Wpis

piątek, 19 lipca 2013

Miedzy nami, ciotami, Monsignore FO213 Kosciol pod reka posoborowych pedalow 20130718 ZECh von Stefan Kosiewski ZR

Written by sowa (») yesterday at 23:54 in category Church - religion, read: 3×  http://shoudio.com/user/sowa/status/7707
kirche/jp2-teresa.jpg

Czy tak bardzo lubiący trzymać się blisko zwykłych ludzi, jeżdżący tramwajami w Południowej Ameryce kardynał Bergoglio, mógł istotnie nie wiedzieć nic o głośnych w przeszłości na cały kontynent latynoski aferach seksualnych  zboczeńca w sutannie, który za karę i na wniosek nuncjusza apostolskiego w Urugwaju, pochodzącego z Polski arcybiskupa Bolonka został zesłany za karę do Watykanu, gdzie Jan Paweł II (Karol Wojtyła z Wadowic) zamiast skierować jurnego zakonnika na galery, odesłał go do ścielenia łóżek dla przyjeżdżających z wizytami do Rzymu podeszłych wiekiem hierarchów Kościoła św. i  najpierw mianował karnie dyrektorem domu przy Via Scrofa della, gdzie kard. Buenos Aires Bergoglio z upodobaniem zatrzymywał się potem na nocleg, a wreszcie domu św. Marty, z którym Franciszek związał się od marca tego roku już na stałe, przedkładając bliskość czułej i troskliwej ręki prałata Battisty Ricca nad surowy charakter apartamentów Watykanu.  

Kościół pod ręką diabelskiej reformy posoborowych pedałów! 

Miedzy nami, ciotami, Monsignore FO213 Kosciol pod reka posoborowych pedalow 20130718 ZECh von Stefan Kosiewski ZR

Czy te oczy mogą kłamać? Chyba nie. Czy te usta mogą...?   

Monsignor Ricca e papa Francesco. Foto: Catholic Press Photo                        

MonsignMonsignior Battista Ricca with Pope Francis. Catholic Press Photo/espresso.republica.it https://www.facebook.com/groups/569045853129605/permalink/603682702999253/  

- "Mówi się o istnieniu w Kurii Rzymskiej lobby gejowskiego" - zagadany został biskup Rzymu na audiencji 6 czerwca przez latynoskiego zakonnika. "I to prawda, że tam jest. Zobaczmy, co możemy zrobić" - odpowiedział na to Franciszek.  

Potem nowy papież, nie spotykając się ani razu, na 5 minutowej chociażby rozmowie ze Zarządem państwowego banku Watykanu IOR, przekazał w ręce zboczeńca, którego darzył z jakiegoś sobie tylko znanego powodu najwyższym zaufaniem, najważniejsze zadanie swojego pontyfikatu: kontrolę nad tzw. reformą finansów Kościoła świętego.   

Chasaren-klekot

Battista Ricca uzyskał zatem dostęp do wszystkich dokumentów i kwitów banku Watykańskiego, przejął w praktyce jako prałat kontrolę nad pracą Zarządu banku państwa Watykan;  w odpowiedzi na to członkowie tegoż Zarządu podali się do dymisji, natomiast papież Franciszek przyjął rezygnację najważniejszych w banku osób, fachowców zarządzających funduszami instytucji Kościoła św. jako efekt skutecznego sprzątania swojego namiestnika, boya hotelowego z koloratką, nie zaś tak jak dorosły człowiek powinien przyjąć, tzn. ze skupieniem się i z namysłem, jako bardzo poważne ostrzeżenie kompetentnych osób, zatroskanych o dobro Kościoła świętego.  

Teraz pisząca o tych skandalicznych praktykach Watykanu prasa włoska doszukuje się w pontyfikacie Franciszka wpływu zgubnych dla papieża teorii spiskowych. Mówiąc o rzekomym spisku w Kościele, nie bierze się pod uwagę faktów, które miały rzeczywisty wpływ na podejmowane przez Bergoglio decyzje: najpierw o kandydowaniu na najbardziej odpowiedzialny urząd na świecie a zaraz potem na decyzję o przybraniu sobie imienia i naiwnym wpisywaniu się w rolę św. Franciszka, z którą to Figurą Kościoła żaden dotychczas wybrany człowiek na fotel Ojca św. nie miał odwagi się zmierzyć; potem jeszcze każdego dnia z permanentnym fajerwerkiem infantylnego zaprawdę zadziwiania świata niespodziankami czynionymi zaiste jedynie na pokaz, szkodliwymi zarówno dla Kościoła Jezusa Chrystusa jak i po prostu niewłaściwymi społecznie, jak np. ostatnio zachęcanie księży przez Franciszka do jeżdżenia starymi autami, jak gdyby papież Franciszek (nie będący przecież w sytuacji Fidela Castro na Kubie) chciał, żeby fabryki samochodów całego świata nie znalazły już klientów na swoją produkcję pośród katolickich duchownych i żeby handel a z nim przemysł samochodowy w krajach misyjnych pogrążył się bez reszty w kryzysie zwiększając tylko liczbę biednych, bezrobotnych ludzi na całym świecie.  

