Wpisy

 • poniedziałek, 27 listopada 2017
 • sobota, 11 listopada 2017
  • Bergoglio z konsekwencją Stalina pozbywa się przyjaciół: Thomas Weinand, mianowany 2014 r. w USA przez Benedykta

   1 godz.  
   Bergoglio z konsekwencją Stalina pozbywa się przyjaciół: Thomas Weinand, mianowany 2014 r. przez Benedykta członkiem Międzynarodowej Komisji Teologicznej, zmuszony został do ustąpienia z pozycji doradcy Konferencji Episkopatu USA dlatego, że odważył się listownie, w lipcu 2017, zapytać w sposób wyszukany i wysoce ułożony Franciszka nie świętego przecież choćby i dlatego tylko, że prowokującego biskupów permanentnie i prostacko nieustająco na peryferiach Kościoła św., nie tylko na zaimprowizowanej w samolocie konferencji filohomoseksualnej (antykatolickiej, propedalskiej) ale i na synodach namawiającego hierarchów diecezjalnych do otwartości i przejrzystości w Kościele Jezusa Chrystusa; zapytał teolog amerykański szubrawca apelującego do naiwności ludzkiej, czy nie dziwi rezydenta Domu św. Marty, że biskupi całego świata pozostają głusi i niemi na zakłamane, rozszczepione w pokoleniu wężowym, dwujęzyczne podpuszczanie klerków przez heretyka zwyczajnego do ujawniania się z palcami podniesionymi do.:.Góry, ujawniania się głupich, maluczkich, którzy wychylą się nieostrożnie wprost pod dubeltówkę łowczego szatana, myśliwego satanisty, żeby ten mógł z nimi skończyć, jak Beria zrobił z Trockim za wielką wodą na życzenie Judajewskiego, który najpierw robił za Gruzina napadającego na banki, żeby po zamachu na używającego wielu pseudonimów Uljanowa, z ojcem w stopniu radcy carskiego i przez tę służbę nobilitowanego, podniesionego z żydostwa do szlachectwa ukazem carskim, robił za ruskiego, z matki bogatej żydówki Blank.

   Wprawdzie teolog amerykański subtelnie owinął prawdę w bawełnę, nie wspominał historycznemu asystentowi kościelnemu dyktatora Videli o represyjnym zastraszeniu Kościoła św. przez nie uznającego żadnego dialogu teologicznego wyrodnego ojczyma desakralizującego świętość w Kościele Rzymskokatolickim Syna Boga Naszego w Trójcy Przenajświętszej Jedynego, w liście ujawnionym dopiero w dniach ostatnich, ani o milionach zamordowanych ofiar terroryzmu państwowego w Związku Sowieckim, rzecz jasna, nie w Państwie Miasta Watykanu, żeby prawda nie wyzwoliła heretyka na dawno oczekiwaną przez prostych katolików emeryturę papieską.

   Nieludzki, apodyktyczny styl rządzenia się miłosiernego inaczej Samarytanina, wyrozumiałego w stosunku do złoczyńcy grzesznego, takiego np. pedofila Wesołowskiego bezwstydnie biegającego za chłopcami z obrzezanym penisem w dłoni pod pisuarem Krzyża Południa, Bergoglio represyjny w stosunku do chrześcijanina, obrońcy Prawdy, nie w stosunku do zwyrodniałego złoczyńcy etnicznego, którego wcielony szatan ukrywał haniebnie pod białą sutanną w Domu św. Marty przed wymiarem sprawiedliwości ludzkiej, jest destrukcyjny dla religii jako takiej, ekumenicznie ponad podziałami, na wyznawców Talmudu i Kościóły Wschodnie, równe postanowieniem soboru Watykańskiego II za równe z posoborowym, Powszechnym i Apostolskim, nie z prywatną kaplicą Bergoglio w hotelu kościelnym.
   http://www.faz.net/…/papst-franziskus-vorwurf-der-mangelnde…

   Berater der Bischofskonferenz: Kaltstellung nach Kritik
   Seine Heiligkeit halten einer theologischen Prüfung nicht stand: Nach einem kritischen Brief tritt ein Berater der amerikanischen Bischofskonferenz zurück. Verträgt der Papst keinen Widerspruch?
   faz.net  https://www.facebook.com/nasza.czeladz/posts/1562733790449801

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   brak
   Autor(ka):
   reakcja
   Czas publikacji:
   sobota, 11 listopada 2017 06:19

Kanał informacyjny

stat4u

Opcje Bloxa