Wpisy

 • piątek, 28 września 2018
  • + Varlo Maria Vigano Titularerzbischof von Ulpiana Apostolischer Nuntius

   29. September 2018, Fest des heiligen Erzengels Michael 


   https://www.katholisches.info/2018/09/schweigen-von-papst-franziskus-bedeutet-zustimmung/ W czwartek katolickie portale opublikowały nowy list arcybiskupa Carla Marii Vigano, który ponad miesiąc temu w obszernym Świadectwie ujawnił niezwykle gorszące szczegóły tuszowania homoseksualnych nadużyć byłego kardynała Theodore McCarricka. Kolejne wystąpienie byłego nuncjusza apostolskiego w Stanach Zjednoczonych datowane jest na

   29 września, czyli liturgiczne wspomnienie świętych Archaniołów: Michała, Gabriela i Rafała.

   W liście, znacznie krótszym od pierwszego, pozostający w ukryciu arcybiskup Vigano odnosi się do reakcji Franciszka na Świadectwo z sierpnia 2018. Z jednej strony papież stwierdził bowiem, że nie powie na ten temat ani słowa i wezwał dziennikarzy do samodzielnej interpretacji listu. Z drugiej zaś, w trakcie publicznych przemówień, raz po raz formułuje niejednoznaczne stwierdzenia, które interpretowane są jako odpowiedź na dokument – druzgocący w swej wymowie, zawierający liczne bardzo poważne oskarżenia wobec wysokich rangą urzędników kurii rzymskiej, w tym samego Franciszka.

   „W czterostronicowym dokumencie były nuncjusz apostolski w Stanach Zjednoczonych odpowiada również na ostatnie homilie, w których papież zdaje się wcielać się w rolę Chrystusa, równocześnie ukazując Viganò jako diabolicznego wielkiego oskarżyciela” – komentuje portal Life Site News, który zamieszcza pełny tekst nowego Świadectwa.

   „Czy Chrystus może stać się niewidzialny dla swojego wikariusza? A może ten jest kuszony, by próbował wyręczać naszego jedynego Mistrza i Pana?” – pisze arcybiskup Viganò nawiązując do ewangelicznej sceny, gdy święty Piotr, w obliczu burzy zagrażającej łodzi, na której przebywają uczniowie wraz z Panem Jezusem, budzi Chrystusa, błagając Go o ratunek.

   Dawny nuncjusz wyjaśnia też motywację, dla której zdecydował się wyjawić niezwykle gorszące fakty dotyczące hierarchii kościelnej, pomimo obowiązującej go biskupiej tajemnicy. „Celem każdej tajemnicy, w tym tajemnicy pontyfikalnej, jest ochrona Kościoła przed jego wrogami, nie zaś ukrywanie – i tym samym uczestnictwo w zbrodniach popełnionych przez niektórych spośród jego członków” – czytamy w liście.

   Ksiądz arcybiskup powtarza też zarzut, iż „od co najmniej 23 czerwca 2013 roku Papież wiedział ode mnie, jak perwersyjny i zły był McCarrick w swych intencjach i działaniach, i zamiast podjąć środki, które podjąłby każdy dobry pasterz, papież uczynił McCarricka jednym ze swoich głównych przedstawicieli w kierowaniu Kościołem, w odniesieniu do Stanów Zjednoczonych, Kurii, a nawet Chin, jak obecnie widzimy, tak bardzo troszcząc się i niepokojąc o Kościół męczenników” – pisze.

   Hierarcha przypomina początkowe twierdzenie papieża, że „nie powie ani słowa” (na temat Świadectwa Vigano), lecz wypomina Franciszkowi, iż ten zaprzecza sam sobie, porównując „własne milczenie z milczeniem Jezusa w Nazarecie oraz przed Piłatem”. Viganò zaś miał zostać postawiony w papieskich wypowiedziach w roli „wielkiego oskarżyciela, szatana, który sieje zgorszenie i podział w Kościele”, chociaż – jak pisze arcybiskup – Franciszek „nigdy nie wymawia [wprost] jego imienia”.

   W swym najnowszym liście autor Świadectwa wyraził także zaniepokojenie doniesieniami, iż papież Franciszek odegrał rolę w ukrywaniu lub blokowaniu dochodzeń wobec innych księży i prałatów, w tym ks. Julio Grassiego, brata Mauro Inzolego i kardynała Cormaca Murphy-O'Connora.

   Obszerny fragment najnowszego dokumentu dotyczy kardynała Marca Ouelleta, prefekta Kongregacji ds. Biskupów. Arcybiskup Vigano zwraca się do niego wprost, przypominając, iż ma on w swych rękach kluczowe dokumenty dowodzące winy McCarricka i wielu osób w kurii zamieszanych w ukrywanie skandalu. „Wasza Eminencjo, wzywam was, abyście dali świadectwo prawdzie” – apeluje hierarcha. Pisze on także, jak dramatyczną była dla niego decyzja o tak radykalnym wystąpieniu wobec tragedii tysięcy ofiar skrzywdzonych przez nadużycia w Kościele. Decyzja, jak podkreślił, poprzedzona długą modlitwą i namysłem.

