Wpisy

 • ...Uważajcie na siebie księża pederaści, homoseksualiści, pedofile, zboczeńcy, obleśne cioty, samce w sutannach,... fb.me/2vHuwwaWH

 • (...). Potem prezydent Rosji rytualnie ucałował święty obraz na modłę chrześcijan prawosławnych, w pełni... fb.me/3jNoBKOWJ

 • https://twitter.com/sowa


  sowa magazyn europejski

  Bydleta klekaja permanentnie FO269

  (...) Oto bowiem w ogłoszonej dzisiaj adhortacji apostolskiej Evangelii gaudium Franciszek nie zadziwia już posoborowo, nie miesza pogańsko, lecz bergoli na całego wywodząc, że Kościół ma jego zdaniem „wyjść ku innym, aby dotrzeć do ludzkich peryferii”.

  Nie bierze nowinkarki santo subito od zadziwień pod uwagę tego, iż nie jest przecież prawdą, że Syn Boży wyznaczył św. Piotrowi zadanie zboczenia z grupą pierwszych chrześcijan do Sodomy i Gomory, na peryferia zachowań seksualnych; św. Paweł nie doznał od Boga olśnienia, że ma pójść z Dobrą Nadzieją do pedofilów, nekrofilów i nekrofagów pożerających się po odbyciu stosunku płciowego.

  Kościół Chrystusowy nie po to jest wspólnotą wierzących ludzi w różnym wieku: dzieci, dorosłych i starców nie zainteresowanych ani doświadczeniami przygód erotycznych po pierwszej komunii św., ani pozamałżeńskim zbaczaniem na peryferia dorabiania na plecach i boku, ani wzajemnego zabawianie się starców hemoroidami tryskającymikrwią dziewiczą przy każdym kolejnym otarciu. Kościólł Rzymskokatolicki jest żywą wspólnotą ludzi zmierzających na spotkanie Boga nie po to, żeby po dwóch tysiącach lat wędrowania stać się nagle zabawką pirotechniczną w ręku człowieka zdecydowanego na zniszczenie Kościoła od środka i odgórnie, po myśli permanentnej rewolucji żydokomunisty Leo Trockiego i dlatego bergoli Franciszek w adhortacji słowami bezbożnika 32 stopnia wtajemniczenia masońskiego i oświadcza na piśmie jak Trocki, że Kościół Rzymskokatolicki ma się znajdować w „permanentnym stanie misji” (...).
  http://www.spreaker.com/user/sowa2/bydleta-klekaja-permanentnie-fo269

  Szczegóły wpisu

  Komentarze:
  (0)
  Tagi:
  brak
  Kategoria:
  Autor(ka):
  reakcja
  Czas publikacji:
  czwartek, 28 listopada 2013 18:46
 • środa, 27 listopada 2013
  • oczekuje od spotkania Putina z papieżem Franciszkiem pozytywnego impulsu w stosunkach... Bydleta klekaja permanentnie FO269

   Bogdan Moroz

   (...) Czy Putin mógł nie znać wczoraj treści ogłoszonego dzisiaj drukiem tekstu przez Watykan, do którego udawał się ulicami obstawionymi przez policję? Fotoreporter uwiecznił bezradny wyraz twarzy Putina i lewą dłoń złożoną znacząco nie na policzku, lecz na zimnym blacie biurka papy romskiego, który usta pełne ma tolerancji dla homoseksualistów, lesbijek i pedałów, albowiem nie naucza moralności chrześcijańskiej jak Ojciec św. powinien po chrześcijańsku nauczać. Nie odróżnia jasno zła od dobra w życiu swym zawodowym, czy w powołaniu kapłana  Jezusa Chrystusa, Jezuita, albowiem bergoląc beztrosko i niezgodnie z nauczaniem Kościoła św. zaciera po masońsku różnicę między grzechem, a dobrym uczynkiem deprawując maluczkich, którym Jezus Chrystus wyraźnie zabronił czynienia krzywdy.  

