Wpis

poniedziałek, 04 listopada 2013

Kard. Dziwisz ujawnia kulisy pochówku Lecha Kaczyńskiego na Wawelu. HERODY/ Herodenspiel von Stefan KosiewskiStanisław kardynał Dziwisz (Don Stanislao), herbu żydowska gwiazda
(magen david) nad krzyżem na Giewoncie, najważniejszą
decyzję swojego życia  skonsultował z byłym kapusiem
żydokomunistycznej Służby Bezpieczeństwa, żydem Boni,
 
który nie sprzeciwił się decyzji podjętej przez ukryte żydostwo
w Polsce rządzonej po Magdalence przez kryptosyjonistów,  
nakazującej desakralizację katolickiej katedry na Wawelu 
przez pochowanie w niej pierwszego urzędnika RP a Komorowski,
 
który wżenił się za czasów robienia za opozycjonistę w PRL-u 
w rodzinę żydów i ubowców o nazwisku Dziadzia, przystał na
kryptosyjonistyczne rozszerzenie masońskiej krypty w stylu
papuciowego jp2, który wprowadził do Watykanu o. Hejmo i innych

http://www.spreaker.com/user/sowa2/w_stylu_papuciowego_jp2_fo256_herodyOczyścić Wawel cały, Polskę dla Polski mieć! Zwycięży Orzeł Biały Jak się nauczy chcieć.

Written by sowa (») 22. 9. in category masonry, read: 186×
masonry/enthauptung.jpg
 
Czy Lech to jest katolickie imię? Czy był jakiś św. Lech? Nie można zaprzeczyć, że jest fragment TORY, PARSZA LECH LECHA, który mówi  o osiedleniu się Abrama w kraju Kanaan. Chazarscy żydzi (haziaje) Polskę nazywają krajem Kanaan, a swoim synom dają na imię Lech. Taka jest Prawda. kulturzentrum 7 sek. temu  read onhttp://shoudio.com/user/sowa/status/6823


Ekspulsja z Wawelu symboli masońskich prowokacji jest zadaniem dla Narodu Polskiego i dla Kościoła Rzymskokatolickiego

Geschrieben von sowa (») 13. 5. in der Kategorie Kirche, gelesen: 379x
kirche/ryngraf_2.jpg
 
Pochówkiem Tajnego Współpracownika wywiadu austriackiego, socjalisty i ewangelika Piłsudskiego w katedrze katolickiej na Wawelu masoneria sanacyjna ugodziła w godność i powagę urzędu Biskupa Krakowa tak samo jak Grupa Windsor, której członkiem był Lech Kaczyński, przy poparciu innych odłamów masonerii przypomniała współczesnym, że ks. Stanisław Dziwisz tak samo, jak każdy inny księdz katolicki wyjechał z PRL-u na Zachód Europy za urzędowym zezwoleniem Służby Bezpieczeństwa w zgodzie z postanowieniami Ustawy o obsadzaniu stanowisk kościelnych za granicą (Dziennik Ustaw - rok 1957 nr 001 poz 6. Dekret z dnia 31 grudnia 1956 r. o organizowaniu i obsadzaniu stanowisk kościelnych/ Rada Państwa PRL). Episkopat Polski musi odciąć się w sposób nie budzący żadnych wątpliwości od haniebnej zmowy ze złoczyńcami, dla której symbolem jest Magdalenka, miejscowość przypominająca nazwą o nierządnicy przyjętej przez praktykujących żydów do grona wyznawców nowej religii dopiero wszak po wyraźnym nawróceniu tej kobiety. Ekspulsja z Wawelu symboli masońskich prowokacji jest wspólnym zadaniem dla Narodu Polskiego i dla Kościoła Rzymskokatolickiego w Polsce.  Z Panem Bogiem  Stefan Kosiewski  Frankfurt nad Menem, 9 kwietnia 2011 r.  weiter lesen
 
 

Ekspulsja z Wawelu 20110409 Stefan Kosiewski Trzymaj sie wiary katolickiej, ks. Kazimierz Bisztyga, SJ

