Wpisy

 • niedziela, 20 lipca 2014
  • Dom św. Marty cynicznie o zagładzie bratniego Kościoła Wschodniego   Patriarcha Ignacy Józef III Younan nie dostąpił łaski pomodlenia się z Bergoglio/Góralskim z Piemontu w Ogrodach Watykańskich, jak niedawno prezydent Peres i rabin Skorka, o pokój w Izraelu, który ma wpisane do syjonistycznej konstytucji prawo do obrony panowania żydowskiego   na  terytorium Palestyny, zajętym drogą zbrojnego terroru Hagany i kilku wojen antyarabskich przy użyciu na początku, w 1945 r. sprzętu wojskowego ukradzionego ze składów Korpusu Polskiego na Bliskim Wschodzie przez tysiące żydowskich dezerterów z Armii gen. Andersa, który pobłażliwie pozwolił swoim na ucieczkę z Wojska Polskiego w pełnym umundurowaniu i z bronią, za którą zapłacił producentom alianckim Rząd Polski w Londynie.


   Kręgi rozszerzone  - 
    
   Syryjskokatolicki patriarcha Antiochii, Ignacy Józef III Younan (odpowiednik papieża w Kościele Rzymskokatolickim) poinformował Dom św. Marty, że muzułmanie dokonują w Iraku zagłady chrześcijan: "...siedziba biskupia w Mosulu została kompletnie spalona. Bezpowrotnie straciliśmy bibliotekę i bezcenne manuskrypty...".
    
   Odpowiadając na pytanie Radia Watykańskiego: "Czy są  jeszcze w Mosulu chrześcijanie? Głowa działającego od 2 tys. lat Kościoła Wschodniego Antiochii, dodał:  "...Nikt już nie został. Było jeszcze kilka rodzin, jednak wczoraj uciekły (... ) Sytuacja jest straszna...".
    
   Na to abp. Dominique Mamberti, watykański "minister spraw zagranicznych" cynicznie zapewnił, że Franciszek"...z dużym niepokojem śledzi rozwój sytuacji w Iraku, gdzie przyszłość wspólnoty chrześcijańskiej jest zagrożona...".
    
   http://sowa.quicksnake.at/Kirche
    
   Irak: w Mosulu nie ma już chrześcijan; Papież z niepokojem śledzi rozwój sytuacji
    
              nostradamus

   lucyfer palce prawej dłoni rozczapierza znakiem wolnomularza v
   kątownicy w symbolu wiary człowieka w zbawczą moc masonerii  

   cyrkiel wykreśla z góry krąg wtajemniczenia swego w zaplanowane
   uderzenia młotka i kielni ruchy budowniczego pokoju na ziemi w
   izraelu który leży w małej azji piątego czerwca mamy mistrzostwa
   młodzieżówek piłkarskich europy  żydy zagrają w meczu z norwegią

   na intencję zwycięstwa rozumu jezuita w rzymie zapowiada debiut
   literacki plagiatem objawionym za życia autora tekstu armagedon

   https://plus.google.com/u/0/116748846165184263175/posts/4Y9fWrBHfSA

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   brak
   Kategoria:
   Autor(ka):
   reakcja
   Czas publikacji:
   niedziela, 20 lipca 2014 12:43
 • wtorek, 08 lipca 2014
  • Posoborowa Sekta Mamona

   Stefan Kosiewski
   256 obserwatorów|225 602 wyświetlenia
   Kręgi rozszerzone  -  18:46
    
   Propagandowa kontrola Banku Watykanu (IOR), zarządzona w 2013 r. przez Bergoglio, przyniosła stratę zysku IOR o prawie 87 mln euro.


   Tak wysoka strata zysku netto IOR spowodowana została głównie  zdublowaniem przez Bergoglio przeprowadzanej kontroli, za którą Watykan podwójnie zapłacił nie jednej, lecz dwu firmom, niezależnie kasującym od Franciszka, albowiem kardynał Bergoglio jeżdżąc z ostatnim sakramentem i eucharystią do ludzi ubogich w Buenos Aires nie dowierzał tramwajarzom i dla pewności kupował sobie zawsze bilet na drugi tramwaj, gdyby pierwszy miał wypaść z kursu, jak wypadali ze samolotów przeciwnicy polityczni gen. Wideli, zaś w Polsce: ks. Popiełuszko, ks. Suchowolec, ks. Zych i wielu jeszcze księży i świeckich osób Polskiej Narodowości, kiedy Glemp i Bergoglio nakazywali odgórnie katolikom modły za każdą władzę, bo kryptosyjonistyczna sekta ukrytych żydów głosiła nieprawdę, że każda władza bezbożników pochodzi od Pana Boga, Ojca Jezusa Chrystusa, także w Rosji żydokomuna i w Kambodży i w Polsce po Magdalence 1989 r., po zbrodniczej  zmowie żydokomunistycznych ubowców Kiszczaka ze swymi agentami.


   https://plus.google.com/u/0/116748846165184263175/posts/S9ep6vz6uU4

   256 obserwatorów|225 599 wyświetleń
   Kręgi rozszerzone  -  08:54
    
   O kradzież 2 mln EURO oskarżony został w sobotę we Watykanie ksiądz żydowskiego pochodzenia z Polski używający nazwiska Bronisław Morawiec (od Moraw, jak Mazowiecki od Mazowsza a Poznański w Łodzi), ostatnio ekonom Bazyliki Matki Bożej Większej.