   VATICAN PUTIN POPE DIPLOMACY   "Rzekł znowu do swoich uczniów: niepodobna, żeby nie przyszły zgorszenia, lecz biada temu, przez którego przychodzą. Byłoby lepiej dla niego, gdyby kamień młyński zawieszono mu u szyi i wrzucono go w morze, niż żeby miał być powodem grzechu jednego z tych małych. Uważajcie na siebie".

   Lukas 17,1-2

   Uważajcie na siebie księża pederaści, homoseksualiści, pedofile, zboczeńcy, obleśne cioty, samce w sutannach,  jurne, wchodzące w tajne związki seksualne ze skurwionymi przez siebie kobietami, płodzący im dzieci, ażeby potem utrzymywać te bękarty na koszt ostatniego grosza wyłudzonego obżydliwie od biednej wdowy, złożonego na tacę nie księdzu żyjącemu w rozpuście i w przepychu, lecz Panu Bogu żywemu pobożnie na ofiarę w Rzymie jako i w Jeruzalem Północy, w Sosnowcu Kiepury, Archidiecezji Wrocławskiej, czy w Diecezji Limburg.   

   Putin wręczając ikonę z wizerunkiem Bogarodzicy Dziewicy zapytał Bergoglio, czy  podoba mu się ten obraz. Potem prezydent Rosji rytualnie ucałował święty obraz na modłę chrześcijan prawosławnych, w pełni świadomości znaczenia gestu w kulturze Kościoła Wschodniego, poczynionego zgodnie z nauczaniem Cerkwi Moskiewskiej,  na co zaskoczony  Franciszek odpłacił  natychmiast zapamiętanym chyba jeszcze z wizyt u ciotki Esterki całusem, gestem przy powitaniu i pożegnaniu,  małpując prezydenta Putina pocałował papież Franciszek Matkę Bożą w policzek, albo w brodę nie podstawiając przy tym grzesznikowi stuły do pocałowania zgodnie z nauką wolnomularzy: jaki pan, taki kram w domu dwóch córek Łazarza, z których kobieta zapatrzona w Prawdę i w Mesjasza, Syna Boga żywego nie zasłużyła sobie widać w oczach Watykanu na uznanie jej za równouprawnioną do odziedziczenia chwały swojego imienia w tytule hotelu, w którym infantylny kaprys Franciszka lubującego się we wielkomiejskiej ruchliwości światowych hoteli, urządził się na całego kosztem ciszy i warunków do godnego życia i myślenia prawdziwego, pozbawionego obcych wtrąceń w apartamentach Pałacu Papieskiego, który po to wszak został zbudowany dla potrzeb papieży, by spełniał swe zadania (....)  

   Bydleta klekaja permanentnie FO269 HERODY Herodenspiel von Stefan Kosiewski 20131126 Akt I. świeczka 2 z lewej App

   Escrito por sowa (») hoy en categoría HERODY/ Herodenspiel von Stefan Kosiewski, leído: 13×
   herody/markglogg-na-kopiencu.jpg
    
   Uwe/ Poeta Polski do Marka ze Zakopanego: I pozdrawiam Polski Spisz na Spiszu, od Hitlera z Orawą na Słowacji.   seguir
    
   (...)Putin wręczając ikonę z wizerunkiem Bogarodzicy Dziewicy zapytał Bergoglio, czy podoba mu się ten obraz. Potem prezydent Rosji rytualnie ucałował święty obraz na modłę chrześcijan prawosławnych, w pełni świadomości znaczenia gestu w kulturz...
    
   1. TYTUŁ. Moskiewski Patriarchat oczekuje od spotkania prezydenta Putina z papieżem Franciszkiem pozytywnego impulsu w stosunkach prawosławno-katolickich, poinformowało dzisiaj Radio Watykańskie powołując się na agencję Int...

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   brak
   Kategoria:
   Autor(ka):
   reakcja
   Czas publikacji:
   środa, 27 listopada 2013 13:31
 • poniedziałek, 18 listopada 2013
  • kiedy włoskie Radio Maryja zadośćuczyni za grzech rozwiązania współpracy z obiektywnym pisarzem?