   „Milczenie pasterzy, którzy mogli zapewnić remedium i zapobiec nowym ofiarom, stało się coraz bardziej nie do obrony, stało się niszczycielską zbrodnią wobec Kościoła” – czytamy. „Zdawałem sobie sprawę z ogromnych konsekwencji, jakie może mieć moje świadectwo, ponieważ to, co zamierzałem ujawnić, dotyczyło następcy samego Piotra. Mimo to zdecydowałem się mówić, aby chronić Kościół, i oświadczam z czystym sumieniem przed Bogiem, że moje świadectwo jest prawdziwe” – napisał abp Vigano.

   Zwrócił się on także do wiernych katolików, przywołując swe biskupie motto, zaczerpnięte z Drugiego Listu świętego Pawła do Tymoteusza: Scio cui credidi („Wiem, komu zaufałem” – 2 Tm 1, 12): „Wzbudźcie w sobie akt wiary i całkowitego zaufania do Chrystusa Jezusa, naszego Zbawiciela (…). Jest to czas pokuty, nawrócenia, modlitwy, łaski, dla przygotowania Kościoła, oblubienicy Baranka, do walki i zwycięstwa wraz z Maryją, w Jej walce przeciwko smokowi starodawnemu” – wezwał ksiądz arcybiskup.

   Źródło: LifeSiteNews.com

   Read more: www.pch24.pl/arcybiskup-viga…


   Pełny tekst listu księdza arcybiskupa Vigano po polsku

   https://www.pch24.pl/tylko-u-nas--pelny-tekst-listu-ksiedza-arcybiskupa-vigano-po-polsku,62424,i.html

   https://vk.com/wall467751157_289

   Screenshot-2018-09-28-tit-1-10-list-pawla-do-tytusa-szczegolnie-pomiedzy-tymi-ktorzy-pochodza-z-zydostwa-besonders-unter-d

    http://sowamagazyn.blogspot.com/2013/09/10-poniewaz-wielu-jest-nieposusznych.html

   Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus!

   Magazyn Europejski SOWA
   SS. Angelorum Custodum

   Szanowni Państwo, Drodzy Przyjaciele, Bracia i Siostry,

   tradycyjnym Szczęść Boże pozdrawiamy Polki, Polaków i Katolików oraz Osoby określające tożsamość swoją sposobem jasnym i prostym, uczciwymi słowy: wierzę w Boga, ale nie wierzę w księży, albowiem nie przychodzą do mnie z w cichości serca, z pokorą i skruchą do szczerej spowiedzi. Nie znam złoczyńców inaczej, jak tylko po czynach złych i obłudzie faryzejskiej.

   A widziałem i dane mi było poznać nie mało i wielu kapusiów Służby Bezpieczeństwa w Kościele św., w kuszącym obłudnie zaciszu konfesjonału budzącym zaufanie maluczkich. W pałacach, Kuriach Biskupich, Biurach Parafialnych, Redakcjach Katolickich, Szkołach i Organizacjach Chrześcijańskich, na Soborach i Synodach. W drodze człowieka, na pielgrzymkach,z wiatykiem, po kolędzie, w życiu, na uroczystościach powszechnych. Tajnych współpracowników Zła w nieczystej postaci bezbożnika, szatana żydomasonerii, Lucyfera symbolicznie przedstawiającego się ludziom prostym gwiazdą pięcioramienną, podmienioną dla tzw. przyzwoitości na słoneczko w herbie fałszywego dziewictwa antychrysta, tajnymi znakami palców rozwartych, niczym nogi ladacznicy w pozdrowieniu wolnomularskim V

   11 Tych ludzi należy doprowadzić do milczenia, albowiem fałszywymi naukami rozbiją całe rodziny wiedzeni obżydliwym nałogiem szukania dla siebie korzyści.

   Written by sowa (») 23. 8. in category Church - religion, ...Niezwłoczne podanie się przez Was do dymisji z Urzedu Dziekana byłoby pożądane - Frankfurts Stadtdekan Johannes zu Eltz,

   sowa.quicksnake.de/Der-Bischof/Tit-1-10-Denn-e…

   www.scribd.com/…/Tit-1-10-List-P…

   "...Ty mnie przy sobie postaw, a przezpiecznie
   Będę wojował i wygram statecznie...".


