Wpisy

 • poniedziałek, 29 lipca 2013
  • Do zobaczenia na przyszły rok w Jeruzalem.


   Franciszek przyleci do Krakowa za 3 lata, natomiast w przyszłym roku odwiedzi Izrael odpowiadając pozytywnie na zaproszenie prezydenta Szymona Pereza, złożone podczas jego kwietniowej  wizyty w Rzymie a także na zaproszenia: Patriarchy Bartłomieja I i palestyńskiej administracji terenów okupowanych przez Izrael - zapowiedział to podczas powrotu z Brazyli, w czasie blisko półtoragodzinnej konferencji na pokładzie samolotu, który szczęśliwie wylądował w poniedziałek rano na rzymskim lotnisku Ciampino.

   Dodaj komentarz...
   https://plus.google.com/u/0/116748846165184263175/posts/dTUEDfZe5Q1

   Udostępniony publicznie  -  23:50

   (...) Czy przewodniczący Episkopatu Argentyny Bergoglio nie wiedział nic o lekkomyślnym zachowaniu chargé d'affaires "ad interim" Stolicy św. , do czasu mianowania przez Karola Wojtyłę nowego nuncjusza w Urugwaju, monsigniore Battista Ricca, który to udawał się wieczorami na rozkosze do dzielnicy schadzek pedałów a którejś nocy zadzwonił po  pomoc księży, gdyż nie umiał sam trafić z powrotem do nuncjatury ze spuchniętą, obitą mordą.  Czy kard. Bergoglio nie wiedział nic o tym, o czym wiedziało wielu ludzi Kościoła Rzymskoktolickiego w Południowej Ameryce, że Rocca utrzymuje sobie w nuncjaturze na etacie kościelnym seksualnego partnera w łóżku, przywiezionego z Berna w Europie byłego kapitana armii szwajcarskiej o nazwisku Patrick Haari, kochanka utrzymywanego przezeń z funduszy Kościoła, które Lucyfer dał w końcu pedałowi, by temu nie brakło w reformach, majtkach, obżydliwej swawoli szatana(...).     
   Miedzy nami, ciotami, Monsignore FO213 Kosciol pod reka posoborowych pedalow 20130718 ZECh von Stefan Kosiewski ZR.pdf

   Monsignor Ricca e papa Francesco. Foto: Catholic Press Photo

   Stefan Kosiewski

   Ballada o prostej prawdzie biedaczyny von Francois Villon
    
    
   W dniu św. Marty jajo-niespodzianka leci z Brazylii do Domu św. Marty
   a myśli tylko o jajach, więc zapytane przez dziennikarzy w tramwaju o
   lobby gejowskie we Watykanie, które jak już przyznało, spać mu nie daje,
   kryje pedała bez żenady pod szatą Franciszka, za którego się przebrało
    
   niczym wesołek purimowy przekabaca prawdę głoszoną wcześniej: - Wiele
   o tym pisano. Wciąż nie widziałem we Watykanie nikogo z plakietką mówiącą,
   że jest gejem. I kota odwraca ogonem; pyta, czy jest sędzią? W miejscu, gdzie Pan
   Bóg żydom w Piśmie św. wali wprost, iż homoseksualizm jest dlań obżydliwością!
    
   W Domu św. Marty, dziewicy, siostry Łazarza z Bethanii, którego Pan Jezus
   cudem przywrócił życiu, panuje żydowski rejwach: wygłupia się jak dziecko,
   mędrkuje nie na temat, więc nazajutrz Rzecznik Stolicy św. dementuje brednie
   nieomylnego w sprawach wiary; najmniejszy brat Jezusa płacze jak dziecko. Grzech.
    
   W Domu św. Marty po staropolsku: Gość w Dom Bóg w Dom - gospodyni uwija się,
   znosi potrawy, dba, aby nie stał na stole opróżniony po winie dzban. U stóp Rabiego
   zwinęła się zaś jak wąż siostra Marty Maria i myśli tylko o jednym. - Marto, troszczysz
   się i niepokoisz o wiele, a potrzeba tylko jednego - bergoli się, by pedał był zbawiony.

    
   ... na wniosek nuncjusza apostolskiego w Urugwaju, pochodzącego z Polski arcybiskupa Bolonka
   kirche/jp2-teresa.jpg
   został zesłany za karę  do Watykanu, gdzie Jan Paweł II (Karol Wojtyła z Wadowic)  zamiast skierować jurnego zakonnika na galery, odesłał go do ścielenia łóżek dla przyjeżdżających z wizytami do Rzymu podeszłych wiekiem hierarchów Kościoła św. i  najpierw mianował karnie dyrektorem domu przy Via Scrofa della, gdzie kard. Buenos Aires Bergoglio z upodobaniem zatrzymywał się potem na nocleg, a wreszcie domu św. Marty, z którym Franciszek związał się od marca tego roku już na stałe, przedkładając bliskość czułej i troskliwej ręki prałata Battisty Ricca nad surowy charakter apartamentów Watykanu.... 

   http://sowa.quicksnake.net/Church-religion/O-Prostej-Prawdzie-FO216-Stefan-Kosiewski-20130729-Prolegomena-do-krytyki-bergolenia-ZECh

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   brak
   Kategoria:
   Autor(ka):
   reakcja
   Czas publikacji:
   poniedziałek, 29 lipca 2013 23:56
 • niedziela, 28 lipca 2013
 • czwartek, 25 lipca 2013
  • Czy Moskwa zerwie stosunki z Domem sw. Marty? FO214 ZR 20130724 HERODY/ Herodenspiel von Stefan Kosiewski Akt 3.3.

   http://de.scribd.com/collections/4248177/Die-Kirche 

    

   Czy Moskwa zerwie stosunki z Domem sw. Marty? FO214 ZR 20130724 HERODY/ Herodenspiel von Stefan Kosiewski Akt 3.3.

   Escrito por sowa (») ayer en 18:25 en categoría HERODY/ Herodenspiel von Stefan Kosiewski, leído: 37×
   sk/piaski-kreuz-stern.jpg

   Czy Franciszek po powrocie z Copacabana będzie umiał zakończyć godnie i po katolicku przygodę hotelową papieża i czy wyprowadzi się do Watykanu na dobre ze zdesakralizowanego przez ks. i pedała Domu św. Marty, który jak dobra gosposia każdemu gościowi hotelowemu chciałby pewnie dogodzić a papieża poklepywał tak poufale przy ludziach po policzku nie potrafiąc ukryć wniebowzięcia swego, nie kryjąc się z czułościami cioty (a Puto mu nie bronił, ręki nie odtrącił), czy też będzie nadal obleśnie zaczepiał biskupów z Manilii w hotelowej windzie podszczypywaniem nęcącym i odzywkami sprośnemi : "Och, spójrz na tego młodego chłopca".

   "To jest sportowy wygląd! Podoba mi się twój wygląd", powiedział uśmiechnięty papież Franciszek. "Poczułem się zażenowany", powiedział kard. Tagle z Filipin.  

   Uwe, Poeta Polski:  

   Papież Franciszek zadziwił odzianego jedynie w czarną koszulę i sweter kardynała z Filipin, zwracając się do arcybiskupa Manilii nazajutrz po dokonanym wyborze, 14 marca 2013 r. przy wychodzeniu z windy: "Och, jaki  młody chłopiec. To jest sportowy wygląd! Podoba mi się twój wygląd".  Wprawiony w zadziwienie został filipiński dostojnik Kościoła św., hierarcha wymieniany przed konklawe często przez prasę pośród ew. kandydatów, nie zaś pośród(...)     