   220 osób ma Cię w kręgach
   Udostępniony publicznie  -  21:43
    
   Franciszek zadziwił fałszywą troską o zwolnionego bezprawnie z pracy pisarza, a kiedy włoskie Radio Maryja zadośćuczyni za grzech rozwiązania współpracy z obiektywnym pisarzem?

   Franciszek zadzwonił do swego katolickiego oponenta   https://plus.google.com/u/0/116748846165184263175/posts/Z7A8fxVQWQL
   2013-11-18 20:04:37  Tekst pochodzi ze strony strony Radia WatykańskiegoFranciszek zadzwonił do włoskiego filozofa i pisarza, Maria Palmaro, który wraz z Alessandrem Gnocchim napisał serię artykułów krytycznie oceniających nowy pontyfikat. Obaj autorzy są znanymi publicystami katolickimi i z katolickiej pozycji wyrażali swą krytykę. W sposób szczególny irytowały ich pewne stwierdzenia zawarte w papieskich wywiadach, które w ich przekonaniu przyczyniały się do szerzenia moralnego i religijnego relatywizmu. Zarówno Palmaro, jak i Gnocchi od wielu lat prowadzili audycje we włoskim Radiu Maryja. Kiedy jednak zaczęli krytycznie pisać o Franciszku, Radio Maryja rozwiązało z nimi współpracę. I wtedy zrobiło się o nich głośno.

   Franciszek zadzwonił do Palmara zaniepokojony jego poważną chorobą. Zapewnił go o swej bliskości w cierpieniu. Włoski pisarz zapewnił go natomiast, że jego krytyczna opinia o niektórych aspektach pontyfikatu nie wynikała z braku synowskiej wierności, ale przeciwnie, była jej świadectwem. Papież nie pozwolił mu nawet dokończyć. Oświadczył, że tak właśnie rozumiał tę krytykę, czuł, że wypływa ona z miłości. Zapewnił, że była one dla niego ważna.

   Palmaro rozmawiał z Papieżem na początku listopada. Chciał, by nikt się o tym nie dowiedział. Dyskrecja jednak zawiodła i z dnia na dzień zaczęły się mnożyć pogłoski i domysły na temat tej rozmowy. Dziś włoski pisarz i filozof postanowił o wszystkim opowiedzieć.

   kb/ rv, tempi, libero
   Franciszek zadzwonił do swego katolickiego oponenta

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   brak
   Kategoria:
   Autor(ka):
   reakcja
   Czas publikacji:
   poniedziałek, 18 listopada 2013 22:00
 • piątek, 15 listopada 2013
  • Na intencję ozdrowienia papieża Franciszka. Modlitwa do Jana Pawła II. o zachowanie od grypy.

   Geschrieben von sowa (») heute um 20:14 in der Kategorie Kirche
   kirche/jp2.jpg

   Przedwczoraj gazeta "Guardian" podała informację o planowanym zamachu na papieża Franciszka, wczoraj zamknięto ze względów bezpieczeństwa dostęp dla turystów do Ogrodów Watykanu.

   77-letni Franciszek po raz pierwszy ze względów zdrowotnych odwołał wszystkie przewidziane na dzisiaj audiencje prywatne. Wyjaśnienia rzecznika watykańskiego łączą niedyspozycję papieża z przeziębieniem.

   Franciszek na twitterze nie pisał jednak dzisiaj o pogorszeniu się stanu jego zdrowia zwracając się do młodych: "Drodzy młodzi, bądźcie zawsze misjonarzami Ewangelii, w każdym czasie i w każdym miejscu” – oto jego dzisiejszy wpis, za Radiem Watykańskim. 

   Na intencję ozdrowienia papieża Franciszka odmówmy 3 razy: Modlitwa do Jana Pawła II. o zachowanie od świńskiej grypy.  Uchroń nas, Jezu przed zmutowaną chorobą ptaka i świni....  

   Modlitwa do Jana Pawła II. o zachowanie od świńskiej grypy.