   288 obserwatorów|565 302 wyświetlenia

   plus.google.com/116748846165184263175

   Kręgi rozszerzone -
   Metropolita Katowic w czasach Solidarności robił dla Służby Bezpieczeństwa jako TW Dąbrowski
    11. 12. 2014 in der Kategorie Der Bischof, gelesen: 253x

   Bp. Sworc donosił na księży i działaczy Solidarności (w tym na Kazimierza Świtonia).

   Wierzę w Boga Ojca wszechmogącego, Stworzyciela nieba i ziemi, i w Jezusa Chrystusa, Syna Jego jedynego, Pana naszego, który się począł z Ducha św., narodził się z Maryi Panny, umęczon pod Ponckim Piłatem, ukrzyżowan, umarł i pogrzebion, zstąpił do piekieł, trzeciego dnia zmartwychwstał, wstąpił na niebiosa, siedzi po prawicy Boga Ojca Waszechmogącego, stamtąd przyjdzie sądzić żywych i umarłych. Wierzę w Ducha św., św. Kościół powszechny, Swiętych obcowanie, grzechów odpuszczenie, ciała zmartwychwstanie, żywot wieczny. Amen.

   Frankfurt nad Menem w dzień świętych Aniołów Stróżów, 2 października AD 2015

   Na drodze do niebiańskiej Ojczyzny zagraża nam wiele niebezpieczeństw. Jak wędrowcowi na niepewnych drogach jego potrzebny jest przewodnik, tak człowiekowi każdemu w jego pielgrzymowaniu, które Poeta Polski, ks. Mikołaj Sęp Szarzyński w Sonecie IV, zatytułowanym O wojnie naszej, którą wiedziemy z szatanem, światem i ciałem nazwał bojowaniem, bytem podniebnym, został przydzielony Anioł.

   Anioł Stróż rozjaśnia nasze Zrozumienie swoją Wskazówką i Podpowiedzią. Pomoga znaleźć Wolę potrzebną do odciągnięcia od miłowania ziemskich rzeczy i rozpala pragnienie Wieczności. On przypomina Polakowi i Katolikowi: masz obowiązki polskie do wypełnienia! Wzmacnia siły potrzebne we walce ze złymi duchami, światem i ciałem, jak mówi Poeta.

   On wzywa nas do opamiętania, sakramentu pokuty, po czym zanosi nasze modlitwy do Boga Wszechmocnego, który jest Sędzią. Jako wierny rzecznik osiąga dla nas Łaskawość.

   Kościół powszechny głosi, że Aniołowie stróżowie stworzeni są na Chwałę i Służbę Bogu jako dla ochrony i prowadzenia dobrego ludzi.

   Stworzeniami są Aniołowie! Jak człowiek jest stworzeniem Bożym, a tylko są niewidzialni dla oczu, jak fale radiowe, promieniowanie, emanacja, które poznajemy po czynach, oddziaływaniu na nasze receptory otrzymane od Stwórcy w genach odziedziczonych po rodzicach

   Deus, qui ineffabili providentia sanctos Angelos tuos ad nostram custodiam mittere dignaris:largire supplicibus tuis; et eorum semper protectione defendi, et aeterna societate gaudere. Per Dominum nostrum.

   Z Panem Bogiem
   Z Frankfurtu nad Menem mówił Stefan Kosiewski

   https://shoudio.com/user/sowa/status/18731

   Żydy I Pedały

   Najnowsze wpisy: żydy i pedały

   Z powodu ukrywania przez Bergoglio pedofilii w Chile wszyscy tamtejsi biskupi podali się do dymisji

   Z powodu ukrywania przez Bergoglio pedofilii w Chile wszyscy tamtejsi biskupi podali się do dymisji

   O decyzji 32 hierarchów zajmujących urzędy poinformowano po trzech dniach spotkań z papieżem. Z cyklu: Jarosław Kaczyński wiecznie żywy! "Chcemy ogłosić, że my wszyscy biskupi obecni w Rzymie złożyliśmy na piśmie rezygnację z naszych urzędów n...