   sowa magazyn europejski  

   Czy Moskwa zerwie stosunki z Domem FO214

   HERODY Herodenspiel von Stefan Kosiewski 0 1 0 8 minutes ago

    Dom św. Marty nie wypowiedział się jeszcze oficjalnie w sprawie dalszego utrzymywania na stanowisku szefa kościelnego hotelu zamienionego zwyczajnie na burdel przez władającego nim 57-letniego Monsigniora Battista Ricca, prałata-homoseksualistę, głośnego skandalistę obyczajowego w Urugwaju, który robiąc wcześniej za Nuncjusza Apostolskiego przywiózł ze sobą na gorący kontynent Południowoamerykański kochanka ze Szwajcarii i kazał mu wypłacać wysoką pensję miesięczną za branie sobie do buzi nie po chrześcijańsku z finansów Kurii Rzymskiej, tzn. z majątku przedstawicielstwa dyplomatycznego państwa Watykanu, którego to bank IOR postanowił nowy papież Franciszek na dotatek zreformować za to tylko, że bank ten przyniósł w 2012 r. dochód 70 mln euro, czyli (Boże wybacz!) pochodzący z Piemonckich żydów Bergoglio postanowił lekką rączką rozpierd(.)lić skarbiec watykański tak samo jak żyd Rostowski (wcześniej używane nazwisko: Vincent-Rostowski, dwuczłonowe, agent brytyjski jak żyd Sikorski, Radek), który to Jacek-Placek, bo Jan ma imię, dostał od żyda Tuska finanse państwa polskiego (Boże, Ty wiesz, że z nimi nie można inaczej, bo nie skumają!) do rozpierd(.)lenia a ten pojechał ostatnio prywatnie na naradę masonerii Bilderbergów, gdzie go z pewnością opierd(.)lono, dlaczego jeszcze tego majątku państwa polskiego nie rozpierd(.)ił? Bo zaraz zaczął gadać jak pedał o dziurze, budżetowej, rządu, rzędu kilkudziesięciu miliardów czegoś, a ten pojechał znowu do Bryzylii, bo wszystko mu zafundowali: 150 mln dolarów miejscowi Indianie znad Amazonii, których nie ma kto zmisjonować, bo wszystkich by trzeba w tym Rzymie zdymisjonować za to, że jak Gombrowicz w tym Buenos Aires a wszystko święte krowy w spodniach chodzą, a wciskają jedna drugiej a to pieniądze w reformy, a to "...łokciami się trącają, jeden drugiego, a tyż oczy mrużą, głowami kiwają: - W kompanii, w kompanii!" (kolektywnie, ośmiu kardynałów wziąłem do reformy Kurii, żeby wiało nowym - dopisek od redakcji). "A właśnie że to w kompanii! Owszem, podobnież to z Gonzalem jesteś, a niech cię diabli! Z Gonzalem się zaprzyjaźniłeś, z Gonzalem chodzisz, a niech cię kaczka! Przecież ten człowiek na milionach siedzi! Już ty nie taki wariat, jak tam ludzie mówią. Chodźmyż na jednego! Napijmy się! Ja funduję! Nie, nie, ja funduję!  

   Coraz więc serdeczniej, poufalej następują, a że to mnie łokciem trącać się nie poważają, siebie wzajem pod żebro trącają, kuksy sobie dają, tam między sobą dokazują i już jeden do drugiego: chodźmyż, napijmy się! Ja widzę, że oni tak niby ze sobą, ale chyba do mnie... i już ściskać, całować się ze sobą zaczęli (bo ze mną tej śmiałości nie mieli) i Chodźmyż, Chodźmyż, ja funduję, nie nie, ja funduję! Sakiewką potrząsa Pyckal, tyż i Baron swoją, Ciumkała piniądze z papira wyjmuje, dopiroż jeden drugiemu pokazuje, jeden drugiemu piniądze pod nos pcha. I krzyknął Pyckal: Co ty mnie będziesz fundował, ja tobie zafunduję, a jeszcze ci może ze 100 pezów dam, jak mnie się zechce! Baron zawołał: Ja tobie dam i 200! A Ciumkała: - Ja tu 300 mam, tu mam 300 i jeszcze 15 drobnymi!  

   Widzę, że choć oni tak sobie fundują, siebie zapraszają, i sobie te piniądze pokazują, mnie by chyba fundowali i mnie by chyba je pokazywali... tyle tylko, że nie śmieją... a już chyba mnie o romans jaki z arcybogatym (arcybiskupem - przyp. red.) Puto posądzają... i z tej przyczyny chybaby mi złote góry dali, a już sami nie wiedzą czym raczyć, jak prosić! Na tak ciężką obrazę moją, a też w tym wstydzie, że oni mnie widać za kochanka jego mają, małom w mordę którego nie strzelił; alem tylko krzyknął, żeby mnie głowy nie zawracać, bo czasu nie mam!... i prędko odszedłem, do ustępu wchodzę, oni za mną. Tam jeden był człowiek, który się do urynału załatwiał. Ja do urynału, oni do urynału. Ale gdy ten człowiek, co się załatwiał, wyszedł, oni hurmem do mnie i krzyknął Baron do Pyckala "masz tu 500 Pezów", a Ciumkała do Barona "masz tu 600", a Pyckal do Ciumkały "tu 700, 700 masz, bierz, kiedy ci daję!". Piniądze wyciągają, nimi sobie, mnie, przed nosem wytrząsają i sobie wtykają! Szaloni chyba!

   Rozumiem więc, że choć oni sobie tak te piniądze między sobą dają, mnie by ich chętniej dali, żeby to sobie łaskę moją kupić...".

   Czy te oczy mogą kłamać? Chyba nie. Czy te usta mogą...?

   Monsignior Battista Ricca with Pope Francis. Catholic Press Photo/espresso.republica.it

   Bracia i Siostry w Chrystusie Panu, Katolicy i Polacy, Szanowni, Pro Publicum, Boni, że jeszcze nie opierd(.)lono, że święta i bratnia Cerkiew Prawosławna Rzymu Trzeciego nie opierd(.)liła chazarskiego  Episkopatu Polski, to sama się dziwię a zawdzięczamy tę łaskę jedynie słowiańskiej, świętej, religijnej wprost wyrozumiałości chrześcijan wschodniej Europy.  Chociaż nie sposób nie dostrzec, że cerkiewna  Moskwa przeszła już do kontrataku i naciera na całego, na pedałów. Za jawnogrzesznictwo sodomii i dopuszczenie do uznania urzędowego tzw. małżeństw homoseksualnych za zrównane w prawach z małżeństwami Patriarchat Moskwy i Całej Rusi wstrzymał dialog z niektórymi grupami luterańskimi. Nie będzie już dłużej fałszywego ekumenizmu posoborowego w Europie, Bože spasi, Bože hrani!   

   Z tymi grupami „Rosyjski Kościół Prawosławny nie chce mieć żadnych kontaktów" - powiedział metropolita wołokołamski Hilarion zarzucając "zdradę chrześcijaństwa" przywódcom innych kościołów chrześcijańskich, którzy mogąc grzmieć na grzechy wołające o pomstę do Nieba, biorą nogi za pas i lecą na Copacabanę nie za darmo przecież, lecz za ogólną sumę 150 mln euro, bo tyle ma kosztować zapóźnionych w rozwoju cywilizacyjnym tubylców znad Amazonki tramwaj z pielgrzymkami, do którego przysiadł na całego biedny jak mysz kościelna Franciszek, kryjąc za okularami szeroką twarz odziedziczoną etnicznie po ciotce Esterce w genach, robiąc obłudnie za ślepego na wszystko -  tak należało odczytać pomrukiwanie niedźwiedzia  Cerkwii Prawosławnej na skandaliczne praktyki pedałów z Watykanu, oficjalnie skierowane przez patriarchę Hilariona do lutrów.  

   Bowiem zezwalając na celebrację „ślubów” osób tej samej płci luteranie przekroczyli „pewną granicę”, jak powiedział arcybiskup ze Wschodu Europy. Należy wobec tego zapytać, czy  uprawiając seks homoseksualny na koszt Watykanu w Południowej Ameryce, a potem już na całego wciskając sobie w Domu św. Marty , tzn. na koszt moralności chrześcijańskiej i Kurii Kościoła Rzymskiego nie przekracza zboczony zakonnik, przechodząc jeden drugiego, jeden z drugim czerwonej linii granicznej, o której prezydent Stanów Zjednoczonych Obama, po kądzieli Sarah Poland, mówił w stosunku do terrorystów muzułmańskich? Hilarion podkreślił, że pary jednopłciowe nie powinny mieć równych praw z prawami małżeństwa kobiety i mężczyzny. „Inaczej niszczy się nie tylko rodzinę, lecz Europę” - zaznaczył hierarcha Kościoła Wschodniego wskazując, kto niszczy i co go za to w Piekle czeka.      

   QR code for this recording:

   Diabełek Willi z widłami (z ogonami smokinga i hełmem Wikinga, z rogami na głowie):  

   Hej, Bon Dziorno, Herodzie, Błona nocta za twe zbytki

   chodź do piekła, pochodzimy razem sobie, boś ty brzydki!        

   Frau Klein:  

   "Der neue Luzifer ist Balsam für die Seele!

   Dass er Flüchtlinge begrüßt, ist wunderbar.“  

   Wir wollen alle Muslime begrüßen

   die bei uns in Europa Zuflucht

   und Heim finden wollen.

   (...)

   Lech Klekot:  

   lepiej wszystkich wysłać na pustynię

   https://shoudio.com/user/sowa/status/7779

    http://www.spreaker.com/user/sowa1/czy_moskwa_zerwie_stosunki_z_domem_fo214

   koniec Aktu 3, sceny 3

    

   http://sowa.quicksnake.es/HERODY-Herodenspiel-von-Stefan-Kosiewski/Czy-Moskwa-zerwie-stosunki-z-Domem-sw-Marty-FO214-ZR-20130724-HERODY-Herodenspiel-von-Stefan-Kosiewski-Akt-3-3

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   Kategoria:
   Autor(ka):
   reakcja
   Czas publikacji:
   czwartek, 25 lipca 2013 16:13
 • piątek, 19 lipca 2013
  • Miedzy nami, ciotami, Monsignore FO213 Kosciol pod reka posoborowych pedalow 20130718 ZECh von Stefan Kosiewski ZR

   Written by sowa (») yesterday at 23:54 in category Church - religion, read: 3×  http://shoudio.com/user/sowa/status/7707
   kirche/jp2-teresa.jpg

   Czy tak bardzo lubiący trzymać się blisko zwykłych ludzi, jeżdżący tramwajami w Południowej Ameryce kardynał Bergoglio, mógł istotnie nie wiedzieć nic o głośnych w przeszłości na cały kontynent latynoski aferach seksualnych  zboczeńca w sutannie, który za karę i na wniosek nuncjusza apostolskiego w Urugwaju, pochodzącego z Polski arcybiskupa Bolonka został zesłany za karę do Watykanu, gdzie Jan Paweł II (Karol Wojtyła z Wadowic) zamiast skierować jurnego zakonnika na galery, odesłał go do ścielenia łóżek dla przyjeżdżających z wizytami do Rzymu podeszłych wiekiem hierarchów Kościoła św. i  najpierw mianował karnie dyrektorem domu przy Via Scrofa della, gdzie kard. Buenos Aires Bergoglio z upodobaniem zatrzymywał się potem na nocleg, a wreszcie domu św. Marty, z którym Franciszek związał się od marca tego roku już na stałe, przedkładając bliskość czułej i troskliwej ręki prałata Battisty Ricca nad surowy charakter apartamentów Watykanu.  