   Karol Wojtyła na Górze św. Anny

    

   Do Sługi Bożego, Lolka małego Wadowickiego, Wielkiego Jana Pawła II. modły wznosimy; Santo Subito dla Ludu prosty, dla swoich: wujku! Teraz przed Bogiem niechaj nas Twoja prośba broni!

    

   Uchroń nas, Panie przed zmutowaną w pracowni Szatana
   genetyczną zarazą świńskiej grypy!


   Uczyń nas odpornymi na Zło i Nieczystość,
   na spekulantów i oszustów w życiu publicznym,
   na fałszywych pasterzy w Kościele Twoim,
   na wilków pomiędzy ludźmi w owczej skórze.


   Módlmy się za leżącą w szpitalu w Zielonej Górze
   Polką zarażoną, która wróciła z Meksyku na Ojczyzny łono.


   Za każdą kolejną Ofiarą jeszcze nie ujawnioną
   przez media żydowskie w Polsce, za którą się modlimy.


   Uczyń nas odpornymi na nieprawość obcej Władzy
   i zakusy Mamona, uczyń nas silnymi!


   W Biedzie naszej i w naszym nieszczęściu nie opuszczaj.
   Nie ma wszak innego miejsca na Ziemi dla Dobrego Boga,
   jak tylko z Ludźmi Dobrymi.


   Nie opuszczaj nas dla fałszywej nauki o pozornej ekumenii.
   Nie ma bowiem dla Katolika żadnych "starszych bogów we
   wierze plemiennej".


   Do Ciebie, Chryste modły wznosimy,
   który na skale żydowskiej w Jeruzalem
   raz na Dobre śmierć pokonałeś,
   usłysz nas jako i my Ciebie słyszymy.


   Oddal od nas wirusy, wytwory nieludzkiej ręki,
   zaszczepioną perfidnie przez Diabła na Człowieku zarazę,
   uchroń nas, Jezu przed zmutowaną chorobą ptaka i świni. Amen

   http://nono.blox.pl/2009/04/Uchron-nas-Jezu-przed-zmutowana-choroba-ptaka-i.html

   Świńska grypa już w Polsce? Badania dały jasną odpowiedź Wstępne wyniki badań wskazują, że leżąca w zielonogórskim szpitalu kobieta, która po powrocie z Meksyku źle się czuła, ma infekcję dróg oddechowych. Kobieta trafiła do szpitala wojewódzkiego w Zielonej Górze w poniedziałek. Kilka tygodni wcześniej wróciła z urlopu w Meksyku. Po powrocie do Polski źle się czuła, miała stan podgorączkowy. Lekarze z oddziału zakaźnego umieścili ją w izolatce.

   Rzecznik szpitala Adriana Wilczyńska wyjaśniła, że to standardowa procedura wobec wszystkich osób, które wracają z zagranicy i skarżą się na problemy zdrowotne. - Wstępne wyniki, w tym morfologia, wskazują, że ta pacjentka cierpi na infekcję dróg oddechowych. Nikt z naszego szpitala nie twierdził, że to świńska grypa - powiedziała.

   Papież modlił się za ofiary świńskiej grypy

   Fot. PAP/EPA Papież modlił się za ofiary świńskiej grypy

   http://benediktxvi.blox.pl/2009/04/Uchron-nas-Jezu-przed-zmutowana-choroba-ptaka-i.html

   Za ofiary epidemii grypy w Meksyku i innych krajach modlił się podczas południowego spotkania z wiernymi w Watykanie Benedykt XVI. Przemawiając po hiszpańsku papież powiedział: drodzy meksykańscy bracia, trwajcie przy Panu, On pomoże wam pokonać te trudności.

