Wpis

piątek, 05 lipca 2013

Czy Franciszek abdykuje ze względu na wysokie ciśnienie atmosferyczne?

Written by sowa (») yesterday at 11:24 in category job, read: 34×
job/zepsucie.jpg

Informacja dla bukinistów, handlarzy starymi książkami: przeceniono, więc taniej można dostać za okazją kazania Jorge Mario Bergoglio opatrzone tytułem: "Zepsucie i grzech". W zapowiedzi wydawniczej czytamy: ... papież Franciszek przypomina o istotnej różnicy pomiędzy grzechem a zepsuciem(...) zepsucie to coś o wiele gorszego niż grzech: głębokie zobojętnienie, moralna ślepota, duchowa "pigmeizacja", jak nazywa to papież.... - nazywa w rasistowski, przestępczy i kryptosyjonistyczny sposób ubliżając ciemnoskórym Pigmejom.


Stefan Kosiewski
 

Kolejną niemiłą niespodzianką zaskoczył 76-letni papież Franciszek cały świat katolicki zapowiadając, że dopiero 4 września 2013 r. będzie chciał przyjąć wybranych wiernych na audiencji generalnej, której nie planuje wcześniej ani w miesiącu lipcu, ani w sierpniu 2013 r. Niespodziewanie długi okres wypoczynku dla wybranego zaledwie 23 marca nowego biskupa Rzymu może świadczyć tylko i wyłącznie o złym stanie zdrowia kard. Bergoglio, ukrywanym  dotychczas przed Kurią Rzymską - usiłują tłumaczyć odpychający  gest nowego papieża Katolicy z całego świata, którzy zaplanowali sobie na długo wcześniej i opłacili pielgrzymki do Rzymu na okres tego lata. Rzecznik Stolicy św. nie wypowiedział się jeszcze oficjalnie na temat stanu zdrowia papieża, czy też ew. badań lekarskich, których Franciszek jednak jeszcze nie przeszedł.

QR code for this recording:


Faryzejskie spekulacje austriackiej Katolickiej Agencji Prasowej, iż papież Franciszek nie spotka się z wiernymi na Placu św. Piotra rzekomo ze względu na to, by nie narażać tłumów ludzi na skutki ewentualnego upału, którego na razie nie ma w całej Europie ogarniętej powodziami, nie przystoją z pewnością powadze sprawy, z którą Jan Paweł II i Benedykt XVI odbywali jednakowo dzielnie wyczerpujące ich na starość pielgrzymki zagraniczne w różnych warunkach atmosferycznych. A nie odwrócił się jeszcze przenigdy, w całej historii Kościoła Rzymskokatolickiego, żaden Zastępca Jezusa Chrystusa na Ziemi plecami do kochających go wiernych.

"A gdy spożyli śniadanie, rzekł Jezus do Szymona Piotra: "Szymonie, synu Jana, czy miłujesz Mnie więcej aniżeli ci?" Odpowiedział Mu: "Tak, Panie, Ty wiesz, że Cię kocham". Rzekł do niego: "Paś baranki moje".

I powtórnie powiedział do niego: "Szymonie, synu Jana, czy miłujesz Mnie?" Odparł Mu: "Tak, Panie, Ty wiesz, że Cię kocham". Rzekł do niego: "Paś owce moje".

Powiedział mu po raz trzeci: "Szymonie, synu Jana, czy kochasz Mnie?" Zasmucił się Piotr, że mu po raz trzeci powiedział: "Czy kochasz Mnie?" I rzekł do Niego: "Panie, Ty wszystko wiesz, Ty wiesz, że Cię kocham". Rzekł do niego Jezus: "Paś owce moje.

Zaprawdę, zaprawdę powiadam ci: Gdy byłeś młodszy, opasywałeś się sam i chodziłeś, gdzie chciałeś. Ale gdy się zestarzejesz, wyciągniesz ręce swoje, a inny cię opasze i poprowadzi, dokąd nie chcesz". J, 21, 15-18

Piotr otrzymał władzę pasterską od Jezusa, który powiedział do niego: "Pójdź za Mną!"  Władza pasterska biskupa jest od Boga, a zatem Ojciec święty nie jest szewcem, ani żydowskim złotnikiem, który może sobie w każdej chwili zamknąć na kłódkę swój prywatny geszeft i nie przybyć na zapowiedziany koncert publiczny z udziałem tysięcy głodnych, by pojechać na najdłuższy urlop świata do Rio de Janeiro i Castel Gandolfo.  Papież jest Sternikiem Łodzi Kościoła Chrystusowego, a Pan Jezus w pocie czoła i we krwi ubiczowanego Syna Człowieczego niósł krzyż swój na Golgotę, nie uciekał przed ludźmi, do których posłał go z Misją Zbawiciela Pan Bóg Ojciec.

Takoż i antypasterz Bergoglio, który z własnej woli bezmyślnie umył nogi muzułmańskim złoczyńcom, nie zaś uczniom swoim, Apostołom, jak Pan Jezus przykazał, nie może unikać pełnienia obowiązków, które na siebie sam z własnej woli przyjął. Nie może wywracać ukryty żyd Watykanu na nice, jeśli nie ma zamiaru sprowadzić nieszczęścia na Stolicę świętą.
  Po lecie, na jesieni, w apartamentach papieża we Watykanie zamieszka ośmiu kardynałów, jak osiem świateł na świeczniku chanuka, aby kolegialnie oświeciło świat katolicki światło reformy finansów państwowego banku Stolicy świętej, firmowanej przez osobę papieża Franciszka.

Z Panem Bogiem

Z Frankfurtu nad Menem mówił Stefan Kosiewski

http://shoudio.com/user/sowa/status/7583Czy Franciszek abdykuje ze względu na wysokie ciśnienie atmosferyczne?
www.kath.net Auch im August keine Mittwochs-Ansprachen auf dem Petersplatz - Insider vermuten Sommerhitze Roms als Grund

   

kirche/df529243674bbe89a48cdad5b7a906bd.jpg

Urocza jak ciotka Esterka matka papieża Franciszka z mężem Bergoglio po ślubie w 1935 r. (fotka: AP dzięki uprzejmości żyda Rubina) https://pinterest.com/pin/452752568759261825/

Zarys estetyki Chazarów

http://sowa.quicksnake.at/Kirche/Urocza-jak-ciotka-Esterka-matka-papiea-Franciszka

Pigmej na wakacjach 20130705 Stefan Kosiewski FO205 Czy Franciszek abdykuje ze wzgledu na wysokie cisnienie... by Stefan Kosiewski

http://sowa.quicksnake.org/job/Pigmej-na-wakacjach-20130705-Stefan-Kosiewski-FO205-Czy-Franciszek-abdykuje-ze-wzgledu-na-wysokie-cisnienie-atmosferyczne-ZR-ZECh

Szczegóły wpisu

Tagi:
brak
Kategoria:
Autor(ka):
reakcja
Czas publikacji:
piątek, 05 lipca 2013 03:38

Polecane wpisy

Kanał informacyjny

stat4u

Opcje Bloxa