   prokuratura/pdo612-chlopik-miroslaw-4501326x00-sharppk-govpl-1.jpg

   audio:   Szanowny Panie Prokuratorze Prokuratury Krajowej, dziękuję za informację o przekazaniu do właściwych jednostek mojej Korespondencji, która wpłynęła do Prokuratury Krajowej w dniach 1, 4 i 10 września 2018, czyli przed dokonaniem przez premiera Mateusza Morawieckiego przestępstwa potwierdzenia nieprawdy w dniu 15 września br. w Świebodzinie, do czego przyznał się nieszczęśnik przyparty do muru wyrokiem Sądu RP (kierowany Ręką Opatrzności Bożej, czego na szczęście jeszcze mu żaden ze złych a kosztownych doradców premiera nie powiedział, albowiem ukarany został tylko po to, żeby ślepy Trybunał Sprawiedliwości Unii Europejskiej wiedziony/ -a (Temida) przez kulawego (Parlament Europejski) mógł orzec tylko jedno, co jest do powiedzenia: w Polsce jest przestrzegana sprawiedliwość do tego stopnia, że sam premier Morawiecki musiał upokorzyć się przed Wymiarem Sprawiedliwości, a Małgorzata Gersdorf z mocy ustawy o Sądzie Najwyższym nie jest żadnym sędzią i nie może już jako taka zaszkodzić żadnemu obywatelowi RP. https://vk.com/wall467751157_289   PDO204 którzy pochodzą z żydostwa 1,10 List Pawla do Tytusa Fascynacja Obłędem von Stefan Kosiewski ZR604 Magazyn Europejski SOWA http://sowa.quicksnake.cz/NAROD-MA-PRAVO-SE-BRANIT/Skazany-sadownie-Morawiecki-wygrany-w-sporze-przed-TSUE-PDO612-FO-von-Stefan-Kosiewski-SSetKh-Prokuratura-Krajowa-Pan-Prokurator-Miroslaw-Chlopik-ZECh-Zniweczona-Rzeczywistosc

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   Kategoria:
   Autor(ka):
   reakcja
   Czas publikacji:
   piątek, 28 września 2018 19:03
 • poniedziałek, 17 września 2018
  • Karol Wojtyła nie studiując w żadnym seminarium duchownym postawił na głowie wartości obiektywne PDO211

   Sowa Magazyn   wczoraj o 20:01

   audio: https://gloria.tv/audio/gWChNq2AkNwb2Qxpa6vQzxE7a

   jp2 nakazał Polakom zawierzyć ślepo utylitarnej wartości Unii Europejskiej

   ...Wojtyła dla użytku agnostyka, niewierzącego człowieka, bezbożnika Kwaśniewskiego,skomunysyna i żydokomunisty a także dla żydoskiego cwaniaka obecnego naówczas we Watykanie z Matką Boską w klapie, zapomniał na Placu św. Piotra użydecznie o tym, że Edyta Stein, którą on sam jako papież jp2 uznał za świętą m.in. dlatego, iż będąc uczennicą Schelera tak samo nota bene, jak Roman Ingarden, odwoływała swoje życie i działanie w pierwszym rzędzie do wartości najwyższej, do Pana Boga w Trójcy Przenajświętszej Jedynego, w którego wierzyła głęboko, czego nie ma tu potrzeby poddawania zwątpieniu.

   Papież Wojtyła nakazał wówczas Polakom zawierzyć ślepo utylitarnej wartości Unii Europejskiej, pobłogosławił w ciemno głosowanie przez Naród Polski na TAK w referendum akcesyjnym, w którym dwa inne narody powiedziały jasno; NIE diabelskim zakusom wolnomularzy spod znaku Aurory Lucyfera, gwiazdy pięciorannej... http://sowa.quicksnake.cz/Richard-Sulik/Zastepczy-zar..

   https://vk.com/photo467751157_456239629

   https://gloria.tv/audio/eDbFSsieTVYs2RLZRz326f2Xg

   Karol Wojtyła rozwijał filozofię Maxa Schelera, jak naucza Wikipedia nie wspominając o tym, jakim to sposobem ten sam człowiek, uznany z woli Bergoglio za świętego, popełnił błąd przewrotności żydoskiej, błąd woluntarystycznego stawiania na głowie hierarchii wartości obiektywnych, za które Scheler miał właściwości rzeczywistego świata w kolejności, że przypomnimy od góry: wartości religijne (odnoszące się do tego, co boskie i tego, co święte), duchowe (estetyczne, poznawcze, wartości porządku prawnego), wartości witalne, hedonistyczne i w końcu, u samego dołu, jako piąte od góry wyrtości użytkowe, utylitarne. 

   Prezydent Andrzej Duda odwiedził polskich piłkarzy w szatni. WIDEOsport.dziennik.pl Andrzej Duda oglądał mecz Polska - Irlandia z trybun Stadionu Narodowego.


   Dla kasy, Mamona, korzyści finansowych, dla dotacji, grantów europejskich, na których skorzystać mieli wyłącznie szubrawcy nagrodzeni z rozdania ubeckiego gruntami po PGR-ach, tajni współpracownicy Służby Bezpieczeństwa, jak były kapuś, KO/DI Carex, tow. Cimoszewicz, jak TW Ogrodnik, wicepremier Jagieliński i wielu, wielu innych, wytykanych po latach wdzięcznie palcami przez kandydatów pchających się dopiero do koryta.