   Kościół pod ręką diabelskiej reformy posoborowych pedałów! 

   Miedzy nami, ciotami, Monsignore FO213 Kosciol pod reka posoborowych pedalow 20130718 ZECh von Stefan Kosiewski ZR

   Czy te oczy mogą kłamać? Chyba nie. Czy te usta mogą...?   

   Monsignor Ricca e papa Francesco. Foto: Catholic Press Photo                        

   MonsignMonsignior Battista Ricca with Pope Francis. Catholic Press Photo/espresso.republica.it https://www.facebook.com/groups/569045853129605/permalink/603682702999253/  

   - "Mówi się o istnieniu w Kurii Rzymskiej lobby gejowskiego" - zagadany został biskup Rzymu na audiencji 6 czerwca przez latynoskiego zakonnika. "I to prawda, że tam jest. Zobaczmy, co możemy zrobić" - odpowiedział na to Franciszek.  

   Potem nowy papież, nie spotykając się ani razu, na 5 minutowej chociażby rozmowie ze Zarządem państwowego banku Watykanu IOR, przekazał w ręce zboczeńca, którego darzył z jakiegoś sobie tylko znanego powodu najwyższym zaufaniem, najważniejsze zadanie swojego pontyfikatu: kontrolę nad tzw. reformą finansów Kościoła świętego.   

   Chasaren-klekot

   Battista Ricca uzyskał zatem dostęp do wszystkich dokumentów i kwitów banku Watykańskiego, przejął w praktyce jako prałat kontrolę nad pracą Zarządu banku państwa Watykan;  w odpowiedzi na to członkowie tegoż Zarządu podali się do dymisji, natomiast papież Franciszek przyjął rezygnację najważniejszych w banku osób, fachowców zarządzających funduszami instytucji Kościoła św. jako efekt skutecznego sprzątania swojego namiestnika, boya hotelowego z koloratką, nie zaś tak jak dorosły człowiek powinien przyjąć, tzn. ze skupieniem się i z namysłem, jako bardzo poważne ostrzeżenie kompetentnych osób, zatroskanych o dobro Kościoła świętego.  

   Teraz pisząca o tych skandalicznych praktykach Watykanu prasa włoska doszukuje się w pontyfikacie Franciszka wpływu zgubnych dla papieża teorii spiskowych. Mówiąc o rzekomym spisku w Kościele, nie bierze się pod uwagę faktów, które miały rzeczywisty wpływ na podejmowane przez Bergoglio decyzje: najpierw o kandydowaniu na najbardziej odpowiedzialny urząd na świecie a zaraz potem na decyzję o przybraniu sobie imienia i naiwnym wpisywaniu się w rolę św. Franciszka, z którą to Figurą Kościoła żaden dotychczas wybrany człowiek na fotel Ojca św. nie miał odwagi się zmierzyć; potem jeszcze każdego dnia z permanentnym fajerwerkiem infantylnego zaprawdę zadziwiania świata niespodziankami czynionymi zaiste jedynie na pokaz, szkodliwymi zarówno dla Kościoła Jezusa Chrystusa jak i po prostu niewłaściwymi społecznie, jak np. ostatnio zachęcanie księży przez Franciszka do jeżdżenia starymi autami, jak gdyby papież Franciszek (nie będący przecież w sytuacji Fidela Castro na Kubie) chciał, żeby fabryki samochodów całego świata nie znalazły już klientów na swoją produkcję pośród katolickich duchownych i żeby handel a z nim przemysł samochodowy w krajach misyjnych pogrążył się bez reszty w kryzysie zwiększając tylko liczbę biednych, bezrobotnych ludzi na całym świecie.  

   Czy przewodniczący Episkopatu Argentyny Bergoglio nie wiedział nic o lekkomyślnym zachowaniu chargé d'affaires "ad interim" Stolicy św. , do czasu mianowania przez Karola Wojtyłę nowego nuncjusza w Urugwaju, monsigniore Battista Ricca, który to udawał się wieczorami na rozkosze do dzielnicy schadzek pedałów a którejś nocy zadzwonił po  pomoc księży, gdyż nie umiał sam trafić z powrotem do nuncjatury ze spuchniętą, obitą mordą.  Czy kard. Bergoglio nie wiedział nic o tym, o czym wiedziało wielu ludzi Kościoła Rzymskoktolickiego w Południowej Ameryce, że Rocca utrzymuje sobie w nuncjaturze na etacie kościelnym seksualnego partnera w łóżku, przywiezionego z Berna w Europie byłego kapitana armii szwajcarskiej o nazwisku Patrick Haari, kochanka utrzymywanego przezeń z funduszy Kościoła, które Lucyfer dał w końcu pedałowi, by temu nie brakło w reformach, majtkach, obżydliwej swawoli szatana.      


   "Zobaczymy, co możemy zrobić" - odpowiedział Franciszek zakonnikowi, który obdarzony darem Ducha św. zasugerował Bergoglio abdykację ze względu na uporczywe trwanie w grzechu współzamieszkiwania pod jednym dachem ze zboczonym bezwstydnikiem, który sądził, że mu wszystko wolno.   

   Tym, co zbliżający się nieuchronnie do osiemdziesiątki papież Franciszek z piemonckich żydów Bergoglio może jeszcze zrobić dla dobra Kościoła Rzymskokatolickiego w Polsce, w Niemczech i na całym Bożym świecie,  jest oczywiście niezwłoczne podanie się do dymisji, abdykacja, odejście z zajmowanego urzędu biskupa Rzymu, ażeby kolejnymi grzechami nieroztropności nie pogłębiał nowy biskup Rzymu posoborowego zgorszenia w Apostolskim, Powszechnym i Swiętym Kościele Jezusa Chrystusa, zamienionym po Soborze Watykańskim II dla Katolików Trydycji w Piekło przez pedałów i pastoralne referentki szafujące na prawo i lewo hostiami do ręki, jak np. w moim kościele św. Jana Ewangelisty (a ksiądz Sauer siedział sobie w tym czasie przy ołtarzu i przyglądał się bezczynnie zepsuciu zadowolony, gdyż myślał pewnie sobie, że ujdzie mu to na sucho i nikt nie odezwie się do Biskupa Limburga ks. dra Franza-Petera Tebartz-van Elst słowami: ""Mówi się o istnieniu w naszej Diecezji lobby żydowskiego" - naprowadzając tym samym na przepowiednię związaną z osobą antypapieża i z ostatnim miejscem na plafonie pod sufitem bazyliki na Lateranie, po którego zapełnieniu świat przejdzie z głośnym lamentowaniem i płaczem do doliny Armagedon w Izraelu, z którego żydy przejdą tymczasem do kraju Kanaan w ziemi Poljn, po zakończonym syjonistycznym eksperymencie, czy też - manewrze, jak głoszą z kolei ludzie lepiej zorientowani w strukturach kryzysów i reform świata tego, tzn. po prostu znający miarę czary goryczy.

