Wpis

wtorek, 23 grudnia 2014

NOWENNA ODNOWIONA PDO11 arcybiskup Zycinski o moralnosci FO382 von Stefan Kosiewski PDO12 Bergoglio w teorii ewolucji

Written by sowa (») 22.12. in category Poetry, read: 62×
basel/armagedon-klekot.jpg

Bergoglio zgodził się z teorią ewolucji człowieka razem z plemiennym bogiem żydoskich nomadów/ koczowników na okupowanych terytoriach arabskich: "Czytając o stworzeniu w Księdze Rodzaju, możemy mieć błędne wyobrażenie Boga(...), który jest w stanie stworzyć wszystko. Jednak to nieprawda – powiedział Franciszek".  http://shoud.io/16298 

Stefan Kosiewski

Przed chwilą 

Wniosek z tego przede wszystkim dla Polaka i Katolika taki 1.: Lepiej dla protestanta i kontestatora nie czytać samemu Pisma świętego, ażeby nie przeczyć kompromisowym odkryciom bałamutnego bergolenia Bergoglio o pochodzeniu imigrantów z Piemontu do Ameryki Południowej od małpy wymyślonej przez żydomasonerię brytyjską a zarejestrowanym jako wynalazek fałszywej nauki na słupa o nazwisku Darwin.

Wniosek 2.: Dopasować wszystko do byle czego może każdy samouk wiejski i purimowy wesołek przedmiejski bez potrzeby zakładania białej kiepy i sutanny: wodę z ogniem byle kto przecież do kupy złoży, z czarną dziurą każdy każdego skojarzy.

Wniosek 3.: Jeżeli Big-Bang i Benedykt XVI są na jedną literę, to miały żydy literalnie powód modlić się różnymi językami w Ogrodach Watykańskich. I zanosił się przy tym modlitwą do zerwania boków zasłony świątynnej od śmiechu rabin do spółki z emerytowanym generałem wojsk Izraela. O spokój na okupowanych ziemiach arabskich Palestyny, bo miało to wyższy, żydomasoński sens, niż prosta, antyterrorystyczna pacyfikacja militarna Strefy Gazy.

Wniosek 4.: Premier Izraela, zgodnie z najnowszymi zdobyczami Nauczania udzielanego przez Bergoglio państwom i światu, może ewoluować, z boską pomocą antypapieża Franciszka, od potępienia "agresji Rady Bezpieczeństwa ONZ przeciwko rządowi Izraela" przez podważenie Karty Atlantyckiej jako bezprawnej od samego początku, bowiem bez uznania praw Izraela, do orzeczenia obecnie fałszywej rewolucji żydomasońskiej na Kubie za niebyłą, gdyż nie skonsumowanej zaprawdę jeszcze przez prywatyzację Balcerowicza/ Sachsa i nie zbawionej do końca przez inwestycje żydo-hinduskie tako w Hawanie jako i w Stoczni Gdańskiej im. Lenina, ratowanej drogą publicznej zbiórki papierów prywatyzacyjnych przez ojca Tadeusza Rydzyka wspólnie z kapitanem Sulatyckim, o którym prezes Jan Kobylański w Południowej

Sulatycki-gwiazda-zero

Ameryce nie chce już nawet wyrażać się zgodnie z Prawdą, jako o ukrytym żydu z prawdziwym nazwiskiem Gimpel, bo jeśli ten Gimpel-Sulatycki (wiceminister w rządach: Olszewskiego/ Oksner i Suchockiej/ Silberstein) przemawiał dłużej na wiecu, niż sam Jarosław Kaczyński/ Kalksztajn, to może jest to i nauka jakowa dla Czarneckiego/ jak mu tam? ze Samoobrony, żeby jako były wiceszef ZChN-u uważał na Znak Boży, że oto wraca Przedwczorajsze żydostwo do władzy!

Lepiej-tak-jak-wojna-klekot

Prokuratura we Warszawie będzie siłą .:Rzeczy zmuszona przystać na Subsydiarny akt oskarżenia, ażeby odsunąć Jarosława Kaczyńskiego formalnie nie za spowodowanie katastrofy powietrznej, lecz za ślepotę polityczną na ukryte żydostwo, jak u Gomułki, tzn. tylko za współudział w złym przygotowaniu prywatnej, przedwyborczej wycieczki pijarskiej kandydata na ponownego prezydenta, zamiast zięcia żydów i ubowców o służbowym nazwisku Dziadzia, na stos i pewną śmierć z innymi, 95-ciu ofiarami, dosłownie jak w Starym Testamencie.

Wniosek 5.: Aby nie grzeszyć przeciwko Stwórcy znanemu z Biblii, wystarczy pogodzić Kreatora ze zdrowym rozsądkiem wolnomyśliciela z Domu św. Marty.

Odchodząc od wnioskowania, czyli po 7* (i 6*): Bóg się rodzi z pierwszą Gwiazdką w zagrodzie; nic nowego dla spragnionych Prawdziwej Nauki; we Wigilię Bożego Narodzenia znowu mamy osobiście, urodziny. Jak co roku zatem: Bóg Zapłać Panu Bogu Naszemu, w Trójcy Przenajświętszej Jedynemu za ten Przypadek tak nieszczęśliwie dla mnie przewidziany w Bożym Planie, Al bowiem wszyscy wszystkim składają życzenia i dzielą się śnieżnym opłatkiem z bydlakami kosztem świętowania radości prawdziwych Solenizantów.

Z Panem Bogiem
Z Frankfurtu nad Menem mówił Stefan Kosiewski

https://shoudio.com/-/16298

Post scriptum i zgodnie z logiką matematyczną teleologiczne pytanie stawiamy Katolickiej Nauce na koniec: czy zwierzęta w Betlejemskiej stajence na Placu św. Piotra mają być może jednak dusze i pójdą z duszami do Nieba, jeśli tradycję świętowania bydła przed Katedrą Rzymu ustanowił Karol Wojtyła w zgodzie z nauczaniem o Człowieku .:Loży reprezentowanej w Castel Gandolfo przez .:brata Kissingera?

http://www.spreaker.com/user/sowa2/nowenna-odnowiona-pdo11-fo382-pdo12

NOWENNA  ODNOWIONA 


święty dobry na  przekręty
patronie krętaczy niepojętych

dzieciorobie  zbawionych
ubowców sutannowych 

szatańska  pedofilio
wieczności trwaj chwilę 

odbytnico masona
kiszko stolcowa lożo

przechrzto dla picu
santo subito 

ojcze pedałów  habitowych
kretów zawsze gotowych 

ukrytych we włosach  peruki
burdelmamy alfonsa pogardo

wierzących  niewiernych
pro perfidis miernych 

o advocatus  diabolis
wstaw się a postaw 

za szubrawcem przyklep
dołóż się ściepnij słysz 

uchowaj od ognia
piekielnego oczu 

grzesznika  swojego
lolka małego sanctus   

ze spalonego  teatru
ludycznej rapsodii


https://www.quora.com/Sowa-Magazyn/Armagedon-1

http://sowa2.quicksnake.net/Poetry/NOWENNA-ODNOWIONA-PDO11-arcybiskup-Zycinski-o-moralnosci-FO382-von-Stefan-Kosiewski-PDO12-Bergoglio-w-teorii-ewolucji

Szczegóły wpisu

Tagi:
brak
Kategoria:
Autor(ka):
reakcja
Czas publikacji:
wtorek, 23 grudnia 2014 07:01

Polecane wpisy

Kanał informacyjny

stat4u

Opcje Bloxa