – włoska straż finansowa weszła na teren IOR-u i zarekwirowała w nim dokumenty.

Po raz pierwszy ten były pracownik Watykanu został aresztowany w ubiegłym roku pod zarzutem próby przemytu ze Szwajcarii 20 mln euro.

bz/ rv 

http://sowa.quicksnake.net/Economy/Bank-Watykaski-IOR-20130703-Stefan-Kosiewski-Fascynacja-obledem-204-ZR-ZECh

Szczegóły wpisu

Tagi:
brak
Kategoria:
Autor(ka):
reakcja
Czas publikacji:
czwartek, 04 lipca 2013 04:39

Polecane wpisy

Kanał informacyjny

stat4u

Opcje Bloxa