   Przedwczoraj gazeta "Guardian" podała informację o planowanym zamachu na papieża Franciszka, wczoraj zamknięto ze względów bezpieczeństwa dostęp dla turystów do Ogrodów Watykanu.

   http://sowa.quicksnake.at/Kirche/Na-intencj-ozdrowienia-papiea-Franciszka-Modlitwa-do-Jana-Pawa-II-o-zachowanie-od-grypy


   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   brak
   Kategoria:
   Autor(ka):
   reakcja
   Czas publikacji:
   piątek, 15 listopada 2013 20:49
 • poniedziałek, 04 listopada 2013
  • Kard. Dziwisz ujawnia kulisy pochówku Lecha Kaczyńskiego na Wawelu. HERODY/ Herodenspiel von Stefan Kosiewski   Stanisław kardynał Dziwisz (Don Stanislao), herbu żydowska gwiazda
   (magen david) nad krzyżem na Giewoncie, najważniejszą
   decyzję swojego życia  skonsultował z byłym kapusiem
   żydokomunistycznej Służby Bezpieczeństwa, żydem Boni,
    
   który nie sprzeciwił się decyzji podjętej przez ukryte żydostwo
   w Polsce rządzonej po Magdalence przez kryptosyjonistów,  
   nakazującej desakralizację katolickiej katedry na Wawelu 
   przez pochowanie w niej pierwszego urzędnika RP a Komorowski,
    
   który wżenił się za czasów robienia za opozycjonistę w PRL-u 
   w rodzinę żydów i ubowców o nazwisku Dziadzia, przystał na
   kryptosyjonistyczne rozszerzenie masońskiej krypty w stylu
   papuciowego jp2, który wprowadził do Watykanu o. Hejmo i innych

   http://www.spreaker.com/user/sowa2/w_stylu_papuciowego_jp2_fo256_herody   Oczyścić Wawel cały, Polskę dla Polski mieć! Zwycięży Orzeł Biały Jak się nauczy chcieć.

   Written by sowa (») 22. 9. in category masonry, read: 186×
   masonry/enthauptung.jpg
    
   Czy Lech to jest katolickie imię? Czy był jakiś św. Lech? Nie można zaprzeczyć, że jest fragment TORY, PARSZA LECH LECHA, który mówi  o osiedleniu się Abrama w kraju Kanaan. Chazarscy żydzi (haziaje) Polskę nazywają krajem Kanaan, a swoim synom dają na imię Lech. Taka jest Prawda. kulturzentrum 7 sek. temu  read on   http://shoudio.com/user/sowa/status/6823


   Ekspulsja z Wawelu symboli masońskich prowokacji jest zadaniem dla Narodu Polskiego i dla Kościoła Rzymskokatolickiego

   Geschrieben von sowa (») 13. 5. in der Kategorie Kirche, gelesen: 379x
   kirche/ryngraf_2.jpg
    
   Pochówkiem Tajnego Współpracownika wywiadu austriackiego, socjalisty i ewangelika Piłsudskiego w katedrze katolickiej na Wawelu masoneria sanacyjna ugodziła w godność i powagę urzędu Biskupa Krakowa tak samo jak Grupa Windsor, której członkiem był Lech Kaczyński, przy poparciu innych odłamów masonerii przypomniała współczesnym, że ks. Stanisław Dziwisz tak samo, jak każdy inny księdz katolicki wyjechał z PRL-u na Zachód Europy za urzędowym zezwoleniem Służby Bezpieczeństwa w zgodzie z postanowieniami Ustawy o obsadzaniu stanowisk kościelnych za granicą (Dziennik Ustaw - rok 1957 nr 001 poz 6. Dekret z dnia 31 grudnia 1956 r. o organizowaniu i obsadzaniu stanowisk kościelnych/ Rada Państwa PRL). Episkopat Polski musi odciąć się w sposób nie budzący żadnych wątpliwości od haniebnej zmowy ze złoczyńcami, dla której symbolem jest Magdalenka, miejscowość przypominająca nazwą o nierządnicy przyjętej przez praktykujących żydów do grona wyznawców nowej religii dopiero wszak po wyraźnym nawróceniu tej kobiety. Ekspulsja z Wawelu symboli masońskich prowokacji jest wspólnym zadaniem dla Narodu Polskiego i dla Kościoła Rzymskokatolickiego w Polsce.  Z Panem Bogiem  Stefan Kosiewski  Frankfurt nad Menem, 9 kwietnia 2011 r.  weiter lesen
    
    

   Ekspulsja z Wawelu 20110409 Stefan Kosiewski Trzymaj sie wiary katolickiej, ks. Kazimierz Bisztyga, SJ

