Wpisy

 • wtorek, 23 grudnia 2014
  • NOWENNA ODNOWIONA PDO11 arcybiskup Zycinski o moralnosci FO382 von Stefan Kosiewski PDO12 Bergoglio w teorii ewolucji

   Written by sowa (») 22.12. in category Poetry, read: 62×
   basel/armagedon-klekot.jpg

   Bergoglio zgodził się z teorią ewolucji człowieka razem z plemiennym bogiem żydoskich nomadów/ koczowników na okupowanych terytoriach arabskich: "Czytając o stworzeniu w Księdze Rodzaju, możemy mieć błędne wyobrażenie Boga(...), który jest w stanie stworzyć wszystko. Jednak to nieprawda – powiedział Franciszek".  http://shoud.io/16298 

   Stefan Kosiewski

   Przed chwilą 

   Wniosek z tego przede wszystkim dla Polaka i Katolika taki 1.: Lepiej dla protestanta i kontestatora nie czytać samemu Pisma świętego, ażeby nie przeczyć kompromisowym odkryciom bałamutnego bergolenia Bergoglio o pochodzeniu imigrantów z Piemontu do Ameryki Południowej od małpy wymyślonej przez żydomasonerię brytyjską a zarejestrowanym jako wynalazek fałszywej nauki na słupa o nazwisku Darwin.

   Wniosek 2.: Dopasować wszystko do byle czego może każdy samouk wiejski i purimowy wesołek przedmiejski bez potrzeby zakładania białej kiepy i sutanny: wodę z ogniem byle kto przecież do kupy złoży, z czarną dziurą każdy każdego skojarzy.

   Wniosek 3.: Jeżeli Big-Bang i Benedykt XVI są na jedną literę, to miały żydy literalnie powód modlić się różnymi językami w Ogrodach Watykańskich. I zanosił się przy tym modlitwą do zerwania boków zasłony świątynnej od śmiechu rabin do spółki z emerytowanym generałem wojsk Izraela. O spokój na okupowanych ziemiach arabskich Palestyny, bo miało to wyższy, żydomasoński sens, niż prosta, antyterrorystyczna pacyfikacja militarna Strefy Gazy.

   Wniosek 4.: Premier Izraela, zgodnie z najnowszymi zdobyczami Nauczania udzielanego przez Bergoglio państwom i światu, może ewoluować, z boską pomocą antypapieża Franciszka, od potępienia "agresji Rady Bezpieczeństwa ONZ przeciwko rządowi Izraela" przez podważenie Karty Atlantyckiej jako bezprawnej od samego początku, bowiem bez uznania praw Izraela, do orzeczenia obecnie fałszywej rewolucji żydomasońskiej na Kubie za niebyłą, gdyż nie skonsumowanej zaprawdę jeszcze przez prywatyzację Balcerowicza/ Sachsa i nie zbawionej do końca przez inwestycje żydo-hinduskie tako w Hawanie jako i w Stoczni Gdańskiej im. Lenina, ratowanej drogą publicznej zbiórki papierów prywatyzacyjnych przez ojca Tadeusza Rydzyka wspólnie z kapitanem Sulatyckim, o którym prezes Jan Kobylański w Południowej

   Sulatycki-gwiazda-zero

   Ameryce nie chce już nawet wyrażać się zgodnie z Prawdą, jako o ukrytym żydu z prawdziwym nazwiskiem Gimpel, bo jeśli ten Gimpel-Sulatycki (wiceminister w rządach: Olszewskiego/ Oksner i Suchockiej/ Silberstein) przemawiał dłużej na wiecu, niż sam Jarosław Kaczyński/ Kalksztajn, to może jest to i nauka jakowa dla Czarneckiego/ jak mu tam? ze Samoobrony, żeby jako były wiceszef ZChN-u uważał na Znak Boży, że oto wraca Przedwczorajsze żydostwo do władzy!

   Lepiej-tak-jak-wojna-klekot

   Prokuratura we Warszawie będzie siłą .:Rzeczy zmuszona przystać na Subsydiarny akt oskarżenia, ażeby odsunąć Jarosława Kaczyńskiego formalnie nie za spowodowanie katastrofy powietrznej, lecz za ślepotę polityczną na ukryte żydostwo, jak u Gomułki, tzn. tylko za współudział w złym przygotowaniu prywatnej, przedwyborczej wycieczki pijarskiej kandydata na ponownego prezydenta, zamiast zięcia żydów i ubowców o służbowym nazwisku Dziadzia, na stos i pewną śmierć z innymi, 95-ciu ofiarami, dosłownie jak w Starym Testamencie.

   Wniosek 5.: Aby nie grzeszyć przeciwko Stwórcy znanemu z Biblii, wystarczy pogodzić Kreatora ze zdrowym rozsądkiem wolnomyśliciela z Domu św. Marty.

   Odchodząc od wnioskowania, czyli po 7* (i 6*): Bóg się rodzi z pierwszą Gwiazdką w zagrodzie; nic nowego dla spragnionych Prawdziwej Nauki; we Wigilię Bożego Narodzenia znowu mamy osobiście, urodziny. Jak co roku zatem: Bóg Zapłać Panu Bogu Naszemu, w Trójcy Przenajświętszej Jedynemu za ten Przypadek tak nieszczęśliwie dla mnie przewidziany w Bożym Planie, Al bowiem wszyscy wszystkim składają życzenia i dzielą się śnieżnym opłatkiem z bydlakami kosztem świętowania radości prawdziwych Solenizantów.

