pedofil

 • poniedziałek, 17 września 2018
  • Karol Wojtyła nie studiując w żadnym seminarium duchownym postawił na głowie wartości obiektywne PDO211

   Sowa Magazyn   wczoraj o 20:01

   audio: https://gloria.tv/audio/gWChNq2AkNwb2Qxpa6vQzxE7a

   jp2 nakazał Polakom zawierzyć ślepo utylitarnej wartości Unii Europejskiej

   ...Wojtyła dla użytku agnostyka, niewierzącego człowieka, bezbożnika Kwaśniewskiego,skomunysyna i żydokomunisty a także dla żydoskiego cwaniaka obecnego naówczas we Watykanie z Matką Boską w klapie, zapomniał na Placu św. Piotra użydecznie o tym, że Edyta Stein, którą on sam jako papież jp2 uznał za świętą m.in. dlatego, iż będąc uczennicą Schelera tak samo nota bene, jak Roman Ingarden, odwoływała swoje życie i działanie w pierwszym rzędzie do wartości najwyższej, do Pana Boga w Trójcy Przenajświętszej Jedynego, w którego wierzyła głęboko, czego nie ma tu potrzeby poddawania zwątpieniu.

   Papież Wojtyła nakazał wówczas Polakom zawierzyć ślepo utylitarnej wartości Unii Europejskiej, pobłogosławił w ciemno głosowanie przez Naród Polski na TAK w referendum akcesyjnym, w którym dwa inne narody powiedziały jasno; NIE diabelskim zakusom wolnomularzy spod znaku Aurory Lucyfera, gwiazdy pięciorannej... http://sowa.quicksnake.cz/Richard-Sulik/Zastepczy-zar..

   https://vk.com/photo467751157_456239629

   https://gloria.tv/audio/eDbFSsieTVYs2RLZRz326f2Xg

   Karol Wojtyła rozwijał filozofię Maxa Schelera, jak naucza Wikipedia nie wspominając o tym, jakim to sposobem ten sam człowiek, uznany z woli Bergoglio za świętego, popełnił błąd przewrotności żydoskiej, błąd woluntarystycznego stawiania na głowie hierarchii wartości obiektywnych, za które Scheler miał właściwości rzeczywistego świata w kolejności, że przypomnimy od góry: wartości religijne (odnoszące się do tego, co boskie i tego, co święte), duchowe (estetyczne, poznawcze, wartości porządku prawnego), wartości witalne, hedonistyczne i w końcu, u samego dołu, jako piąte od góry wyrtości użytkowe, utylitarne. 

   Prezydent Andrzej Duda odwiedził polskich piłkarzy w szatni. WIDEOsport.dziennik.pl Andrzej Duda oglądał mecz Polska - Irlandia z trybun Stadionu Narodowego.


   Dla kasy, Mamona, korzyści finansowych, dla dotacji, grantów europejskich, na których skorzystać mieli wyłącznie szubrawcy nagrodzeni z rozdania ubeckiego gruntami po PGR-ach, tajni współpracownicy Służby Bezpieczeństwa, jak były kapuś, KO/DI Carex, tow. Cimoszewicz, jak TW Ogrodnik, wicepremier Jagieliński i wielu, wielu innych, wytykanych po latach wdzięcznie palcami przez kandydatów pchających się dopiero do koryta.

   Tego chciał od Wojtyły układ złoczyńców z Magdalenki, który miał pochowane dobrze haki nie tylko na ojca Hejmo, na dyrektora Muzeum Watykańskiego, czy papuciowego Dziwisza, Don Stanislao. Haki na TW Dąbrowski, dzisiaj abpa Skworca w Katowicach, na pedofila abpa Wesołowski, takiego samego abpa Petz, na niepozbieranego, nieprzezornego abpa Wielgusa i na setki żydobiskupów, na tysiące dzieciorobów zamelinowanych z gosposiami na plebaniach, czy obżydliwych pedałów, jak ujawniony ostatnio nowoubecki kret Charamsa.