Napisał Sowa.blog.quicksnake.pl (») 19. 4. w kategorii Stefan Kosiewski, czytaj: 254×
sk/gen-zagorski-ze-sojusznikami.jpg
 
Ks. Kazimierz Bisztyga SJ już w 1930 roku określał w napisanym przez siebie dla Polaka przesłaniu "Trzymaj się wiary katolickiej" (II. Nakaz przeszłości) jedność Wawelu, katedry biskupa Krakowa ze zamkiem Królów Rzeczypospolitej, która to jedność w sercach i w umysłach Polaków połączona jest świętością najwyższą stanowiąc naszą wiedzę i wspólne odczuwanie, bogactwo narodowe i katolickie Polaków łączące tradycję i religię tytułami chwały: Bóg, Naród, Ojczyzna. czytaj dalej


czwartek, 24 lutego 2011

 
Stefan Kosiewski, Polnisches Kulturzentrum e.V. 
Postfach 800626 65906 Frankfurt

                                                          Frankfurt nad Menem, 24 lutego 2011 r.


Wydział III Nadzoru nad Postępowaniem Przygotowawczym PA Katowice
Prokurator Prokuratury Apelacyjnej
Pani Bożena Jaworek-Kaziród

             dot.: śledztwa w sprawie katastrofy pod Smoleńskiem, Antypolskiego Pogromu w Tomaszowie Maz. 5. 7. 2008 r., działalności band żydowskich w strukturach państwowych Rzeczypospolitej Polskiej;

tu: zawiadomienie o działaniach kryminalnych wymierzonych w bliskie mi Osoby i we mnie osobiście, wniosek o przekazanie do Sądu w Watykanie sprawy naruszenia św. Wiary Rzymskokatolickiej przez kacerza.

AP III Ko 726/ 10, Warszawa; http://gloria.tv/?media=126704    Ap III Ko 64/11/Kt

Szanowna Pani Prokurator,  

jakim cudem Prokuratura Okręgowa w Gliwicach, Wydział Postępowania Przygotowawczeggo przysłał mi do wiadomości informację  (III_Ko_98.pdf ) o tym, że moją korespondencję z 28 i 29 stycznia 2011 r. wysłała Pani Prokurator do nich  rzekomo omyłkowo?

Czy zastępca Prokuratora Okręgowego w Gliwicach Pani Renata Szołtysek potraktowała wylaną przeze mnie żółć jak biskup Krakowa ampułę z krwią Jana Pawła II wytoczoną przez zamachowcę z terrorystycznej organizacji Młodych Wilków? 

W państwach Zachodniej Europy szydzenie z Wiary i Papieża dozuje się z umiarem,  dlatego w informacjach sportowych można było m.in niedawno przeczytać: Kommt Formel-1-Pilot Robert Kubica mit Hilfe von ganz oben wieder auf die Beine? /Czy kierowca Formuły-1 Robert Kubica stanie znowu na nogi dzięki pomocy z samej Góry?

Dzisiaj natomiast dziennik watykański "L'Osservatore Romano" artykułem "Świat prosi Kadafiego, by się zatrzymał" dołączył do wczorajszych próźb Berlusconiego, Obamy i Westerwelle ingerując w wewnętrzne sprawy masonerii i świata islamskiego w obliczu zagrażającej katolickim Włochom wielomilionowej inwazji głodnych Maurów i Murzynów.

Należy wobec powyższego zapytać, czy długo jeszcze chazarskim sposobem będą ośmieszać powagę Sprawy, Godność Mojej Wiary Rzymskokatolickiej i Groźbę Zamachu na jedność św. Kościoła Jezusa Chrystusa ludzie zajmujący stanowiska publiczne dlatego tylko, że słusznie kojarzy się je z pojęciami: zaszczyt, pieniądze i autorytet?

A może kardynał Dziwisz łącząc Zamach na Pawła II i wylaną przez niego krew z wypadkiem samochodowym, do którego doszło przecież nie z woli Boga, czy tajnych służb sowieckich, lecz dlatego że w żądzy wygrania pieniężnej nagrody za rajd kochający ryzyko kierowca nie dopasował prędkości do warunków panujących w tym czasie na danym odcinku jezdni, bo pomieszały mu się formuły i nie przestrzegał procedur?