   Z Panem Bogiem
   Z Frankfurtu nad Menem mówił Stefan Kosiewski

   https://shoudio.com/-/16298

   Post scriptum i zgodnie z logiką matematyczną teleologiczne pytanie stawiamy Katolickiej Nauce na koniec: czy zwierzęta w Betlejemskiej stajence na Placu św. Piotra mają być może jednak dusze i pójdą z duszami do Nieba, jeśli tradycję świętowania bydła przed Katedrą Rzymu ustanowił Karol Wojtyła w zgodzie z nauczaniem o Człowieku .:Loży reprezentowanej w Castel Gandolfo przez .:brata Kissingera?

   http://www.spreaker.com/user/sowa2/nowenna-odnowiona-pdo11-fo382-pdo12

   NOWENNA  ODNOWIONA 


   święty dobry na  przekręty
   patronie krętaczy niepojętych

   dzieciorobie  zbawionych
   ubowców sutannowych 

   szatańska  pedofilio
   wieczności trwaj chwilę 

   odbytnico masona
   kiszko stolcowa lożo

   przechrzto dla picu
   santo subito 

   ojcze pedałów  habitowych
   kretów zawsze gotowych 

   ukrytych we włosach  peruki
   burdelmamy alfonsa pogardo

   wierzących  niewiernych
   pro perfidis miernych 

   o advocatus  diabolis
   wstaw się a postaw 

   za szubrawcem przyklep
   dołóż się ściepnij słysz 

   uchowaj od ognia
   piekielnego oczu 

   grzesznika  swojego
   lolka małego sanctus   

   ze spalonego  teatru
   ludycznej rapsodii


   https://www.quora.com/Sowa-Magazyn/Armagedon-1

   http://sowa2.quicksnake.net/Poetry/NOWENNA-ODNOWIONA-PDO11-arcybiskup-Zycinski-o-moralnosci-FO382-von-Stefan-Kosiewski-PDO12-Bergoglio-w-teorii-ewolucji

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   brak
   Kategoria:
   Autor(ka):
   reakcja
   Czas publikacji:
   wtorek, 23 grudnia 2014 07:01
 • wtorek, 09 grudnia 2014
  • Czy Biskup Rzymu pokłoni się we Wigilię Papieżowi?


   Mam nadzieję, że na święta Papież Franciszek znajdzie trochę czasu, by odwiedzić Papieża Benedykta, który byłby z tego bardzo zadowolony – powiedział w przedświątecznym wywiadzie dla włoskiego tygodnika Il mio Papa abp Georg Gänswein, sekretarz osobisty Papieża Seniora i prefekt Domu Papieskiego. Przypomniał on, że w zeszłym roku to Franciszek zaprosił 27 grudnia swego poprzednika do Domu św. Marty. Teraz Benedykt XVI ma większe problemy z poruszaniem się, więc ewentualna wizyta byłaby dla niego trudniejsza – powiedział abp Gänswein.


   Przyznał on, że nie zna bożonarodzeniowych zwyczajów nowego Papieża. Przypuszcza jedynie, że w tym czasie po prostu więcej się modli. Benedykt XVI natomiast jest bardzo przywiązany do świątecznych tradycji. Wszystko ożywia bogata liturgia, tym bardziej, że Papież Senior ma teraz więcej czasu na medytację. W jego aktualnej rezydencji na święta przygotowuje się dwie szopki i dwie choinki. Dużo się też śpiewa. Mamy gruby śpiewnik z niemieckimi i włoskimi kolędami – opowiada papieski sekretarz.

   W wywiadzie dla włoskiego tygodnika abp Gänswein powraca też do smutnego Bożego Narodzenia sprzed dwóch lat, kiedy już wiedział, że Benedykt XVI złoży rezygnację. Niemiecki hierarcha zastrzegł, że jakiekolwiek spekulacje na temat ważności tego aktu są nierozsądne. Przypomniał, też, że na początku swej posługi Papież Ratzinger prosił o modlitwę, aby w obliczu wilków nie uciekł powodowany lękiem. „W swym pontyfikacie nie uciekł przed wilkami. Stawiał im czoło z odwagą, determinacją i siłą. I z tą samą odwagą, determinacją i siłą podjął tę wyjątkową decyzję, kiedy poczuł, że siły go opuszczają” – podkreślił abp Gänswein.

   Opowiadając o swoim zwyczajnym programie zajęć, powiedział, że z Papieżem Seniorem odprawia rano Mszę, spożywa z nim posiłki, chodzi na spacer oraz odmawia z nim różaniec. Wieczorem wypełnia wszystkie obowiązki papieskiego sekretarza: zajmuje się korespondencją i przygotowuje wszystko na następny dzień. Natomiast przed południem i po obiedzie służy Franciszkowi jako prefekt Domu Papieskiego.

   kb/ rv, il mio papa  http://pl.radiovaticana.va/news/2014/12/09/abp_g%C3%A4nswein:_mam_nadziej%C4%99,_%C5%BCe_franciszek_odwiedzi_benedykta/pol-839974

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   brak
   Kategoria:
   Autor(ka):
   reakcja
   Czas publikacji:
   wtorek, 09 grudnia 2014 23:07

Kanał informacyjny

stat4u

Opcje Bloxa