   Z Panem Bogiem

   Z Frankfurtu nad Menem mówił Stefan Kosiewski 

   http://www.spreaker.com/user/sowa1/miedzy_nami_ciotami_monsignore_fo213


   http://www.quora.com/Stefan-Kosiewski-1/Armagedon

   http://sowa.quicksnake.net/Church-religion/Miedzy-nami-ciotami-Monsignore-FO213-Kosciol-pod-reka-posoborowych-pedalow-20130718-ZECh-von-Stefan-Kosiewski-ZR

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   brak
   Kategoria:
   Autor(ka):
   reakcja
   Czas publikacji:
   piątek, 19 lipca 2013 01:27
 • niedziela, 14 lipca 2013
  • Cari di Volinia 20130714 Stefan Kosiewski o rozdawaniu odpustów ZR ZECh FO211

   O rozdawaniu odpustow i malin PDO592 Cari di Volinia FO211 von…

    O rozdawaniu odpustow i malin PDO592 audio: https://gloria.tv/audio/728CLDdptVKY3hLUiE4veYz6a Cari di Volinia FO211 von Stefan Kosiewski 20130714 

   QR code for this recording:

   Cari fratelli e sorelle, mi unisco in preghiera ai Presuli e ai fedeli della Chiesa in Ucraina radunati nella Cattedrale di Lutsk per la Santa Messa di suffragio, in occasione del 70° anniversario delle stragi di Volinia. Tali atti, provocati dall’ideologia nazionalista nel tragico contesto della IIª Guerra Mondiale, hanno causato decine di migliaia di vittime e hanno ferito la fratellanza di due Popoli, quello polacco e quello ucraino.

   https://shoudio.com/user/sowa/status/7671

   Drodzy bracia i siostry, łączę się w modlitwie z biskupami i wiernymi Kościoła na Ukrainie, zgromadzonymi w katedrze w Łucku na mszy św. za dusze ofiar w 70. rocznicę masakry na Wołyniu. Takie akty, wywołane nacjonalistyczną ideologią w tragicznym kontekście II wojny światowej, spowodowały dziesiątki tysięcy ofiar śmiertelnych i rannych  braterskich dwóch narodów: polskiego i ukraińskiego - powiedział papież Franciszek 14 lipca 2013, w 70 rocznicę przeprowadzenia zaplanowanego ludobójstwa dokonanego  na Narodzie Polskim, które we wielu wypadkach dokonane zostało w rzymskokatolickich świątyniach.

   Powierzamy papieża Franciszka Duchowi św. i prosimy Pana Boga o niespodziankę łaski zdjęcia  klapek z powiek Ojca św. , zaćmy fałszywego politykierstwa posoborowego Rzymu. Aby Ojciec Jezusa otworzył oczy swego Zastępcy na Ziemi, najwyższego przywódcy religijnego, na obowiązek dojrzenia straszliwej prawdy historycznej, którą jest zapominanie przez Watykan o swoich własnych, świętych męczennikach katolickich Polskiego Wołynia, którzy zostali zamordowani jako Katolicy i Polacy przez konkretnych morderców, nie zaś przez idologie rozmywające odpowiedzialność za grzechy.

   masonry/signum-francisci-svg.png

    Bratnich językowo narodów żyjących w Europie obok siebie od stuleci: niemieckiego i żydowskiego nie zestawił ze sobą na równi w kontekście Zbrodni Wojennej i Winy jeszcze żaden papież. 

   Jeszcze tylko tego Polakom i Katolikom brakowało, żeby papież z masońską gwiazdką w herbie kardynalskim, położoną na równi ze symbolem Winnicy Pańskiej, wypowiadał się nie jak Pasterz wyrżniętych owiec z powierzonego opiece Ojca św. Kościoła, lecz jak wolnomularska tuba, która nie ma sumienia. 

   Jeszcze żaden zamordowany przed ołtarzem Boga na Wołyniu ksiądz narodowości polskiej nie został uznany za męczennika Rzymskokatolickiego Kościoła Jezusa Chrystusa.

   Czyż rozmywanie przez Franciszka winy za zbrodnię ludobójstwa na Wołyniu nie jest rozdawaniem za darmo odpustu tym, którzy o nikogo o to nie prosili?

   Z Panem Bogiem

   Z Frankfurtu nad Menem mówił Stefan Kosiewski

   O rozdawaniu odpustów i malin PDO592 Cari di Volinia FO211 von Stefan Kosiewski 20130714 Zniweczona Rzeczywistosc ZECh Studia Slavica et Khazarica

   sowa (») | dzisiaj w 19:57 | czytaj: 2×
   o-rozdawaniu-odpustow-fo211-i-malin-pdo592-lech-klekot.jpg
   Trzy krzyże na cmentarzu w Porycku (obecnie: Pawliwka) na Wołyniu, na którym pochowane zostały zwłoki setek Polek i Polaków zamordowanych w lipcu 1943 r., pośród "tysięcy ofiar śmiertelnych i rannych braterskich dwóch narodów: polskiego i ukraińskiego" - jak upraszczając niedopuszczalnie i zakłamując dla własnej wygody politycznej tragiczną prawdę historyczną, powiedział papież Franciszek w 70 rocznicę wyrżnięcia Narodu Polskiego na Wołyniu. Czy zadaniem Ojca św., Zastępcy Jezusa Chrystusa na Ziemi, Ojca św. dla Polaków i Katolików, jest pojednawcze, posoborowe mieszanie dziedzictwa owiec z dorobkiem wilków? Pod którym krzyżem na Golgocie modli się Następca św. Piotra? Fot.: Irena Androszczuk/ Papież Franciszek niedziela, 14 lipca 2013 Drodzy z Wołynia 20130714 Stefan Kosiewski o rozdawaniu odpustów ZR ZECh FO211 czytaj dalej

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   brak
   Kategoria:
   Autor(ka):
   reakcja
   Czas publikacji:
   niedziela, 14 lipca 2013 23:56
 • piątek, 12 lipca 2013
  • Niweczenie symbolu smierci Jezusa Chrystusa na krzyzu: Zamienil na hucpe i kijek

   Papież Franciszek napisał list ze słowami otuchy do argentyńskiego muzyka rockowego Patricio Fontaneta, leczonego z ciężkiej depresji po pożarze w dyskotece w Buenos Aires przed 9 laty, w którym zginęły 194 osoby. Muzyk został uznany za współwinnego pożaru.http://wiadomosci.onet.pl/swiat/papiez-dodaje-otuchy-pograzonemu-w-depresji-muzyko,1,5559951,wiadomosc.html

    Za beztroskie nakłanianie do zbrodniczych w skutkach zachowań i śmiertelnego grzechu głupoty odpalania fajerwerków na koncercie w zamkniętej sali koncertowej, na skutek czego zabite zostały 194 osoby ludzkie, zarobkujący w ten diabelski sposób muzykant skazany został na 7 lat więzienia, z których część odbywa w złagodzonych warunkach szpitala psychiatrycznego, co może być mu potrzebne do skrócenia odsiadywanej kary po określeniu przez biegłych sądowych stanu przygnębienia uwięzionego głupca slowem: depresja; papież Franciszek nie uznał jeszcze spalonych żywcem w piekielnym ogniu 194 Męczenników z Cromagnon za Błogosławionych, a już błogosławi hołotę, lud, który krzyczał w Jerozolimie: Ukrzyżuj go! Podpalcie stos, na którym przygrywam wam jak wcielony Lucyfer w drodze na Golgotę!


   Czy Bergoglio, który beztrosko kolaborował z wojskowym dyktatorem takim samym jak Jaruzelski, mordercą za pomocą rozkazu jak Kiszczak, który rozkazał strzalać do Polaków na terenie kopalni: Wujek oraz Manifest Lipcowy; Jezuita, który jako biskup, szef Episkopatu Argentyny współpracował z gen. Videlą , który rozkazał kilkudziesiąt tysięcy ludzi, uznanych przez niego za jego przeciwników politycznych, wyrzucić na pewną śmierć ze samolotów żywcem do morza, uderzy się wreszcie we własną pierś z wyrzutami sumienia i ze słowami: Mea Culpa odrzucając obłudną maskę kochającego rzekomo każde Boże stworzenie Biedaczyny Bożego, Franciszka i dokona rachunku sumienia, jak każdy katolik ma obowiązek to czynić a potem zaprzestanie prowadzenia szkodliwego dla Kościoła świętego małpowania św. Franciszka, tj. - czy zaprzestanie prowadzenia niszczycielskiej dla Kościoła działalności, demoralizującego solidaryzowania się z grzesznikami i czy zamieszka jeszcze kiedyś we Watykanie jako Ojciec święty oraz Pasterz Swiętego, Powszechnego i Apostolskiego Kościoła Katolickiego - prawdziwy, a nie tylko z nazwy, nominalny Zastępca Jezusa Chrystusa na Ziemi?

   Z Panem Bogiem
   Z Frankfurtu nad Menem mówił Stefan Kosiewski
   http://www.spreaker.com/user/sowa1/zamienil_na_hucpe_i_kijek_fo209


     10 minut temu

   http://sowa.quicksnake.es/Servire-Veritati/Zamienil-na-hucpe-i-kijek-FO209-20130712-Niweczenie-symbolu-smierci-Jezusa-Chrystusa-na-krzyzu-Stefan-Kosiewski-ZECh

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   brak
   Kategoria:
   Autor(ka):
   reakcja
   Czas publikacji:
   piątek, 12 lipca 2013 12:43
 • wtorek, 09 lipca 2013
  • Mea Maxima Culpa 20130708 Stefan Kosiewski FO207 O dobrych filmach i wyzszosci mniejszego Zla ZR ZECh

   Written by sowa (») today in category Fascynacja obłędem, read: 47×
   basel/zielony-klekot.jpg

   Kościół Rzymskokatolicki jest historią doświadczeń Pana Boga Ojca Jezusa Chrystusa z ludźmi na tym świecie. Zarówno działań ludzkich pozytywnych jak też negatywnych, dobrych i złych. Zachowań oraz czynów budujących moralnie, prowadzących ku Bogu i Zbawieniu człowieka. A także doświadczeń destrukcyjnych, niszczycielskich, sprowadzających na grzesznika karę eschatologiczną, nieodwracalną, bo po śmierci wieczną.   