Czy kardynał Dziwisz, watykański Don Stanislao nie postąpił jak wyznawca żydowskiej kabały z krakowskiego Kazimierza, który wszystko zrobi, żeby tylko Najwyższy zrobił cud wyzdrowienia jednego i wyniesienia na ołtarze Drugiego?

Bo jeśli tak to sobie wykalkulował w biskupiej mądrości, to wnoszę o przekazanie tego Bałwochwalstwa i Naruszenia  św. Wiary Katolickiej przez tego kacerza najlepiej od razu do Sądu Papieskiego w Watykanie, bo Jan Paweł II pobsadzał żydami w Polsce wszystkie diecezje, a jak się nie jest żyd i kabalista, to dla człowieka w kuriach i w Sądach Biskupich w Polsce cudów nie ma.

Poinformowałem Prokuraturę o Groźbach karalnych w stosunku do Członków mojej rodziny oraz do mnie osobiście i wnoszę jak wcześniej o ściganie band żydowskich ukrytych w strukturach państwowych RP.

W części dotyczącej katastrofy pod Smoleńskiem należy zaś jasno powiedzieć, że Jarosław Kaczyński mógł bezkarnie kandydować na najwyższe stanowisko w państwie tylko dlatego, bo mianowany przez Lecha Kaczyńskiego na krótko przed śmiercią, na stanowisko Prokuratora Generalnego Andrzej Seremet nie zrobił nic, żeby wezwać Jarosława Kaczyńskiego na przesłuchanie w celu dokonania rekonstrukcji zapisu rozmowy braci przez telefon satelitarny oraz wykluczenia możliwości kandydowania na Prezydenta RP głównego podejrzanego o możliwość wywarcia presji na Lecha Kaczyńskiego, żeby ten nie zmieniał podjętej wcześniej decyzji o lądowaniu, mimo braku warunków do lądowania. Obecnie Prokuratura dysponuje dokumentem potwierdzającym obecność w kabinie pilotów gen. Błasika wysłanego tam po spożyciu alkoholu na odwagę przez prezydenta dla dopilnowania wykonania decyzji podjętej wcześniej przez Jarosława Kaczyńskiego, a nie zmienionej przez prezydenta. 

Wobec powyższego wnioskuję jak w piśmie z 28 stycznia 2011 r. i w moim Zażaleniu z 14 stycznia 2011 r. o wniesienie przez Prokuratora Generalnego kasacji wyroku Sądu Rejonowego w Tomaszowie Maz. z 1.08.2008 r., który zapadł z rażącym naruszeniem prawa a także wnoszę o wszczęcie postępowania w sprawie bandy  działającej w strukturach Policji i Ministerstwa Sprawiedliwości RP przy czym odwołuję się do dowodów wskazanych we wspomnianych pismach jak i w piśmie niniejszym.

Zapytuję jak
w piśmie (Stefan Kosiewski: O przekazanie śledztwa do innej prokuratury wojskowej oraz o odwołanie Prokuratora Generalnego RP, Andrzeja Seremeta) z 13 sierpnia 2010 r. o możliwość otrzymania od państwa polskiego pomocy w sprawie obrony mojej osoby prześladowanej w Polsce ze względów rasistowskich i politycznych przez zorganizowane grupy przestępcze złożone z osobników o żydokomunistycznym rodowodzie.  

Z szacunkiem Stefan Kosiewski

z Frankfurtu nad Menem czytał autor.

http://benediktxvi.blox.pl/2011/02/Stefan-Kosiewski-O-przekazanie-do-Sadu-w.html

Szczegóły wpisu

Tagi:
brak
Kategoria:
Autor(ka):
reakcja
Czas publikacji:
poniedziałek, 04 listopada 2013 15:50

Polecane wpisy

Kanał informacyjny

stat4u

Opcje Bloxa