   Tego chciał od Wojtyły układ złoczyńców z Magdalenki, który miał pochowane dobrze haki nie tylko na ojca Hejmo, na dyrektora Muzeum Watykańskiego, czy papuciowego Dziwisza, Don Stanislao. Haki na TW Dąbrowski, dzisiaj abpa Skworca w Katowicach, na pedofila abpa Wesołowski, takiego samego abpa Petz, na niepozbieranego, nieprzezornego abpa Wielgusa i na setki żydobiskupów, na tysiące dzieciorobów zamelinowanych z gosposiami na plebaniach, czy obżydliwych pedałów, jak ujawniony ostatnio nowoubecki kret Charamsa.

   https://www.facebook.com/me.sowa/posts/495037570963578

   Haki na członków mafii gorszych od świni, albowiem kryjących zboczeńca sposobem homoseksualnej sitwy, jak przełożony biskup miejsca, bp Kasyna, Biskup Pelpina, który nie pozbawił wciąż jeszcze antychrysta prawa do świętokradztwa, czyli np. do brania  tymi samymi palcami, nie umytymi nawet rachunkiem sumienia z brudu grzechu Sodomii, Eucharystii przed ołtarzem Pana Boga Naszego, którymi ten kapłan Jezusa wkłada sobie do odbytnicy na zakrystii penisa tzw. partnera homoseksualnego, zaliczanego przez rewizjonistyczne środowisko marksistowskie Adama Michnika do tzw. lewicy laickiej. A ten Michnik, na marginesie, to bardzo bżydko, nieetycznie pluje się ostatnio na Putina kierując się chyba logiką ciemnego podwórka lumpenproletariatu trockistowskiego żydoskiej kabały.

   Powiada się nie wybżydzając: gorsze od świni, albowiem bydło nawet nie przewraca hierarchii wartości zadzierając często łeb ku Górze, nie zaś jak głoszą faryzeusze bezmyślnie dla plebsu, że raz w roku jeno, przy Wigilii.

    "Doświadczanie wartości jest wewnętrznym przeżywaniem miłości. Miłość to akt racjonalnego preferowania wartości wyższej nad niższą. Jest czymś racjonalnym. Podstawą wszystkich aktów aksjologicznych jest pierwotne przeżycie miłości – przeżycie miłości do Boga", podaje internetowy skrypt w zgodzie z tym, czego nauczał fenomenolog Max Scheler a także drugi Max, socjolog Weber, który będąc w Monachium 29 stycznia 1919 r. wyraził się krytycznie, aczkolwiek oględnie o Kancie w mowie wygłoszonej do studentów na temat etyki odpowiedzialności, którą musi być nacechowane działanie każdego polityka.

   Kant postawił na wolność woli jako dobro najwyższe, od którego chciał brać miarę rzeczy. Pragnienie ocenianie działania ludzkiego na podstawie zamierzeń Scheler uznał (i słusznie!) za sprowadzenie przez Kanta myślenia do absurdu.  W tym miejscu ustawiać się będzie za Schelerem, po stronie reprezentowanej przez niego hierarchii wartości, miłe oku spojrzenie Seehofera w Monachium dzisiaj na złe działania w polityce koalicyjnej partnerki z CDU, partii kierowanej ręką córki pastora ewangelickiego, której lektura Webera "Etyki protestanckiej i ducha kapitalizmu" może, nawiasem mówiąc, nie być obcą rzeczą.

   Horst Seehofer powiedział mianowicie w dzisiejszym wydaniu gazety Bild am Sonntag o zaostrzeniu przez Merkel sytuacji bezpieczeństwa państwa, co grozi - jego zdaniem - kryzysem całej Unii Europejskiej. Gazeta skomentowała zaraz tę dobrą, naszym zdaniem wypowiedź, ustami ukaranej niedawno za jazdę samochodem po pijanemu tzw. biskupki protestanckiej; należy wspomnieć zatem, że nazywany przez SPD "panikarzem" Seehofer wskazuje wyraźnie, że problemy Bawarii są także problemami landów rządzonych przez socjaldemokrację.  - Państwo, które nie chce, albo nie może obronić swoich granic, ogłasza - jego zdaniem - kapitulację.

   Karol Wojtyła, Kant, albo jakiś inny, krakowski uczeń Schelera mógłby w tym miejscu zapytać Seehofera, czy można słowem przywołującym sytuację Niemiec w 1945 r. deprecjonować dobre działania Angeli Merkel, która w działaniu swoim kieruje się przecież  celem ratowania dziesiątków milionów  ludzi zagrożonych na całym świecie działaniami wojennymi Stanów Zjednoczonych oraz innych państw NATO?

   Merkel wygenerowała z dobrych intencji swoją decyzję o otwarcie granic państw Unii Europejskiej dla kontyngentów  tzw. uciekinierów z obszarów objętych działaniami wojennymi w Syrii itd., faktycznie natomiast - dla nielegalnych odbiorców zasiłków, państwowej i społecznej opieki wypłacanej z kasy samorządów zadłużonych niemiłosiernie, jak Niemcy długie i szerokie; dzieci, emerytów i rencistów napływających dziesiątkami tysięcy każdego dnia do Monachium i rozwożonych następnie autokarami na wyludnioną prowincję byłej NRD w dobrym celu rozwiązania problemów demograficznych.