   Ewangelia według św. Mateusza: Sąd Ostateczny.  

   "Gdy Syn Człowieczy przyjdzie w swej chwale i wszyscy aniołowie z Nim, wtedy zasiądzie na tronie swym pełnym chwały. I zgromadzą się przed nim wszystkie narody a on oddzieli jednych od drugich, jak pasterz oddziela owce od kozłów. Owce postawi po prawej, a kozły po swojej lewej stronie. Wtedy odezwie się Król do tych po prawej stronie: "Pójdźcie, błogosławieni Ojca mojego, weźcie w posiadanie królestwo, przygotowane wam od założenia świata.

   Bo byłem głodny, a daliście Mi jeść;
   byłem spragniony, a daliście Mi pić;
   byłem przybyszem, a przyjęliście Mnie;
   byłem nagi, a przyodzialiście Mnie;
   byłem chory, a odwiedziliście Mnie;
   byłem we więzieniu, a przyszliście do Mnie."

   Wówczas zapytają sprawiedliwi: "Panie, kiedy widzieliśmy Cię głodnym i nakarmiliśmy Ciebie? spragnionym i daliśmy Ci pić? Kiedy widzieliśmy Cię przybyszem i przyjęliśmy Cię? lub nagim i przyodzialiśmy Cię? Kiedy widzieliśmy Cię chorym, lub we więzieniu i przyszliśmy do Ciebie?" A Król im odpowie: Zaprawdę, powiadam wam: Wszystko, co uczyniliście jednemu z tych braci moich najmniejszych, Mnieście uczynili". Mt 25,40  

   Alex Gibney bei der Vorstellung von  

    Alex Gibney bei der Vorstellung von "'Mea Maxima Culpa: Silence in the House of God', in Rom am 18.03.2013  ARD, ttt So, 07.07.13 | 23:25 Uhr

   O wszystkim, co uczynił ksiądz i pederasta Murphy Synowi Człowieczemu a także ponad 200 najmniejszym braciom Jezusa Chrystusa, dokonując na nich gwałtów seksualnych w katolickiej szkole dla głuchoniemych dzieci amerykańskich, mówi film dokumentalny Alexa Gibney'a "Mea Maxima Culpa".  Wczoraj, we Wigilię absurdalnego, gdyż obcego chrześcijańskiemu nauczaniu Jezusa i nie wpisanego do Katolickiego Katechizmu dla Dorosłych, czyli po prostu: pogańskiego, bezwartościowego i bezsensownego gestu wrzucenia przez papieża Franciszka wiązanki kolorowych kwiatków do morza w taki sam pusty sposób, jak emerytowany w KGB, neopogański szaman na Syberii wrzuca jałowym gestem zioła do ogniska; w pierwszym programie telewizji niemieckiej ARD pokazano w audycji "ttt - titel, themen, temperamente" obszerną zapowiedź filmu  zaprezentowanego na publicznej projekcji w Rzymie 18 marca 2013 r.

     Rzeczony dokument filmowy ujawnia zbiorowe tuszowanie przez dziesięciolecia, na najwyższych szczeblach Watykanu, obżydliwego grzechu sodomii, w którym pogrążył swoją duszę homoseksualny kryminalista w sutannie księdza katolickiego w Stanach Zjednoczonych. Najwyższe szczeble Watykanu, to w hierarchicznym Kościele Rzymskokatolickim, w tym wypadku: papież Jan Paweł II (Karol Wojtyła), który zlecił, czyli nakazał jako hierarcha kardynałowi Ratzingerowi skuteczne wyciszenie, zatuszowanie sprawy dla dobra sprawy, jak wyrzucało się milicjantów ze służby dla dobra służby w PRL-u i jak biskup Hoser wyrzucił na emeryturę księdza Lemańskiego, który pochodzi z żydów niedoinformowanych, którzy nie wiedzą, po co żydowskiego pochodzenia Episkopat Polski wstępował do seminarium duchownego.  

   Dlatego może np. nie rozumieć emerytus in spe (albowiem dekretem biskupa dopiero od Dnia Rocznicy Rewolucji Francuskiej, 14 lipca br.) mimo zachowanych święceń i braku ekskomuniki, dlaczego dla papieża Wojtyły, niczym dla żydowskiego rabina, Zło mogło być mniejsze i większe na takiej samej zasadzie, jak w żydokomunistycznym świecie gen.  Jaruzelskiego tzw. mniejsze Zło mogło być Dobrem.

   Przypomnijmy  zatem na marginesie, że nie mogło być Zło obiektywnie Dobrem, gdyż nie przyniosło ani Polsce, ani Narodowi Polskiemu, ani Kościołowi nic dobrego - tajne spotkanie Jaruzelskiego z jp2 w Polsce stanu wojennego.  

   Czy było zatem Złem i grzechem posłuszne wykonanie nakazu Ojca świętego przez Przewodniczącego Kongregacji Doktryny Wiary? Nakazanie kardynałowi Ratzingerowi przez papieża Wojtyłę, aby świat nie ujrzał większości góry lodowej grzechów kleru?

   Tymczasem Stolica święta poinformowana miała być, jak twierdzi reżyser Gibney, już w latach 60-tych (i 70-tych ponownie) o grasującym w Kościele amerykańskim zboczeńcu, który w diabelski sposób rytualizował terrorem psychicznym zachowania chłopców w St. John´s School.  

   "Rytualizacja zachowania polega na tym, że poczucie własnej wartości i godności rytualista zyskuje wyłącznie poprzez podporządkowanie swych czynności regułom postępowania, bez konieczności uwzględniania  w ocenie moralnej czynności innych ważnych aspektów, takich jak cele i skutki czynności" - określił Marek Kosewski w książce analizującej młodych ludzi, znajdujących się w sytuacji psychologicznie zagrażającej, we więzieniu takim samym, jak więzienie dla młodych chłopców, w którym papież Franciszek umył przed Wielkanocą nogi nie uczniom swoim, Apostołom, jak Jezus pokazowo umył i nakazał umywać rytualnie kapłanom Kościoła Swiętego. Lecz wymył stary Bergoglio w gorszący sposób nogi młodym kryminalistom nie pytając ich nawet o to, czy wierzą w cokolwiek?  

   Nie tyle więc nawet - nie  zadając im pytanie, czy wierzą w Pana Jezusa Chrystusa, w którego my z papieżem wierzymy, lecz chociażby: czy wierzą w to, że połączą w swoich nieodpowiedzialnych, mlodych głowach z pojęciem wartości ten rapsodyczny zaprawdę, spalony teatrzyk z umywaniem nóg niewierzącym albo i może wierzącym w Allacha?

   Grzeszna szopka zawstydzająca ubogich, nie mająca przecież najmniejszego  wpływu na skrócenie okresu wyznaczonego wyrokiem sądowym do odsiadki. Zadziwiająca świat katolicki i zabawiająca z woli papieża Franciszka wolnomularski półświatek w obrzędowych fartuszkach. Używając słowa: półświatek - dowartościowuje się tu nie połowę, lecz większą część poczynań i tajemnic masonerii, większą proporcjonalnie od skrytej pod powierzchnią morza większości góry lodowej, o zderzeniu z którą pewnego statku pasażerskiego nakręcono przepiękny film fabularny Titanic, chwytający za serce jak Doktor Ziwago i dostarczający ludowi rozrywki za pieniądze, bowiem nawet jeśli obejrzeć w telewizji, jak "ttt", czy w internecie (tu kliknij, żeby obejrzeć w mediatece ARD), to przecież ani prąd, ani internet nie jest jeszcze dla bezrobotnych ludzi na tym świecie za darmo! 

    Reżyser filmu, Alex Gibney mówi, iż zdemoralizowani przez księdza katolickiego głuchoniemi domagali się nie raz od Zastępcy Jezusa na Ziemi wyrzucenia zboczonego kryminalisty z Kościoła Katolickiego. Jednak Murphy nikogo nie przeprosił nawet i nic mu się nie stało; umarł w opinii świętości i został pochowany w 1998 r. w poświęconej ziemi z pompą, jak dawniej mawiało się we Wiedniu, czyli przy posiadanych odznaczeniach papieskich i w odprasowanej na tę okazję sutannie.   

