Wpis

niedziela, 14 lipca 2013

Cari di Volinia 20130714 Stefan Kosiewski o rozdawaniu odpustów ZR ZECh FO211

O rozdawaniu odpustow i malin PDO592 Cari di Volinia FO211 von…

 O rozdawaniu odpustow i malin PDO592 audio: https://gloria.tv/audio/728CLDdptVKY3hLUiE4veYz6a Cari di Volinia FO211 von Stefan Kosiewski 20130714 

QR code for this recording:

Cari fratelli e sorelle, mi unisco in preghiera ai Presuli e ai fedeli della Chiesa in Ucraina radunati nella Cattedrale di Lutsk per la Santa Messa di suffragio, in occasione del 70° anniversario delle stragi di Volinia. Tali atti, provocati dall’ideologia nazionalista nel tragico contesto della IIª Guerra Mondiale, hanno causato decine di migliaia di vittime e hanno ferito la fratellanza di due Popoli, quello polacco e quello ucraino.

https://shoudio.com/user/sowa/status/7671

Drodzy bracia i siostry, łączę się w modlitwie z biskupami i wiernymi Kościoła na Ukrainie, zgromadzonymi w katedrze w Łucku na mszy św. za dusze ofiar w 70. rocznicę masakry na Wołyniu. Takie akty, wywołane nacjonalistyczną ideologią w tragicznym kontekście II wojny światowej, spowodowały dziesiątki tysięcy ofiar śmiertelnych i rannych  braterskich dwóch narodów: polskiego i ukraińskiego - powiedział papież Franciszek 14 lipca 2013, w 70 rocznicę przeprowadzenia zaplanowanego ludobójstwa dokonanego  na Narodzie Polskim, które we wielu wypadkach dokonane zostało w rzymskokatolickich świątyniach.

Powierzamy papieża Franciszka Duchowi św. i prosimy Pana Boga o niespodziankę łaski zdjęcia  klapek z powiek Ojca św. , zaćmy fałszywego politykierstwa posoborowego Rzymu. Aby Ojciec Jezusa otworzył oczy swego Zastępcy na Ziemi, najwyższego przywódcy religijnego, na obowiązek dojrzenia straszliwej prawdy historycznej, którą jest zapominanie przez Watykan o swoich własnych, świętych męczennikach katolickich Polskiego Wołynia, którzy zostali zamordowani jako Katolicy i Polacy przez konkretnych morderców, nie zaś przez idologie rozmywające odpowiedzialność za grzechy.

masonry/signum-francisci-svg.png

 Bratnich językowo narodów żyjących w Europie obok siebie od stuleci: niemieckiego i żydowskiego nie zestawił ze sobą na równi w kontekście Zbrodni Wojennej i Winy jeszcze żaden papież. 

Jeszcze tylko tego Polakom i Katolikom brakowało, żeby papież z masońską gwiazdką w herbie kardynalskim, położoną na równi ze symbolem Winnicy Pańskiej, wypowiadał się nie jak Pasterz wyrżniętych owiec z powierzonego opiece Ojca św. Kościoła, lecz jak wolnomularska tuba, która nie ma sumienia. 

Jeszcze żaden zamordowany przed ołtarzem Boga na Wołyniu ksiądz narodowości polskiej nie został uznany za męczennika Rzymskokatolickiego Kościoła Jezusa Chrystusa.

Czyż rozmywanie przez Franciszka winy za zbrodnię ludobójstwa na Wołyniu nie jest rozdawaniem za darmo odpustu tym, którzy o nikogo o to nie prosili?

Z Panem Bogiem

Z Frankfurtu nad Menem mówił Stefan Kosiewski

O rozdawaniu odpustów i malin PDO592 Cari di Volinia FO211 von Stefan Kosiewski 20130714 Zniweczona Rzeczywistosc ZECh Studia Slavica et Khazarica

sowa (») | dzisiaj w 19:57 | czytaj: 2×
o-rozdawaniu-odpustow-fo211-i-malin-pdo592-lech-klekot.jpg
Trzy krzyże na cmentarzu w Porycku (obecnie: Pawliwka) na Wołyniu, na którym pochowane zostały zwłoki setek Polek i Polaków zamordowanych w lipcu 1943 r., pośród "tysięcy ofiar śmiertelnych i rannych braterskich dwóch narodów: polskiego i ukraińskiego" - jak upraszczając niedopuszczalnie i zakłamując dla własnej wygody politycznej tragiczną prawdę historyczną, powiedział papież Franciszek w 70 rocznicę wyrżnięcia Narodu Polskiego na Wołyniu. Czy zadaniem Ojca św., Zastępcy Jezusa Chrystusa na Ziemi, Ojca św. dla Polaków i Katolików, jest pojednawcze, posoborowe mieszanie dziedzictwa owiec z dorobkiem wilków? Pod którym krzyżem na Golgocie modli się Następca św. Piotra? Fot.: Irena Androszczuk/ Papież Franciszek niedziela, 14 lipca 2013 Drodzy z Wołynia 20130714 Stefan Kosiewski o rozdawaniu odpustów ZR ZECh FO211 czytaj dalej

Szczegóły wpisu

Tagi:
brak
Kategoria:
Autor(ka):
reakcja
Czas publikacji:
niedziela, 14 lipca 2013 23:56

Polecane wpisy

Kanał informacyjny

stat4u

Opcje Bloxa