Czy przewodniczący Episkopatu Argentyny Bergoglio nie wiedział nic o lekkomyślnym zachowaniu chargé d'affaires "ad interim" Stolicy św. , do czasu mianowania przez Karola Wojtyłę nowego nuncjusza w Urugwaju, monsigniore Battista Ricca, który to udawał się wieczorami na rozkosze do dzielnicy schadzek pedałów a którejś nocy zadzwonił po  pomoc księży, gdyż nie umiał sam trafić z powrotem do nuncjatury ze spuchniętą, obitą mordą.  Czy kard. Bergoglio nie wiedział nic o tym, o czym wiedziało wielu ludzi Kościoła Rzymskoktolickiego w Południowej Ameryce, że Rocca utrzymuje sobie w nuncjaturze na etacie kościelnym seksualnego partnera w łóżku, przywiezionego z Berna w Europie byłego kapitana armii szwajcarskiej o nazwisku Patrick Haari, kochanka utrzymywanego przezeń z funduszy Kościoła, które Lucyfer dał w końcu pedałowi, by temu nie brakło w reformach, majtkach, obżydliwej swawoli szatana.      


"Zobaczymy, co możemy zrobić" - odpowiedział Franciszek zakonnikowi, który obdarzony darem Ducha św. zasugerował Bergoglio abdykację ze względu na uporczywe trwanie w grzechu współzamieszkiwania pod jednym dachem ze zboczonym bezwstydnikiem, który sądził, że mu wszystko wolno.   

Tym, co zbliżający się nieuchronnie do osiemdziesiątki papież Franciszek z piemonckich żydów Bergoglio może jeszcze zrobić dla dobra Kościoła Rzymskokatolickiego w Polsce, w Niemczech i na całym Bożym świecie,  jest oczywiście niezwłoczne podanie się do dymisji, abdykacja, odejście z zajmowanego urzędu biskupa Rzymu, ażeby kolejnymi grzechami nieroztropności nie pogłębiał nowy biskup Rzymu posoborowego zgorszenia w Apostolskim, Powszechnym i Swiętym Kościele Jezusa Chrystusa, zamienionym po Soborze Watykańskim II dla Katolików Trydycji w Piekło przez pedałów i pastoralne referentki szafujące na prawo i lewo hostiami do ręki, jak np. w moim kościele św. Jana Ewangelisty (a ksiądz Sauer siedział sobie w tym czasie przy ołtarzu i przyglądał się bezczynnie zepsuciu zadowolony, gdyż myślał pewnie sobie, że ujdzie mu to na sucho i nikt nie odezwie się do Biskupa Limburga ks. dra Franza-Petera Tebartz-van Elst słowami: ""Mówi się o istnieniu w naszej Diecezji lobby żydowskiego" - naprowadzając tym samym na przepowiednię związaną z osobą antypapieża i z ostatnim miejscem na plafonie pod sufitem bazyliki na Lateranie, po którego zapełnieniu świat przejdzie z głośnym lamentowaniem i płaczem do doliny Armagedon w Izraelu, z którego żydy przejdą tymczasem do kraju Kanaan w ziemi Poljn, po zakończonym syjonistycznym eksperymencie, czy też - manewrze, jak głoszą z kolei ludzie lepiej zorientowani w strukturach kryzysów i reform świata tego, tzn. po prostu znający miarę czary goryczy.

Z Panem Bogiem

Z Frankfurtu nad Menem mówił Stefan Kosiewski 

http://www.spreaker.com/user/sowa1/miedzy_nami_ciotami_monsignore_fo213


http://www.quora.com/Stefan-Kosiewski-1/Armagedon

http://sowa.quicksnake.net/Church-religion/Miedzy-nami-ciotami-Monsignore-FO213-Kosciol-pod-reka-posoborowych-pedalow-20130718-ZECh-von-Stefan-Kosiewski-ZR

Szczegóły wpisu

Tagi:
brak
Kategoria:
Autor(ka):
reakcja
Czas publikacji:
piątek, 19 lipca 2013 01:27

Polecane wpisy

Kanał informacyjny

stat4u

Opcje Bloxa