   Heidelberg-biblioteka

   Reżyser wierzy w to, że jego film przyczynił się do podjęcia przez Benedykta decyzji o odejściu.  Bez obejrzenia filmu i bez zajrzenia do   głębi duszy ks. Józefa kardynała Ratzingera możemy tylko stwierdzić,    że zarozumiały, młody człowiek nagrodzony Oscarem, nie skrywa za okularami w tradycyjnie grubych oprawkach chazarskiej pewności siebie, gdyż zdaje się zdradzać nieznajomość lektury Doktora Fausta Goethego jakoż Mistrza i Małgorzaty Bułhakowa. Nie ma nawet ten facet zielonego pojęcia o tym, co Hannah Arendt, która po 1933 r. i zawarciu przez Hitlera porozumienia ze syjonistami w sprawie emigracji żydów do Palestyny, porzuciła pracę naukową u boku Jaspersa w Heidelbergu i zajęła się na polecenie pewnej żydowskiej organizacji, jako przekonana syjonistka, wywożeniem z Niemiec do Palestyny dzieci żydowskich, a nawet wywoziła do Palestyny polskie dzieci - jak przyznała to w wywiadzie przeprowadzonym z nią przez Güntera Gausa i nadanym przez radio niemieckie 28.10.1964 r.: "...Die Kinder empfingen eine Berufsausbildung, Umschulausbildung. Hier und da habe ich auch polnische Kinder untergeschmuggelt. Es war eine reguläre Sozialarbeit, Erziehungsarbeit..."/ "...Te dzieci otrzymały wykształcenie zawodowe, wyszkolenie z przeszkoleniem. Tu i tam przeszmuglowałam także polskie dzieci. To była regularna praca socjalna, praca  wychowawcza..." .  

   Laureat Oskara nakręcił zapewne film wtrząsający widzem, nie zna jednak z pewnością innej myśli Hanny Arendt, zawartej w korespondencji z początku lat 60-tych z żydowskim mistykiem Gershomem Scholemem, w której ta  powiedziała m.in.: "...Ich bin in der Tat heute der Meinung, daß das Böse immer nur extrem ist, aber niemals radikal, es hat keine Tiefe, auch keine Dämonie. Es kann die ganze Welt verwüsten, gerade weil es wie ein Pilz an der Oberfläche weiterwuchert. Tief aber und radikal ist immer nur das Gute..."/ Rzeczywiście jestem zdania, że Zło jest zawsze tylko ekstremalne, lecz nigdy radykalne, nie posiada żadnej głębi a także żadnej demoniczności. Może spustoszyć cały świat właśnie dlatego, że wyrasta ono jak grzyb nad powierznię. Lecz głębokie i radykalne jest zawsze tylko Dobro...".  


   Dlatego można chyba w spokoju oczekiwać, iż jednym z kolejnych jajek-niespodzianek, zrodzonych światu przez Franciszka z Piemonckich Bergogliów, może być po wyniesieniu na ołtarze Karola Wojtyły santo subito Benedykta, o którego Misji i tajemnicach tak mało zaiste wszyscy wiemy.

   A może i będzie jeszcze dla kogoś niespodzianką przyszłościowe ogłoszenie syjonistki Arendt świętą?     "A Król im odpowie: Zaprawdę, powiadam wam: Wszystko, co uczyniliście jednemu z tych braci moich najmniejszych, Mnieście uczynili".  

   Z Panem Bogiem

   Z Frankfurtu nad Menem mówił Stefan Kosiewski 

   http://www.spreaker.com/user/sowa1/mea_maxima_culpa_fo207 

   Mea Maxima Culpa 20130708 Stefan Kosiewski FO207 O dobrych filmach i wyzszosci mniejszego Zla ZR ZECh

   Marek Kosewski. Ludzie w sytuacjach pokusy i upokorzenia. Warszawa 1985. ISBN 83-214-0485-5, s.34

   Katholischer Erwachsenen- Katechismus. Das Glaubensbekentnis der Kirche. Herausgegeben von der Deutschen Bischofskonferenz. Bonn 1985

   Pismo św. Pallotinum. Warszawa 1982

   http://soundcloud.com/onomato-musik/a

   Der internationale Ruf der deutschen Wissenschaft steht auf dem Spiel. Daher Stefan Kosiewski hat die Petition unterzeichnet

   Geschrieben von sowa (») gestern um 13:54 in der Kategorie Uni, gelesen: 21x

     An: Prof. Dr. Horst Hippler   Deutsche Forschungsgemeinschaft; Hochschulrektorenkonferenz: Preserve the Freedom to Publish Findings of Academic Misconduct in Germany  Petition von Stefan Heßbrüggen  Deutschland  Empfänger:  Prof. Dr. Horst Hippler, Präsident der Hochschulrektorenkonferenz  Prof. Dr. Peter Strohschneider, Präsident der Deutschen Forschungsgemeinschaft   http://www.change.org/de/Benutzer/sowa weiter lesen

   http://sowa.quicksnake.net/Fascynacja-obdem/Mea-Maxima-Culpa-20130708-Stefan-Kosiewski-FO207-O-dobrych-filmach-i-wyzszosci-mniejszego-Zla-ZR-ZECh

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   brak
   Kategoria:
   Autor(ka):
   reakcja
   Czas publikacji:
   wtorek, 09 lipca 2013 16:19
 • piątek, 05 lipca 2013
  • Czy Franciszek abdykuje ze względu na wysokie ciśnienie atmosferyczne?

   Written by sowa (») yesterday at 11:24 in category job, read: 34×
   job/zepsucie.jpg

   Informacja dla bukinistów, handlarzy starymi książkami: przeceniono, więc taniej można dostać za okazją kazania Jorge Mario Bergoglio opatrzone tytułem: "Zepsucie i grzech". W zapowiedzi wydawniczej czytamy: ... papież Franciszek przypomina o istotnej różnicy pomiędzy grzechem a zepsuciem(...) zepsucie to coś o wiele gorszego niż grzech: głębokie zobojętnienie, moralna ślepota, duchowa "pigmeizacja", jak nazywa to papież.... - nazywa w rasistowski, przestępczy i kryptosyjonistyczny sposób ubliżając ciemnoskórym Pigmejom.


   Stefan Kosiewski
    

   Kolejną niemiłą niespodzianką zaskoczył 76-letni papież Franciszek cały świat katolicki zapowiadając, że dopiero 4 września 2013 r. będzie chciał przyjąć wybranych wiernych na audiencji generalnej, której nie planuje wcześniej ani w miesiącu lipcu, ani w sierpniu 2013 r. Niespodziewanie długi okres wypoczynku dla wybranego zaledwie 23 marca nowego biskupa Rzymu może świadczyć tylko i wyłącznie o złym stanie zdrowia kard. Bergoglio, ukrywanym  dotychczas przed Kurią Rzymską - usiłują tłumaczyć odpychający  gest nowego papieża Katolicy z całego świata, którzy zaplanowali sobie na długo wcześniej i opłacili pielgrzymki do Rzymu na okres tego lata. Rzecznik Stolicy św. nie wypowiedział się jeszcze oficjalnie na temat stanu zdrowia papieża, czy też ew. badań lekarskich, których Franciszek jednak jeszcze nie przeszedł.

   QR code for this recording:


   Faryzejskie spekulacje austriackiej Katolickiej Agencji Prasowej, iż papież Franciszek nie spotka się z wiernymi na Placu św. Piotra rzekomo ze względu na to, by nie narażać tłumów ludzi na skutki ewentualnego upału, którego na razie nie ma w całej Europie ogarniętej powodziami, nie przystoją z pewnością powadze sprawy, z którą Jan Paweł II i Benedykt XVI odbywali jednakowo dzielnie wyczerpujące ich na starość pielgrzymki zagraniczne w różnych warunkach atmosferycznych. A nie odwrócił się jeszcze przenigdy, w całej historii Kościoła Rzymskokatolickiego, żaden Zastępca Jezusa Chrystusa na Ziemi plecami do kochających go wiernych.

   "A gdy spożyli śniadanie, rzekł Jezus do Szymona Piotra: "Szymonie, synu Jana, czy miłujesz Mnie więcej aniżeli ci?" Odpowiedział Mu: "Tak, Panie, Ty wiesz, że Cię kocham". Rzekł do niego: "Paś baranki moje".

   I powtórnie powiedział do niego: "Szymonie, synu Jana, czy miłujesz Mnie?" Odparł Mu: "Tak, Panie, Ty wiesz, że Cię kocham". Rzekł do niego: "Paś owce moje".

   Powiedział mu po raz trzeci: "Szymonie, synu Jana, czy kochasz Mnie?" Zasmucił się Piotr, że mu po raz trzeci powiedział: "Czy kochasz Mnie?" I rzekł do Niego: "Panie, Ty wszystko wiesz, Ty wiesz, że Cię kocham". Rzekł do niego Jezus: "Paś owce moje.

   Zaprawdę, zaprawdę powiadam ci: Gdy byłeś młodszy, opasywałeś się sam i chodziłeś, gdzie chciałeś. Ale gdy się zestarzejesz, wyciągniesz ręce swoje, a inny cię opasze i poprowadzi, dokąd nie chcesz". J, 21, 15-18

   Piotr otrzymał władzę pasterską od Jezusa, który powiedział do niego: "Pójdź za Mną!"  Władza pasterska biskupa jest od Boga, a zatem Ojciec święty nie jest szewcem, ani żydowskim złotnikiem, który może sobie w każdej chwili zamknąć na kłódkę swój prywatny geszeft i nie przybyć na zapowiedziany koncert publiczny z udziałem tysięcy głodnych, by pojechać na najdłuższy urlop świata do Rio de Janeiro i Castel Gandolfo.  Papież jest Sternikiem Łodzi Kościoła Chrystusowego, a Pan Jezus w pocie czoła i we krwi ubiczowanego Syna Człowieczego niósł krzyż swój na Golgotę, nie uciekał przed ludźmi, do których posłał go z Misją Zbawiciela Pan Bóg Ojciec.