   https://www.facebook.com/me.sowa/posts/495037570963578

   Haki na członków mafii gorszych od świni, albowiem kryjących zboczeńca sposobem homoseksualnej sitwy, jak przełożony biskup miejsca, bp Kasyna, Biskup Pelpina, który nie pozbawił wciąż jeszcze antychrysta prawa do świętokradztwa, czyli np. do brania  tymi samymi palcami, nie umytymi nawet rachunkiem sumienia z brudu grzechu Sodomii, Eucharystii przed ołtarzem Pana Boga Naszego, którymi ten kapłan Jezusa wkłada sobie do odbytnicy na zakrystii penisa tzw. partnera homoseksualnego, zaliczanego przez rewizjonistyczne środowisko marksistowskie Adama Michnika do tzw. lewicy laickiej. A ten Michnik, na marginesie, to bardzo bżydko, nieetycznie pluje się ostatnio na Putina kierując się chyba logiką ciemnego podwórka lumpenproletariatu trockistowskiego żydoskiej kabały.

   Powiada się nie wybżydzając: gorsze od świni, albowiem bydło nawet nie przewraca hierarchii wartości zadzierając często łeb ku Górze, nie zaś jak głoszą faryzeusze bezmyślnie dla plebsu, że raz w roku jeno, przy Wigilii.

    "Doświadczanie wartości jest wewnętrznym przeżywaniem miłości. Miłość to akt racjonalnego preferowania wartości wyższej nad niższą. Jest czymś racjonalnym. Podstawą wszystkich aktów aksjologicznych jest pierwotne przeżycie miłości – przeżycie miłości do Boga", podaje internetowy skrypt w zgodzie z tym, czego nauczał fenomenolog Max Scheler a także drugi Max, socjolog Weber, który będąc w Monachium 29 stycznia 1919 r. wyraził się krytycznie, aczkolwiek oględnie o Kancie w mowie wygłoszonej do studentów na temat etyki odpowiedzialności, którą musi być nacechowane działanie każdego polityka.

   Kant postawił na wolność woli jako dobro najwyższe, od którego chciał brać miarę rzeczy. Pragnienie ocenianie działania ludzkiego na podstawie zamierzeń Scheler uznał (i słusznie!) za sprowadzenie przez Kanta myślenia do absurdu.  W tym miejscu ustawiać się będzie za Schelerem, po stronie reprezentowanej przez niego hierarchii wartości, miłe oku spojrzenie Seehofera w Monachium dzisiaj na złe działania w polityce koalicyjnej partnerki z CDU, partii kierowanej ręką córki pastora ewangelickiego, której lektura Webera "Etyki protestanckiej i ducha kapitalizmu" może, nawiasem mówiąc, nie być obcą rzeczą.

   Horst Seehofer powiedział mianowicie w dzisiejszym wydaniu gazety Bild am Sonntag o zaostrzeniu przez Merkel sytuacji bezpieczeństwa państwa, co grozi - jego zdaniem - kryzysem całej Unii Europejskiej. Gazeta skomentowała zaraz tę dobrą, naszym zdaniem wypowiedź, ustami ukaranej niedawno za jazdę samochodem po pijanemu tzw. biskupki protestanckiej; należy wspomnieć zatem, że nazywany przez SPD "panikarzem" Seehofer wskazuje wyraźnie, że problemy Bawarii są także problemami landów rządzonych przez socjaldemokrację.  - Państwo, które nie chce, albo nie może obronić swoich granic, ogłasza - jego zdaniem - kapitulację.

   Karol Wojtyła, Kant, albo jakiś inny, krakowski uczeń Schelera mógłby w tym miejscu zapytać Seehofera, czy można słowem przywołującym sytuację Niemiec w 1945 r. deprecjonować dobre działania Angeli Merkel, która w działaniu swoim kieruje się przecież  celem ratowania dziesiątków milionów  ludzi zagrożonych na całym świecie działaniami wojennymi Stanów Zjednoczonych oraz innych państw NATO?