   Seehofer zapowiadając możliwość wniesienia na Merkel skargi porzed Trybunał, nie filozofuje i nie dostrzega realnego zagrożenia dla planowanego celu lotniska Berlin-Brandenburg, które jak podpowiada Dobry Duch w Domu Poety Polski, cudownie przemienione zostanie wnet w coś dobrego, w ciepły HOT-SPOT dla uciekinierów spraszanych przez Merkel z całego świata do Europy i lądujących na łeb na szyję, spadających na złamanie karku, siadających dosłownie na głowie Narodu Niemieckiego milionów kubańskich desperados, Aborygenów i Eskimosów, Indian znad Amazonki, wnet.

   Screenshot-2018-09-17-w-ydoskiej-loy-eintracht-na-wschodzie-warszawy-https-de-scribd-com-doc-2

   Albowiem kierując się dobrem tudzież logiką Kanta żydomasoneria, jeszcze lepsza przecież w intencjach od spekulanta Sorosza, filantropa Smolara i, i... intelektualisty na poły Michnika, przygarnie z całą pewnością do siebie Bergoglio na garnuszek każdej parafii żydokatolickiej w państwach znajdujących się pod kuratelą sitwy i  jurysdykcją konkordatu zawartego z kościelną mafią homoseksualistów.

   Otumanieni sztuczną chmurą, buddyjskim pustym obłokiem przez żydostwo takich, jak KOR-owiec Macierewicz, który ma tylko gadane, nic więcej, zarówno Kopacz jak i Szydło pozostaną z pewnością głuche na wczorajszą manifestację stutysięczną, która przeszła ulicami stolicy Niemiec w proteście przeciwko prowadzonym od kilku lat, za zgodą wszystkich partyjniaków europejskich, konszachtami masońskich kół rządzących z kołkami ze Stanów Zjednoczonych, które Meksykanom zgotowały już NAFTE i wzorem tego fałszywego dobra chciałyby cichacem dobrać się do skóry prawdziwym wartościom europejskim.

   Idąc zatem po Myśli dobrego Mistrza z Königsteiner Forum Poeta Polski rzuca na koniec perełkami przed stopy niewiastom wyciągającym a to w Niemczech a to w Polsce spod kiecki  zalotnie tematy zastępcze, Esterkom, albowiem za kilka dni (Teresko pamiętam!) wspominać będziemy w modlitwie Twoją Patronkę świętą, miast obchodzić sposobem barbarzyńców z hukiem  urodziny przy kielichu, niczym Wałęsa z Kwaśniewskim, powiem Ci za to (po prawdziwej dobroci oraz w miłości braterskiej), iż razu pewnego (dokładnie cztery dni po wylądowaniu przeze mnie w stanie wojennym na lotnisku Frankfurckim) gościł w Königstein, w pobliskich górach Taunus Prof. Dr. Dr., Rössler, Dietrich, ur. w 1927, trzy lata młodszy od mojej śp. Mamy, a zaczął swoją mowę na temat etyki odpowiedzialności od przykładu miasteczka w Stanach Zjednoczonych, w którym samorząd postanowił niegdyś zakupić tysiąc drzewek z plastiku do posadzenia ich na betonie, gdyż niefortunnie zabetonowano wcześniej pobocze głównej drogi.

   - A  dlaczego to niby: Nie? Postawił pytanie medyk i teolog zauważając, że przecież można zawsze w takich przypadkach przytoczyć wiele argumentów przemawiających na korzyść każdego działania ludzkiego. Można uzasadnić każde działanie polityka konstytucją a nawet Kazaniem na Górze Jezusa, żeby otwarcie debatować. Jeżeli efekty działania politycznego nie będą dobre, to wtedy można przy tym obciążyć odpowiedzialnością za TTiP i CETA cały świat, zamiast postawić dobre pytanie, zawsze na czasie: czy nie pojawia się problem tysięcy plastikowych drzewek tam, gdzie wartości stawiane są na głowie?

   Tam, gdzie na najwyższym miejscu w hierarchii wartości ustawia się aspekt ekonomiczny i punkt widzenia określonego kręgu ludzi, ażeby tylko osiągnąć jakiś cel nieznany, zamiast np. planowanej likwidacji religii, rodziny i prywatnego dorobku człowieka, jak chcieli, bo przecież eksperymentator Kantowski nie wie jeszcze (bo i skąd?), co otrzyma w rezultacie doświadczeń, eksperymentów z pogranicza kabały z czarną magią.