   Takoż i antypasterz Bergoglio, który z własnej woli bezmyślnie umył nogi muzułmańskim złoczyńcom, nie zaś uczniom swoim, Apostołom, jak Pan Jezus przykazał, nie może unikać pełnienia obowiązków, które na siebie sam z własnej woli przyjął. Nie może wywracać ukryty żyd Watykanu na nice, jeśli nie ma zamiaru sprowadzić nieszczęścia na Stolicę świętą.
     Po lecie, na jesieni, w apartamentach papieża we Watykanie zamieszka ośmiu kardynałów, jak osiem świateł na świeczniku chanuka, aby kolegialnie oświeciło świat katolicki światło reformy finansów państwowego banku Stolicy świętej, firmowanej przez osobę papieża Franciszka.

   Z Panem Bogiem

   Z Frankfurtu nad Menem mówił Stefan Kosiewski

   http://shoudio.com/user/sowa/status/7583   Czy Franciszek abdykuje ze względu na wysokie ciśnienie atmosferyczne?
   www.kath.net Auch im August keine Mittwochs-Ansprachen auf dem Petersplatz - Insider vermuten Sommerhitze Roms als Grund

      

   kirche/df529243674bbe89a48cdad5b7a906bd.jpg

   Urocza jak ciotka Esterka matka papieża Franciszka z mężem Bergoglio po ślubie w 1935 r. (fotka: AP dzięki uprzejmości żyda Rubina) https://pinterest.com/pin/452752568759261825/

   Zarys estetyki Chazarów

   http://sowa.quicksnake.at/Kirche/Urocza-jak-ciotka-Esterka-matka-papiea-Franciszka

   Pigmej na wakacjach 20130705 Stefan Kosiewski FO205 Czy Franciszek abdykuje ze wzgledu na wysokie cisnienie... by Stefan Kosiewski

   http://sowa.quicksnake.org/job/Pigmej-na-wakacjach-20130705-Stefan-Kosiewski-FO205-Czy-Franciszek-abdykuje-ze-wzgledu-na-wysokie-cisnienie-atmosferyczne-ZR-ZECh

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   brak
   Kategoria:
   Autor(ka):
   reakcja
   Czas publikacji:
   piątek, 05 lipca 2013 03:38
 • czwartek, 04 lipca 2013
  • Bank Watykański IOR 20130703 Stefan Kosiewski Fascynacja obledem 204 ZR ZECh

   sk/frasobliwy-coll.jpg

    

   Bank Watykański IOR 20130703 Stefan Kosiewski Fascynacja obledem 204 ZR ZECh

   Written by sowa (») yesterday at 23:51 in category Economy, read: 2×

   • kirche/shalom-papiez-franciszek-na-weselu.jpg
    76-letni Franciszek postawił sobie za cel życia, główne zadanie swojego pontyfikatu tzw. reformę finansów Watykanu, tymczasem minęło już dawno 100 dni od wyboru 23 marca 2013 r. na fotel Ojca św. Jezuity z Argentyny nie posiadającego w dorobku życiowym żadnych prac teologicznych, ani naukowych, nie znającego się zupełnie na bankowości i nie mającego w bilansie swego życia żadnych zaprawdę znaczących dokonań dla Kościoła świętego, o których można by w tym miejscu wspomnieć, a pochodzący z piemonckich żydów papież Bergoglio nie dopełnił jeszcze nawet podstawowego  obowiązku przeprowadzenia krótkiej,  rzeczowej rozmowy służbowej z Prezydentem Banku Watykańskeigo Ernestem von Freyberg, który chciałby zapewnie od dawna już zapoznać papieża z dalekiej pampy argentyńskiej z bilansami instytucji, którą Głowa Kościoła świętego najwidoczniej zamierza zlikwidować,  rozwalić jak świnkę, rozbić, postawić w stan upadku kowala sposobem,  albowiem papież Franciszek powiedział już wyraźnie, że św. Piotr konta w banku nie miał, po czym zwolnił z pracy dwóch najważniejszych spośród 141 pracowników rzymskokatolickiej instytucji finansowej utrzymującej się z obsługiwania kont,  natomiast specjalisty powołanego przez ustępującego Benedykta w celu zapoznania nowego papieża ze smutną prawdą o kłopotach finansowych Watykanu, nowy papież nie chce zwyczajnie widzieć na oczy dając dowód, że papieża Franciszka nie interesuje naga prawda o stanie finansów Watykanu tak samo jak nie interesuje go wielotomowa Biblioteka Papieska, ani możliwość pracy konkretnej na Stolicy Ojca św. i możność prawdziwa prowadzenia skutecznej reformy finansów państwa kościelnego Watykanu, gdyż człowiek wybrany na stanowisko szefa państwa Watykan nie zamierza niczego reformować, albowiem przebywając na stare lata w bardzo drogim hotelu z wszelkimi wygodami cywilizacyjnymi pochłonięty jest jak cadyk pod koniec długiego żywota zabawianiem już tylko hotelowych gości wymyślaniem coraz to nowych sztuczek mających wywołać w ich oczach iskry boskości krzesane przez dostępnego cadyka w celu zabawienia gawiedzi, tu raczej: chołoty składającej się na dwór papieski, która wyciera hotelowe klamki uszczęśliwiona z uprzywilejowanego położenia w stosunku do wielu milionów ludzi na całym świecie, które to miliony nie mają możności zasiadania u papieskiego stołu, mimo iż współtworzą wdowim groszem jego przepych zrzucając się na tacę, czyli na 5 miliardów EURO obrotu i 86,6 milionów EURO zysku Banku Watykańskiego w 2012 r.; Polakom wyłoży diabelską logikę reform papieskich podobnych do reform Gierka, których nikt nie widział na oczy, gdyż po staremu rządziła w PRL-u Polską ubecka rzeczywistość, taki skrót myślowy: czy idzie sobie na chłopski rozum takiego np. Balcerowicza, Belki, albo dla przykładu Orłowskiego,
   • Witold Orłowski - Daniel Rosati
                                                                           poleć znajomemu »                        którego poznałem przed laty we Frankfurcie w hotelu Mariott przy okazji bezmyślnej imprezy potrzebnej do skonsumowania środków przeznaczonych w budżecie państwa polskiego na tzw. promocję państwa poza granicami Polski, że fałszywy hrabia Komorowski z żoną z domu etnicznych ubowców Dziadzia  po wybraniu go na stanowisko Prezydenta RP, nie wprowadza się do Pałacu Namiestnikowskiego przez ponad 100 dni, lecz przemieszkuje na koszt państwa w hotelu Bristol, który nie jest wszak zamyślony dla Prezydenta RP, lecz dla masonerii ze świata, co poznać z daleka po kolumnach na dachu, a tam zabawia ten nieszczęśnik dzieci od sąsiadów niespodziankami historyka od siedmiu boleści?   

    QR code for this recording:

   • W hotelach Poznania ubowcy spotykali się z Maciejem Giertychem,  ojcem Romana i synem Jędrzeja, dla którego dawali synowi przesyłki i różne inne materiały do publikowania  na Zachodzie Europy przez tego fałszywego narodowca tak samo, jak Dawid z Wrocławia, żydowski przeciwnik dla picu Baumana; wart hotel Paca i Pałac pajaca - ten bez zmrużenia oczu sprzyja spełnianiu zadań dla honoru Organizacji, a także dla dobra jeszcze jednego Giertycha zainstalowanego we Watykanie, na podsłuchu.  Za czasów Don Stanislao. We Watykanie, którego bank przyniósł w ubiegłym roku, przypomnijmy: 86,6 mln EURO zysku?    
   Nie reformuje się banku, który jest sprawny a nie będąc w żydowskich rękach nie przespekulował się, nie przynosi strat, lecz wykazuje w bilansie zyski!  W bankach muzułmańskich nie pożycza się pieniędzy na lichwiarski procent, albowiem Koran zabrania czynienia tego grzechu wiernym  tak samo, jak Biblia zabrania go popełniać wierzącym żydom i katolikom.  Sprawny i dobry, wystarczający dla potrzeb nie jednego jeszcze, przyszłego papieża jest stosunkowo mały, aczkolwiek państwowy Bank Watykański IOR, poddawany presji Stanów Zjednoczonych.  
    
   Watykan jest państwem terytorialnie małym w stosunku do Hiszpanii, Włoch i Francji, które jak umówione, jak pod naciskiem niewidzialnej ręki rządu światowego odmówiły prezydentowi Boliwii przelotu jego prezydenckim samolotem w przestrzeni powietrznej Europy i samolot z tubylczym prezydentem południowoamerykańskim został zmuszony do reformy trajektorii lotu.  Bank Watykański jest mały w stosunku np. do państwowego, niemieckiego West-LB, który przespekulował się na więcej niż 6 miliardów EURO  w krzywych geszeftach na Kajmanach i został w zeszłym roku rozbity jak fajansowa świnka, a przecież tak niedawno jeszcze jego dyrektor Norbert Friedrich otwierał razem ze mną we Frankfurcie nad Menem imprezy promujące Polskę przed wejściem do Unii Europejskiej; miły był człowiek, a dostępny jak św. Franciszek.

