Wpis

sobota, 10 września 2016

Heretyk Bergolio zrównał dzisiaj Kościoły Wschodnie Katolickie ze sekciarzami


Zamach facebooka na wolnosc Europy PDO385 FO von Stefan Kosiewski ZECh List otwarty do Cukiernika z Czeladzi ZR CANTO DCCXLI
Szok! Papież Benedykt chwali Putina
Szok! Papież Benedykt chwali Putina
+Fakt
Aktualności
Stefan Kosiewski
Przed chwilą ·

ORIENTALIUM ECCLESIARUM JUDEORUM


Reforma Watykanu w kierunku odwołania na emeryturę
drugiego papy romskiego, za pomieszanie przez niego

złego i jeszcze gorszego w imię Lucyfera satanistów
amen. Heretyk Bergolio zrównał dzisiaj Kościoły

Wschodnie Katolickie ze sekciarzami, a to jest wszak
niezgodne z postanowieniami Soboru Watykańskiego II.

http://www.zaufaj.com/sobor-vaticanum-ii-/349.html

Zielonoświątkowcy u Papieża
„Jedność rodzi się na wspólnej drodze” – powiedział Papież, witając pastora Giovanniego Traettino z Ewangelicznego Kościoła Pojednania. Jak właśnie podano do wiadomości, Ojciec Święty przyjął go w czwartkowe popołudnie w…
pl.radiovaticana.va
https://www.facebook.com/nasza.czeladz/posts/1151688141554370


Stefan Kosiewski

POLEN

wrz 11, 00:49

Zdaniem emerytowanego papieża Benedykta XVI prezydent Rosji Władimir Putin to patriota i realista, który prowadzi Rosjan na drogę cnoty, a Rosji chce przywrócić dawne znaczenie.

89-letni duchowny mieszka w dawnym budynku klasztornym w Watykanie. Od czasu abdykacji 3,5 roku temu papież nie wypowiadał się dotąd publicznie. Wygłaszał jedynie krótkie homilie dla kilku słuchaczy podczas niedzielnych mszy w klasztorze. Benedykt przemówił po raz pierwszy po ponad 3,5 roku od sensacyjnej abdykacji. I zapowiedział, że nie wyda już żadnej książki ani nie udzieli wywiadu. „Ostatnie rozmowy" to rodzaj testamentu sędziwego papieża.
W rozmowie z niemieckim dziennikarzem tłumaczy powody abdykacji: ze względu na podeszły wiek nie był już w stanie udźwignąć odpowiedzialności za Kościół. Ujawnił, że już w latach 90. czuł się zmęczony i mówił Janowi Pawłowi II, że chce zrezygnować z urzędu Prefekta Kongregacji Nauki Wiary, ale polski papież się nie zgodził.
Benedykt twierdzi, że wybór kardynała Jorge Bergoglio na jego następcę zaskoczył go. Kardynała znał wcześniej z kilku z wizyt w Watykanie i z korespondencji. – Poznałem go jako bardzo autorytatywnego człowieka, kogoś, kto w Argentynie decydował, co ma być, a czego nie. Tej serdeczności, osobistego kontaktu z ludźmi nie miałem okazji doświadczyć, więc to okazało się dla mnie niespodzianką. Nie wiem tylko, jak długo on to wytrzyma – przyznaje Benedykt.
Emerytowany papież ciepło wspomniał też o patriarsze Moskwy i całej Rusi Cyrylu. Benedykt  spotykał się z nim, gdy Cyryl pełnił w Cerkwi funkcję szefa dyplomacji.
– Znakomicie się nam rozmawiało. Ma on w sobie coś z natury rosyjskiego chłopa, co bardzo mnie ujęło – powiedział o patriarsze Benedykt. Cyryl kieruje od 2009 roku rosyjską Cerkwią zgodnie z zasadą „symfonii" - czyli współbrzmienia władzy religijnej i państwowej. Wielokrotnie wyrażał bezwarunkowe poparcie dla Władimira Putina twierdząc, że zesłały go niebiosa, by wyprowadził Rosję z wirażu. W Rosji Cyryl znany jest z zamiłowania do luksusu. Nosi zegarki warte 30 tys. euro.
Jeszcze bardziej zaskakują zachwyty emerytowanego papieża nad Putinem. Benedykt nazwał prezydenta Rosji „realistą", który „dostrzega, jak mocno pogrążyła Rosję degradacja moralności". – To patriota chcący przywrócić Rosji status mocarstwa – mówi z szacunkiem Benedykt. Co ciekawe, podobnie myśli o Putinie następca Benedykta. Franciszek nazwał nawet rosyjskiego przywódcę „aniołem pokoju".
https://plus.google.com/u/0/116748846165184263175/posts/VFzqH9C98ZM


http://sowa.blog.quicksnake.pl/Stefan-Kosiewski/Zamach-facebooka-na-wolnosc-Europy-PDO385-FO-von-Stefan-Kosiewski-ZECh-List-otwarty-do-Cukiernika-z-Czeladzi-ZR-CANTO-DCCXLI

about Stefan Kosiewski

http://www.linkedin.com/in/stefankosiewski


Szczegóły wpisu

Tagi:
brak
Kategoria:
Autor(ka):
reakcja
Czas publikacji:
sobota, 10 września 2016 22:47

Polecane wpisy

Kanał informacyjny

stat4u

Opcje Bloxa