   Merkel wygenerowała z dobrych intencji swoją decyzję o otwarcie granic państw Unii Europejskiej dla kontyngentów  tzw. uciekinierów z obszarów objętych działaniami wojennymi w Syrii itd., faktycznie natomiast - dla nielegalnych odbiorców zasiłków, państwowej i społecznej opieki wypłacanej z kasy samorządów zadłużonych niemiłosiernie, jak Niemcy długie i szerokie; dzieci, emerytów i rencistów napływających dziesiątkami tysięcy każdego dnia do Monachium i rozwożonych następnie autokarami na wyludnioną prowincję byłej NRD w dobrym celu rozwiązania problemów demograficznych.

   Seehofer zapowiadając możliwość wniesienia na Merkel skargi porzed Trybunał, nie filozofuje i nie dostrzega realnego zagrożenia dla planowanego celu lotniska Berlin-Brandenburg, które jak podpowiada Dobry Duch w Domu Poety Polski, cudownie przemienione zostanie wnet w coś dobrego, w ciepły HOT-SPOT dla uciekinierów spraszanych przez Merkel z całego świata do Europy i lądujących na łeb na szyję, spadających na złamanie karku, siadających dosłownie na głowie Narodu Niemieckiego milionów kubańskich desperados, Aborygenów i Eskimosów, Indian znad Amazonki, wnet.

   Screenshot-2018-09-17-w-ydoskiej-loy-eintracht-na-wschodzie-warszawy-https-de-scribd-com-doc-2

   Albowiem kierując się dobrem tudzież logiką Kanta żydomasoneria, jeszcze lepsza przecież w intencjach od spekulanta Sorosza, filantropa Smolara i, i... intelektualisty na poły Michnika, przygarnie z całą pewnością do siebie Bergoglio na garnuszek każdej parafii żydokatolickiej w państwach znajdujących się pod kuratelą sitwy i  jurysdykcją konkordatu zawartego z kościelną mafią homoseksualistów.

   Otumanieni sztuczną chmurą, buddyjskim pustym obłokiem przez żydostwo takich, jak KOR-owiec Macierewicz, który ma tylko gadane, nic więcej, zarówno Kopacz jak i Szydło pozostaną z pewnością głuche na wczorajszą manifestację stutysięczną, która przeszła ulicami stolicy Niemiec w proteście przeciwko prowadzonym od kilku lat, za zgodą wszystkich partyjniaków europejskich, konszachtami masońskich kół rządzących z kołkami ze Stanów Zjednoczonych, które Meksykanom zgotowały już NAFTE i wzorem tego fałszywego dobra chciałyby cichacem dobrać się do skóry prawdziwym wartościom europejskim.

   Idąc zatem po Myśli dobrego Mistrza z Königsteiner Forum Poeta Polski rzuca na koniec perełkami przed stopy niewiastom wyciągającym a to w Niemczech a to w Polsce spod kiecki  zalotnie tematy zastępcze, Esterkom, albowiem za kilka dni (Teresko pamiętam!) wspominać będziemy w modlitwie Twoją Patronkę świętą, miast obchodzić sposobem barbarzyńców z hukiem  urodziny przy kielichu, niczym Wałęsa z Kwaśniewskim, powiem Ci za to (po prawdziwej dobroci oraz w miłości braterskiej), iż razu pewnego (dokładnie cztery dni po wylądowaniu przeze mnie w stanie wojennym na lotnisku Frankfurckim) gościł w Königstein, w pobliskich górach Taunus Prof. Dr. Dr., Rössler, Dietrich, ur. w 1927, trzy lata młodszy od mojej śp. Mamy, a zaczął swoją mowę na temat etyki odpowiedzialności od przykładu miasteczka w Stanach Zjednoczonych, w którym samorząd postanowił niegdyś zakupić tysiąc drzewek z plastiku do posadzenia ich na betonie, gdyż niefortunnie zabetonowano wcześniej pobocze głównej drogi.

   - A  dlaczego to niby: Nie? Postawił pytanie medyk i teolog zauważając, że przecież można zawsze w takich przypadkach przytoczyć wiele argumentów przemawiających na korzyść każdego działania ludzkiego. Można uzasadnić każde działanie polityka konstytucją a nawet Kazaniem na Górze Jezusa, żeby otwarcie debatować. Jeżeli efekty działania politycznego nie będą dobre, to wtedy można przy tym obciążyć odpowiedzialnością za TTiP i CETA cały świat, zamiast postawić dobre pytanie, zawsze na czasie: czy nie pojawia się problem tysięcy plastikowych drzewek tam, gdzie wartości stawiane są na głowie?