     

   27. Mai 1999 - Haus Griesheim: Norbert Friedrich (Europa Union Deutschland),

   Po co reperować smartfona młotkiem, jeśli wystarczy dotknąć palcem, jak św. Tomasz dotknął Jezusa, żeby przekonać się, iż wszystko jest w najlepsze na swoim miejscu, nie zaś w namiocie wędrownym, kuszetce, hotelu nieszczęsnym. Papież Aleksander VI ze safardyjskich żydów Borja zamienił Watykan na burdel hotelowy i był ten papież największym nieszczęściem, jakie mogło dotknąć nasz Kościół Apostolski święty, na krótko przed Lutrem. Armagedon natomiast, należy przypomnieć, to nie jest cudowna dolina krzemowa dla ludu szukającego szczęścia.  

   Lekarzu lecz się sam - poucza mądrość  żydowska Biblii, która reformuje od stuleci świat fascynacji obłędem, gdy lekarz po wezwaniu do ciężko chorego człowieka nie pojawia się przy łożu pacjenta złożonego wyczekiwaniem nań na Stole Pańskim,  zaabsorbowany obłędem absyntu półświatka recepcji, a Szambelanów Domu Papieskiego nie uważa i nie ma kto mu po katolicku doradzić: zdyspensuj się od tego, senor zanim zamkniesz oczy.  

   Z Panem Bogiem

   Z Frankfurtu nad Menem mówił Stefan Kosiewski   

   http://shoudio.com/user/sowa/status/7564

   Stefan Kosiewski
   236 osoby ma Cię w kręgach
   Kręgi rozszerzone  -  14:14
    
   Były pracownik Watykanu został zatrzymany przez włoską policję pod zarzutem prania brudnych pieniędzy. Chodzi o ks. Nunzio Scarano, byłego księgowego z Administracji Dóbr Stolicy Apostolskiej. Wraz z nim zatrzymano innego księdza oraz świeckiego notariusza. Postawiono im zarzut prania pieniędzy pod przykrywką darowizn, które napływając z zagranicy przechodziły przez konto ks. Scarano w IOR, czyli banku watykańskim. Zajęte zostały konta i nieruchomości zatrzymanych. Nieprawdą natomiast jest to, że – jak informowały media – włoska straż finansowa weszła na teren IOR-u i zarekwirowała w nim dokumenty.

   Po raz pierwszy ten były pracownik Watykanu został aresztowany w ubiegłym roku pod zarzutem próby przemytu ze Szwajcarii 20 mln euro.

   bz/ rv 

   http://sowa.quicksnake.net/Economy/Bank-Watykaski-IOR-20130703-Stefan-Kosiewski-Fascynacja-obledem-204-ZR-ZECh

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   brak
   Kategoria:
   Autor(ka):
   reakcja
   Czas publikacji:
   czwartek, 04 lipca 2013 04:39
 • środa, 03 lipca 2013
  • Masoneria wybiera się w pierwszą, nieoficjalną podróż apostolską Franciszka na Lampeduzę


     ...Masoneria wybiera się w pierwszą, nieoficjalną podróż apostolską Franciszka na Lampeduzę, ażeby szamańskim zwyczajem wrzucić do morza wianek cnoty posoborowego katolika opłakującego ekumenicznie muzułmańskich braci z Tunezji, którzy przywiezieni przez mafię w pobliże Sycylii zostali następnie bezlitośnie potopieni w Morzu Sródziemnym jak Rewolucja Francuska potopiła w rzekach Wandei Francuzów powiązanych parami na łodziach, jak na Morzu Białym żydokomunistyczne NKWD zatopiło barki wypełnione tysiącami oficerów Wojska Polskiego.  

   • Stefan Kosiewski ...Papież jest Zastępcą Chrystusa na Ziemi nie po to, żeby muzułmańskim kryminalistom myć nogi, bo to jest kpina z Pana Jezusa, który mył nogi uczniom swoim, Apostołom, a nie złoczyńcom i nie po to wybrany został przez kolegium kardynałów Kościoła św. papież, żeby odprawiać pogańskie rytuały puszczania wianków na wodę, bo papież ma być przykładem dla każdego katolika i niczym więcej, jak tylko Pasterzem.. Nie ma prawa papież Franciszek wypowiadać się w imieniu całego chrześcijaństwa i potępiać antysemityzm, gdyż Patriarcha Jerozolimy Wschodniego Kościoła jednego, czy drugiego ma równe prawo z papieżem i ma prawo mieć swoje zdanie na temat syjonistów od XIX wieku, czyli od początku pojawienia się w Palestynie problemu żydowskiego. Papież pochodzący z piemonckiej rodziny żydowskiej nie może natomiast bez wywoływania powszechnego zgorszenia, koncentrować całego swojego zainteresowania tylko i wyłącznie do sprawy skoku na kasę Watykanu, który to Skarb nie jest jego prywatnym folwarkiem, nie jest dobrem prywatnym papieża, lecz jest dorobkiem pokoleń Katolików ze wszystkich krajów całego świata, który Marcinkus i Karol Wojtyła złupili bezczelnie, ten Skarbiec Watykanu. I jeśli jp2 ma zostać ogłoszony świętym za to, że jak piszą dobrzy ludzie w internecie "...rozpoczął kompromitująca zabawę uwikłania, jak za czasów hitleryzmu, polityki watykańskiej w pro-amerykański dyktat uzależnienia wobec CIA! A promował korupcję, dyktat, mafijne zależności finansowe, fałszywość ekumenizmu i mnogość wycieczek turystycznych?". To nie wspominając pedalstwa, pederastii, do której jp2 zachęcał księży umożliwiając im utajnianie na okres 10 lat, a więc na czas potrzebny dio zaniechania ścigania przestępstwa, to wystarczy chyba jeszcze tylko wspomnieć, że Karol Wojtyła mianował żyda Kissingera doradcą Ojca św. do spraw bezpieczeństwa podsłuchów założonych we Watykanie przez SB rękami ojca Hejmo, którego wprowadził tam Don Stanislao i już jesteśmy u siebie. ... http://sowa.quicksnake.net/law/Snowden-w-butach-20130702-Preambula-z-papiezem-Stefan-Kosiewski-FO203-ZR-ZECh
   https://www.facebook.com/groups/393495777329554/permalink/627480903931039/
    
   (...) Czy może zatem baron żydowski mianowany w ostatniej chwili przez Benedykta dla świętego spokoju być lekarzem chorych finansów Watykanu? Jeśli tak niedawno jeszcze mieliśmy już jednego barona w Niemczech, który robił za wicekanclerza, lecz żeby nie wspominać po próżnicy ludzkiej próżności, obwieśmy radosną wieść: znowu kardynał w Monaco będzie mógł ochrzcić nieślubne dziecko córki pochodzącej z nowej szlachty, mianowanej przez Napoleona z nomenklatury rewolucyjnej na miejsce elity Narodów Europy, dlatego modlimy się za Ojca świętego, za bukupa Monaco i za naszego biskupa Franza-Petera, żeby Ojciec św. zechciał zakończyć okres bezceremonialnego olewania Stolicy św., bo ani żydom, ani swojej rodzinie chwały takim zachowaniem nie przynosi, a jeśli zaczyna odprawiać  modły szamańskie za tych muzułmanów z Tunezji, co pchali się do dobrobytu w Europie, żeby mafia mogła na tych zbrodniczych konwojach morskich zarobić, to komu tym papież chce zaszkodzić? Diabłu, czy katolickiem narodom Europy?  
    
   W sprawie formalnej jeszcze, dla tych którzy chcą wiedzieć jasno: wniosek o azyl w Niemczech składa się nie faksem, lecz osobiście (gem. § 8 AsylVfG) i w Urzędzie ds. Cudzoziemców/ Ausländerbehörde. Azylu poza tym nie przyznaje się nikomu za to tylko, że ten ktoś chciałby dla obrony swojej skóry sprzedać jakieś tajemnice państwowe (chociażby to były tajemnice państwa terrorystycznego), bowiem dla Judasza, któremu Nauczyciel dał zlecenie: "Zrób, co masz czynić" jest przewidziana Planem Bożym umówiona wcześniej zapłata i miejsce w historii ludzkości, jednakże nie przy stole eucharystycznym Europy nie zjednoczonej jeszcze do reszty w zgodzie i w pokoju.  
    
   Z Panem Bogiem. 
   Z Frankfurtu nad Menem mówił Stefan Kosiewski  
   https://shoudio.com/user/sowa/status/7540

   http://de.scribd.com/doc/151429726/Snowden-w-butach-20130702-Preambula-z-papiezem-Stefan-Kosiewski-FO203-ZR-ZECh-pdf

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   brak
   Kategoria:
   Autor(ka):
   reakcja
   Czas publikacji:
   środa, 03 lipca 2013 15:27

Kanał informacyjny

stat4u

Opcje Bloxa