   Napisał Sowa.blog.quicksnake.pl (») 19. 4. w kategorii Stefan Kosiewski, czytaj: 254×
   sk/gen-zagorski-ze-sojusznikami.jpg
    
   Ks. Kazimierz Bisztyga SJ już w 1930 roku określał w napisanym przez siebie dla Polaka przesłaniu "Trzymaj się wiary katolickiej" (II. Nakaz przeszłości) jedność Wawelu, katedry biskupa Krakowa ze zamkiem Królów Rzeczypospolitej, która to jedność w sercach i w umysłach Polaków połączona jest świętością najwyższą stanowiąc naszą wiedzę i wspólne odczuwanie, bogactwo narodowe i katolickie Polaków łączące tradycję i religię tytułami chwały: Bóg, Naród, Ojczyzna. czytaj dalej


   czwartek, 24 lutego 2011

    
   Stefan Kosiewski, Polnisches Kulturzentrum e.V. 
   Postfach 800626 65906 Frankfurt

                                                             Frankfurt nad Menem, 24 lutego 2011 r.


   Wydział III Nadzoru nad Postępowaniem Przygotowawczym PA Katowice
   Prokurator Prokuratury Apelacyjnej
   Pani Bożena Jaworek-Kaziród

                dot.: śledztwa w sprawie katastrofy pod Smoleńskiem, Antypolskiego Pogromu w Tomaszowie Maz. 5. 7. 2008 r., działalności band żydowskich w strukturach państwowych Rzeczypospolitej Polskiej;

   tu: zawiadomienie o działaniach kryminalnych wymierzonych w bliskie mi Osoby i we mnie osobiście, wniosek o przekazanie do Sądu w Watykanie sprawy naruszenia św. Wiary Rzymskokatolickiej przez kacerza.

   AP III Ko 726/ 10, Warszawa; http://gloria.tv/?media=126704    Ap III Ko 64/11/Kt

   Szanowna Pani Prokurator,  

   jakim cudem Prokuratura Okręgowa w Gliwicach, Wydział Postępowania Przygotowawczeggo przysłał mi do wiadomości informację  (III_Ko_98.pdf ) o tym, że moją korespondencję z 28 i 29 stycznia 2011 r. wysłała Pani Prokurator do nich  rzekomo omyłkowo?

   Czy zastępca Prokuratora Okręgowego w Gliwicach Pani Renata Szołtysek potraktowała wylaną przeze mnie żółć jak biskup Krakowa ampułę z krwią Jana Pawła II wytoczoną przez zamachowcę z terrorystycznej organizacji Młodych Wilków? 

   W państwach Zachodniej Europy szydzenie z Wiary i Papieża dozuje się z umiarem,  dlatego w informacjach sportowych można było m.in niedawno przeczytać: Kommt Formel-1-Pilot Robert Kubica mit Hilfe von ganz oben wieder auf die Beine? /Czy kierowca Formuły-1 Robert Kubica stanie znowu na nogi dzięki pomocy z samej Góry?

   Dzisiaj natomiast dziennik watykański "L'Osservatore Romano" artykułem "Świat prosi Kadafiego, by się zatrzymał" dołączył do wczorajszych próźb Berlusconiego, Obamy i Westerwelle ingerując w wewnętrzne sprawy masonerii i świata islamskiego w obliczu zagrażającej katolickim Włochom wielomilionowej inwazji głodnych Maurów i Murzynów.

   Należy wobec powyższego zapytać, czy długo jeszcze chazarskim sposobem będą ośmieszać powagę Sprawy, Godność Mojej Wiary Rzymskokatolickiej i Groźbę Zamachu na jedność św. Kościoła Jezusa Chrystusa ludzie zajmujący stanowiska publiczne dlatego tylko, że słusznie kojarzy się je z pojęciami: zaszczyt, pieniądze i autorytet?