   Z Panem Bogiem Z Frankfurtu nad Menem mówił Stefan Kosiewski

   https://gloria.tv/audio/gWChNq2AkNwb2Qxpa6vQzxE7a

   PDF: https://de.scribd.com/doc/284454705/Zastepczy-zarzut-Sulika-w-stosunku-do-Merkel-nie-obroni-Tuska-przed-Trybunalem-Europejskim-PDO211-ZECh-FO-von-Stefan-Kosiewski-ZR611-Magazyn-Europejsk

   Karol Wojtyła nie studiując w żadnym seminarium duchownym postawił na głowie wartości obiektywne PDO211

   Propozycje Polaków zamieszkalych za granica dla katolików rzadzacych w Polsce po Magdalence PDO607 ZR von Stefan Kosiewski Studia Slavica et Khazarica ZECh FO https://m.vk.com/wall467751157_268
   Fascynacja Obłędem von Stefan Kosiewski 20151011 Zniweczona Rzeczywistość 611 desakralizacja jp2  https://shoudio.com/user/sowa/status/18768
   Studia Slavica et Khazarica http://franciscus.blox.pl/2018/09/abp-Bergoglio-kryl-..  20180917 Magazyn Europejski SOWA sowa-http://sowa-magazyn.blogspot.com/2018/09/zdf-info-milczenie-..

   24:11 Zastepczy zarzut Sulika w stosunku do Merkel nie obroni Tuska przed Trybunalem Europejskim PDO211 ZECh FO von Stefan Kosiewski ZR611 20151011 ME SOWA desakralizacja jp2

   Zastepczy zarzut Sulika w stosunku do Merkel nie obroni Tuska przed Trybunalem Europejskim PDO211 ZECh FO von Stefan Kosiewsk.. Plik PDF, 1.1 MB

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   brak
   Kategoria:
   Autor(ka):
   reakcja
   Czas publikacji:
   poniedziałek, 17 września 2018 23:14
  • Karol Wojtyła nie studiując w żadnym seminarium duchownym postawił na głowie wartości obiektywne PDO211 po Myśli Maxa Schelera

   jp2 nakazał Polakom zawierzyć ślepo utylitarnej wartości Unii Europejskiej

   Kwaśniewski nie żyje z tego, o co posądził go Prokurator państwa amerykańskiego


   (...)Wojtyła dla użytku agnostyka, niewierzącego człowieka, bezbożnika Kwaśniewskiego, skomunysyna i żydokomunisty a także dla żydoskiego cwaniaka obecnego naówczas we Watykanie z Matką Boską w klapie, zapomniał na Placu św. Piotra użydecznie o tym, że Edyta Stein, którą on sam jako papież jp2 uznał za świętą m.in. dlatego, iż będąc uczennicą Scheler a tak samo nota bene, jak Roman Ingarden, odwoływała swoje życie i działanie w pierwszym rzędzie do wartości najwyższej, do Pana Boga w Trójcy Przenajświętszej Jedynego, w którego wierzyła głęboko, czego nie ma tu potrzeby poddawania zwątpieniu. Papież Wojtyła nakazał wówczas Polakom zawierzyć ślepo utylitarnej wartości Unii Europejskiej, pobłogosławił w ciemno głosowanie przez Naród Polski na TAK w referendum akcesyjnym, w którym dwa inne narody powiedziały jasno; NIE diabelskim zakusom wolnomularzy spod znaku Aurory Lucyfera, gwiazdy pięciorannej.

   https://vk.com/photo467751157_456239629

   ...Dlatego w Polsce obłoży się zaraz po wyborach obywateli podatkiem kościelnym a dokona tego wybrany przez nowoczesny narut Kaczyński z bratem na Wawelu, ażeby nikt dobry nie cierpiał już pod rządami układu cierpliwie znosząc urazy fałszywych oskarżeń o antysemityzm ze strony parszywych oszczerców antypolskich a także Tokarczuk. 

   https://gloria.tv/audio/eDbFSsieTVYs2RLZRz326f2Xg

   Otumanieni sztuczną chmurą, buddyjskim pustym obłokiem przez żydostwo takich, jak KOR-owiec Macierewicz, który ma tylko gadane, nic więcej, zarówno Kopacz jak i Szydło pozostaną z pewnością głuche na wczorajszą manifestację stutysięczną, która przeszła ulicami stolicy Niemiec w proteście przeciwko prowadzonym od kilku lat, za zgodą wszystkich partyjniaków europejskich, konszachtami masońskich kół rządzących z kołkami ze Stanów Zjednoczonych, które Meksykanom zgotowały już NAFTE i wzorem tego fałszywego dobra chciałyby cichaczem dobrać się do skóry prawdziwym wartościom europejskim.
   http://sowamagazyn.blogspot.de/2015/10/sulik-zarzucajac-merkel-zamanie.html