   Tam, gdzie na najwyższym miejscu w hierarchii wartości ustawia się aspekt ekonomiczny i punkt widzenia określonego kręgu ludzi, ażeby tylko osiągnąć jakiś cel nieznany, zamiast np. planowanej likwidacji religii, rodziny i prywatnego dorobku człowieka, jak chcieli, bo przecież eksperymentator Kantowski nie wie jeszcze (bo i skąd?), co otrzyma w rezultacie doświadczeń, eksperymentów z pogranicza kabały z czarną magią.

   Z Panem Bogiem Z Frankfurtu nad Menem mówił Stefan Kosiewski

   https://gloria.tv/audio/gWChNq2AkNwb2Qxpa6vQzxE7a

   PDF: https://de.scribd.com/doc/284454705/Zastepczy-zarzut-Sulika-w-stosunku-do-Merkel-nie-obroni-Tuska-przed-Trybunalem-Europejskim-PDO211-ZECh-FO-von-Stefan-Kosiewski-ZR611-Magazyn-Europejsk

   Karol Wojtyła nie studiując w żadnym seminarium duchownym postawił na głowie wartości obiektywne PDO211

   Propozycje Polaków zamieszkalych za granica dla katolików rzadzacych w Polsce po Magdalence PDO607 ZR von Stefan Kosiewski Studia Slavica et Khazarica ZECh FO https://m.vk.com/wall467751157_268
   Fascynacja Obłędem von Stefan Kosiewski 20151011 Zniweczona Rzeczywistość 611 desakralizacja jp2  https://shoudio.com/user/sowa/status/18768
   Studia Slavica et Khazarica http://franciscus.blox.pl/2018/09/abp-Bergoglio-kryl-..  20180917 Magazyn Europejski SOWA sowa-http://sowa-magazyn.blogspot.com/2018/09/zdf-info-milczenie-..

   24:11 Zastepczy zarzut Sulika w stosunku do Merkel nie obroni Tuska przed Trybunalem Europejskim PDO211 ZECh FO von Stefan Kosiewski ZR611 20151011 ME SOWA desakralizacja jp2

   Zastepczy zarzut Sulika w stosunku do Merkel nie obroni Tuska przed Trybunalem Europejskim PDO211 ZECh FO von Stefan Kosiewsk.. Plik PDF, 1.1 MB

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   brak
   Kategoria:
   Autor(ka):
   reakcja
   Czas publikacji:
   poniedziałek, 17 września 2018 23:14
  • ZDF info: Milczenie pasterza - abp Bergoglio krył perfidnie pedofila w sutannie, Julio César Grassi


   magazyn europejskiDu hast etwas auf HOMILIA gepinnt.


   Bergoglio będąc arcybiskupem krył przestępcze praktyki seksualne pedofila w sutannie i wpływał na argentyński wymiar sprawiedliwości zlecając spreparowanie fałszywego świadectwa rzeczoznawcy, który ofiarom pedofila GRASSI zarzucił kłamstwa i oszustwa.


   Dziennikarze telewizji ZDF pytają: "Dlaczego Bergoglio toleruje pedofilskie praktyki swoich kardynałów? Może dlatego, że te same zarzuty o uprawianie pedofilii można było postawić Bergoglio jeszcze przed wyborem na papieża?"


   Odsiadujący 15-letni wyrok pedofil w sutannie, Julio César Grassi złożył odwołanie od wyroku i wtedy kuria arcybiskupia, którą zarządzał Bergoglio zleciła wykonanie czterotomowego fałszerstwa

   de.news

   4 3 481


   Kardinal Bergoglio verteidigte einen verurteilten Missbrauchstäter

   Erzbischof Jorge Maria Bergoglio von Buenos Aires hat 2010 eine vierbändige Studie zur Verteidigung des verurteilten Homosex-Missbrauchstäters Pater Julio César Grassi in Auftrag gegeben. Der Salesia…

   https://www.pinterest.de/pin/452752568786588298/