   A może kardynał Dziwisz łącząc Zamach na Pawła II i wylaną przez niego krew z wypadkiem samochodowym, do którego doszło przecież nie z woli Boga, czy tajnych służb sowieckich, lecz dlatego że w żądzy wygrania pieniężnej nagrody za rajd kochający ryzyko kierowca nie dopasował prędkości do warunków panujących w tym czasie na danym odcinku jezdni, bo pomieszały mu się formuły i nie przestrzegał procedur?

   Czy kardynał Dziwisz, watykański Don Stanislao nie postąpił jak wyznawca żydowskiej kabały z krakowskiego Kazimierza, który wszystko zrobi, żeby tylko Najwyższy zrobił cud wyzdrowienia jednego i wyniesienia na ołtarze Drugiego?

   Bo jeśli tak to sobie wykalkulował w biskupiej mądrości, to wnoszę o przekazanie tego Bałwochwalstwa i Naruszenia  św. Wiary Katolickiej przez tego kacerza najlepiej od razu do Sądu Papieskiego w Watykanie, bo Jan Paweł II pobsadzał żydami w Polsce wszystkie diecezje, a jak się nie jest żyd i kabalista, to dla człowieka w kuriach i w Sądach Biskupich w Polsce cudów nie ma.

   Poinformowałem Prokuraturę o Groźbach karalnych w stosunku do Członków mojej rodziny oraz do mnie osobiście i wnoszę jak wcześniej o ściganie band żydowskich ukrytych w strukturach państwowych RP.

   W części dotyczącej katastrofy pod Smoleńskiem należy zaś jasno powiedzieć, że Jarosław Kaczyński mógł bezkarnie kandydować na najwyższe stanowisko w państwie tylko dlatego, bo mianowany przez Lecha Kaczyńskiego na krótko przed śmiercią, na stanowisko Prokuratora Generalnego Andrzej Seremet nie zrobił nic, żeby wezwać Jarosława Kaczyńskiego na przesłuchanie w celu dokonania rekonstrukcji zapisu rozmowy braci przez telefon satelitarny oraz wykluczenia możliwości kandydowania na Prezydenta RP głównego podejrzanego o możliwość wywarcia presji na Lecha Kaczyńskiego, żeby ten nie zmieniał podjętej wcześniej decyzji o lądowaniu, mimo braku warunków do lądowania. Obecnie Prokuratura dysponuje dokumentem potwierdzającym obecność w kabinie pilotów gen. Błasika wysłanego tam po spożyciu alkoholu na odwagę przez prezydenta dla dopilnowania wykonania decyzji podjętej wcześniej przez Jarosława Kaczyńskiego, a nie zmienionej przez prezydenta. 

   Wobec powyższego wnioskuję jak w piśmie z 28 stycznia 2011 r. i w moim Zażaleniu z 14 stycznia 2011 r. o wniesienie przez Prokuratora Generalnego kasacji wyroku Sądu Rejonowego w Tomaszowie Maz. z 1.08.2008 r., który zapadł z rażącym naruszeniem prawa a także wnoszę o wszczęcie postępowania w sprawie bandy  działającej w strukturach Policji i Ministerstwa Sprawiedliwości RP przy czym odwołuję się do dowodów wskazanych we wspomnianych pismach jak i w piśmie niniejszym.

   Zapytuję jak
   w piśmie (Stefan Kosiewski: O przekazanie śledztwa do innej prokuratury wojskowej oraz o odwołanie Prokuratora Generalnego RP, Andrzeja Seremeta) z 13 sierpnia 2010 r. o możliwość otrzymania od państwa polskiego pomocy w sprawie obrony mojej osoby prześladowanej w Polsce ze względów rasistowskich i politycznych przez zorganizowane grupy przestępcze złożone z osobników o żydokomunistycznym rodowodzie.  

   Z szacunkiem Stefan Kosiewski

   z Frankfurtu nad Menem czytał autor.

   http://benediktxvi.blox.pl/2011/02/Stefan-Kosiewski-O-przekazanie-do-Sadu-w.html

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   brak
   Kategoria:
   Autor(ka):
   reakcja
   Czas publikacji:
   poniedziałek, 04 listopada 2013 15:50
 • Kanał informacyjny

  stat4u

  Opcje Bloxa