   Idąc zatem po Myśli dobrego Mistrza z Königsteiner Forum Poeta Polski rzuca na koniec perełkami przed stopy niewiastom wyciągającym a to w Niemczech a to w Polsce spod kiecki zalotnie tematy zastępcze, Esterkom, albowiem za kilka dni (Teresko pamiętam!) wspominać będziemy w modlitwie Twoją Patronkę świętą, miast obchodzić sposobem barbarzyńców z hukiem urodziny przy kielichu, niczym Wałęsa z Kwaśniewskim, powiem Ci za to (po prawdziwej dobroci oraz w miłości braterskiej), iż razu pewnego (dokładnie cztery dni po wylądowaniu przeze mnie w stanie wojennym na lotnisku Frankfurckim) gościł w Königstein, w pobliskich górach Taunus Prof. Dr. Dr., Rössler, Dietrich, ur. w 1927, trzy lata młodszy od mojej śp. Mamy, a zaczął swoją mowę na temat etyki odpowiedzialności od przykładu miasteczka w Stanach Zjednoczonych, w którym samorząd postanowił niegdyś zakupić tysiąc drzewek z plastiku do posadzenia ich na betonie, gdyż niefortunnie zabetonowano wcześniej pobocze głównej drogi.

   https://shoudio.com/user/sowa/status/18768


   - A dlaczego to niby: Nie? Postawił pytanie medyk i teolog zauważając, że przecież można zawsze w takich przypadkach przytoczyć wiele argumentów przemawiających na korzyść każdego działania ludzkiego. Można uzasadnić każde działanie polityka konstytucją a nawet Kazaniem na Górze Jezusa, żeby otwarcie debatować. Jeżeli efekty działania politycznego nie będą dobre, to wtedy można przy tym obciążyć odpowiedzialnością za TTiP i CETA cały świat, zamiast postawić dobre pytanie, zawsze na czasie: czy nie pojawia się problem tysięcy plastikowych drzewek tam, gdzie wartości stawiane są na głowie? Tam, gdzie na najwyższym miejscu w hierarchii wartości ustawia się aspekt ekonomiczny i punkt widzenia określonego kręgu ludzi, ażeby tylko osiągnąć jakiś cel nieznany, zamiast np. planowanej likwidacji religii, rodziny i prywatnego dorobku człowieka, jak chcieli, bo przecież eksperymentator Kantowski nie wie jeszcze (bo i skąd?), co otrzyma w rezultacie doświadczeń, eksperymentów z pogranicza kabały z czarną magią.

   Z Panem Bogiem Z Frankfurtu nad Menem mówił Stefan Kosiewski

   Copyright: © All Rights Reserved

   http://sowa.quicksnake.cz/Richard-Sulik/Zastepczy-zarzut-Sulika-w-stosunku-do-Merkel-nie-obroni-Tuska-przed-Trybunalem-Europejskim-PDO211-ZECh-FO-von-Stefan-Kosiewski-ZR611 


   Download as PDF, TXT or read online from Scribd

   PDF: https://de.scribd.com/doc/284454705/Zastepczy-zarzut-Sulika-w-stosunku-do-Merkel-nie-obroni-Tuska-przed-Trybunalem-Europejskim-PDO211-ZECh-FO-von-Stefan-Kosiewski-ZR611-Magazyn-Europejsk

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   brak
   Kategoria:
   Autor(ka):
   reakcja
   Czas publikacji:
   poniedziałek, 17 września 2018 18:04
  • ZDF info: Milczenie pasterza - abp Bergoglio krył perfidnie pedofila w sutannie, Julio César Grassi


   magazyn europejskiDu hast etwas auf HOMILIA gepinnt.


   Bergoglio będąc arcybiskupem krył przestępcze praktyki seksualne pedofila w sutannie i wpływał na argentyński wymiar sprawiedliwości zlecając spreparowanie fałszywego świadectwa rzeczoznawcy, który ofiarom pedofila GRASSI zarzucił kłamstwa i oszustwa.


   Dziennikarze telewizji ZDF pytają: "Dlaczego Bergoglio toleruje pedofilskie praktyki swoich kardynałów? Może dlatego, że te same zarzuty o uprawianie pedofilii można było postawić Bergoglio jeszcze przed wyborem na papieża?"


   Odsiadujący 15-letni wyrok pedofil w sutannie, Julio César Grassi złożył odwołanie od wyroku i wtedy kuria arcybiskupia, którą zarządzał Bergoglio zleciła wykonanie czterotomowego fałszerstwa

   de.news

   4 3 481


   Kardinal Bergoglio verteidigte einen verurteilten Missbrauchstäter

   Erzbischof Jorge Maria Bergoglio von Buenos Aires hat 2010 eine vierbändige Studie zur Verteidigung des verurteilten Homosex-Missbrauchstäters Pater Julio César Grassi in Auftrag gegeben. Der Salesia…

   https://www.pinterest.de/pin/452752568786588298/