   Adwokat oskarżonego wnioskuje tymczasem o uniewinnie oskarżonego ze względu na nieporozumienie, ponieważ Morawiec to nie to samo, co żydowski zakonnik Macoch, którego osadziła na Jasnej Górze carska Ochrana, lecz takie sama operacja Służby Bezpieczeństwa, jak "żelazo", ojciec Hejmo, Dziwisz, Wojtyła, stryj Romana Giertycha i wiele, wiele innych niewinnych bohaterów zadań operacyjnych, patrz: Dyrektor Muzeów Watykanu, który zamienił w eksponatach brylanty na szkiełka i złoto na tombak, jak zrobił to Macoch za cara.
   Lustracja Episkopatu Polski wolaniem o pomste do Nieba 20140708 SOWA Magazyn Europejski.pdf
   pl.scribd.com
    
   http://sowa.quicksnake.org/Church-religion/ksidz-i-zodziej-Morawiec-nazwisko-ydowskie-od-Moraw-brylanty-na-szkieka-i-zoto-na-tombak

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   brak
   Kategoria:
   Autor(ka):
   reakcja
   Czas publikacji:
   wtorek, 08 lipca 2014 19:16
 • sobota, 05 lipca 2014
  • Stefan Kosiewski 20140704 Cenzura polityczna, antypolskie i antykatolickie ograniczanie wolnosci wypowiedzi obywateli RP

   magazyn europejski
   magazyn europejski Zawiadamiam Prokuraturę Generalną RP o permanentnym naruszaniu konstytucyjnej zasady wolności wypowiedzi obywateli RP, tj. o działaniu m.in. na moją niekorzyść przestępczej Grupy Kapitałowej Agora S.A. , odpowiedzialnej za stosowanie na jej serwerach cenzury politycznej oraz antykatolickiej, z pobudek rasistowskich (apartheid kryptosyjonistyczny) przez zorganizowaną grupę przestępczą, sitwę ...
   http://www.pinterest.com/pin/452752568762832168/

    

   W zał. (poniżej) dowód zastosowania na moją niekorzyść cenzury treści katolickich.  

   Wzywam Grupę Kapitałową Agora S.A. do poszanowania prawa obowiązującego w RP, a zatem do odblokowania, w terminie niezwłocznym (do 7 lipca 2014 r.)  wszystkich moich blogów, zablokowanych wcześniej przez bezprawną cenzurę polityczną Agora S.A.   Nie dziękuję za informację (nadesłaną: Friday, July 04, 2014 11:08 AM) o odblokowaniu blogu poświęconego Papieżowi Franciszkowi, gdyż nie zostałem dotychczas przeproszony za popełnione na moją niekorzyść przestępstwo rasistowskiej cenzury katolickich treści, z którymi kryptosyjonistyczny złoczyńca ośmielił się zwalczać wierzących w Pana Boga Polaków.  

   Pages: 6 Embed Reads: 22 Reads: 107
   Published about 12 hours ago

   Walesa, Michnik, Magdalenka, wodka,

   Papież Franciszek

   2014-03-22 16:45:48

   papież ostrzegł media przed szerzeniem dezinformacji


   Ale są też grzechy mediów! Pozwolę sobie powiedzieć coś na ten temat – powiedział Papież. – Dla mnie największe grzechy mediów to te, które idą drogą kłamstwa, i jest ich trzy: dezinformacja, pomówienie i zniesławienie.

   Te dwa ostatnie są ciężkie, ale nie aż tak niebezpieczne, jak pierwszy. Dlaczego? Otóż pomówienie jest grzechem śmiertelnym, ale można je wyjaśnić i rozpoznać, że chodzi o pomówienie. Zniesławienie jest grzechem śmiertelnym, ale można dojść do tego, że się powie: to niesprawiedliwość, bo wprawdzie zniesławiona osoba jakiejś winy się dopuściła, ale potem tego żałowała, zmieniła życie. Ale dezinformacja to mówienie tylko niektórych rzeczy, tych, które są mi wygodniejsze, a zatajenie reszty. W ten sposób ten, kto ogląda telewizję czy słucha radia, nie może wydać właściwego osądu, bo nie ma do tego elementów i nie otrzymuje ich. Od tych trzech grzechów, proszę was, trzymajcie się z daleka. Od dezinformacji, pomawiania i zniesławiania” – dodał Franciszek.
   Tekst pochodzi ze strony http://pl.radiovaticana.va/news/2014/03/22/papie%C5%BC_ostrzeg%C5%82_media_przed_szerzeniem_dezinformacji_/pol-783972
   Radia Watykańskiego 

   Franziskus nimmt Rücktritt von Bischof Tebartz-van Elst an

    
   https://plus.google.com/u/0/116748846165184263175/posts/FSM9irctqNq

   Stefan Kosiewski 20140704 Cenzura polityczna, antypolskie i antykatolickie ograniczanie wolnosci wyp Zawiadamiam Prokuraturę Generalną RP o permanentnym naruszaniu konstytucyjnej zasady wolności wypowiedzi obywateli RP, tj. o działaniu m.in. na moją niekorzyść przestępczej Grupy Kapitałowej Agora S.A. , odpowiedzialnej za stosowanie na jej serwerach cenzury politycznej oraz antykatolickiej, z pobudek rasistowskich (apartheid kryptosyjonistyczny) przez zorganizowaną grupę przestępczą, sitwę ...
    
   http://sowa.quicksnake.org/law/cenzura-polityczna-antypolskie-i-antykatolickie-ograniczanie-wolnosci-wypowiedzi-obywateli-RP

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   Kategoria:
   Autor(ka):
   reakcja
   Czas publikacji:
   sobota, 05 lipca 2014 12:32

Kanał informacyjny

stat4u

Opcje Bloxa