Wpisy

 • wtorek, 29 maja 2018
  • Nazywają mnie heretykiem, pisze dla POLITICO z Rzymu Hannah Roberts

   "...Ty, patrzysz z Nieba, jak z telebimu, wszystko widzisz i kochasz wszystkich, jak Bergoglio kocha pederastów na całym świecie. Ty patrzysz Miłosiernie nawet po Roku Miłosierdzia, którym wytarli sobie, wiesz co, najlepiej...:"  audio: https://gloria.tv/audio/EAK6j6AwsVRu2xde3BF46LtZ6

   mysowa

   783   01:39:49

   Morawiecki z Glinskim na fotce z Kaczynskim PDO582 SELFIE 2T² WIM PDO572 Studia Slavica et Khazaric…

   PDF: de.scribd.com/…/Morawiecki-z-Gl… PDF: issuu.com/…/morawiecki_z_gl… Morawiecki z Glińskim na fotce z Kaczyńskim PDO582 SELFIE 2T² WIM m.vk.com/wall467751157_178 PDO572 Studia Slavica et … Więcej

   Stefan Kosiewski
   SEMINARIA, TAGUNGEN und REISEN
   7 m
   ...Prawdziwa władza papieża polega na prerogatywie mianowania kardynałów, którzy wybiorą jego następcę. W tej dziedzinie Franciszek poszedł znacznie do przodu. W czerwcu wręczy 14 kapeluszy kardynalskich, w tym także swoim bliskim współpracownikom – i polskiemu arcybiskupowi Konradowi Krajewskiemu, który pełni funkcję papieskiego jałmużnika. Od tego momentu aż 47 proc., czyli prawie większość spośród 125 kardynałów mających prawo głosu będzie pochodziło z jego nominacji.

   Jeśli Franciszek utrzyma się jeszcze przez parę lat, aż zgromadzi wokół siebie wystarczająco wielu kardynałów, może zapewnić, że jego dziedzictwo nie przepadnie. - W tej grze chodzi o liczby – mówi Willey.
   https://plus.google.com/116748846165184263175


   "...Rozwińmy przywołane pytanie własnymi słowy Poety Polski upraszając, zastanówmy się, Siostry i Bracia w Chrystusie Panu, po Myśli Arystotelesa zdobywając się na prostą uwagę, która tanieje po sezonie stając się bublem przystępnym dosłownie dla każdego: Bo jeśli Jarosław Kaczyński nie jest tym wielkim oświeconym, słońcem narodu wybranego, z kagankiem w dłoni, Prometeuszem z ogniem w sercu, Nowym Człowiekiem, Mądrym, Cudownym, Łaskami Słynącym, kultowym i pomnikami rodnym przywódcą koalicji rządzącej, monadą, jednoosobowym bytem zdolnym do wszystkiego, decydującym w manierze iluminatów, jaśnie oświeconych żydobiskupów z Magdalenki, oszałamiających urodą kardynałów z rozporka Bergoglio wyciągniętych dla upokorzenia św. Kościoła Rzymskokatolickiego na Boże Ciało... 
   http://sowa.quicksnake.cz/HERODY-Herodenspiel-von-Stefan-Kosiewski/May-25-Morawiecki-z-Glinskim-na-fotce-z-Kaczynskim-PDO582-SELFIE-2T-WIM-PDO572-SSetKh-FO-von-Stefan-Kosiewski-do-BP-Prokuratury-Krajowej-RP-ZR-ZECh-PANDEMIA-PSYCHOZY

   PDF: https://issuu.com/kulturzentrum/docs/morawiecki_z_glinskim_na_fotce_z_ka

   ...jak ubowcy za Gierka wyciągali bez żenady butelki wódki nabyte w Baltonie, z bagażnika auta kleryka dla upokorzenia ks. Wiktora Skworca, ażeby Arcybiskup Katowic problemów nie robił dzisiaj byłym obywatelom, oficerom z hakami dziś na każdego, partyjnego i konkordatem związanego, spiskiem zamachu stanu zamoczonego, antychrysta Episkopatu Polski w pierwszej kolejności, za prymasem o żydoskim nazwisku Polak oraz żydem i pedałem Krajewskim..   http://safari.blox.pl/2018/05/nie-sieje-nie-orze-od-11-maja-2018-r-czy-kasuje.html

   https://vk.com/wall467751157_178

   https://plus.google.com/116748846165184263175/posts/FxTeL3NYwdN

   mysowa

   781


   Ohyda spustoszenia PDO565 AZAZEL Scalfari Lucyfer FO von Stefan Kosiewski ZECh Bardzo glupi artykul…

   33:57

   PDF: issuu.com/…/ohyda_spustosze… 666 donatlusk.livejournal.com/12435.html

   PDF: de.scribd.com/…/Ohyda-spustosze… Ohyda spustoszenia sowa.quicksnake.cz/…/Ohyda-spustosze… 565 Prolegomena do Odżydzania po Myśli prof. Feliksa Konecznego m.vk.com/wall467751157_128 AZAZEL Scalfari ma abonament na puszczanie smrodu Lucyfera bez kontusza sowa-magazyn.blogspot.com/…/scalfari-ma-abo… Fascynacja Obłędem von Stefan Kosiewski m.vk.com/wall467751157_127 Zarys Estetyki Chazarów franciscus.blox.pl/2018/04/AZAZEL.html Bardzo głupi artykul Prochanowa sowafrankfurt.wordpress.com/…/ohyda-spustosze… Studia Slavica et Khazarica sowa.typepad.com/…/afera-morawieck… Do Roberto de Mattei Prezydenta Fundacji Lepanto unsinn.blox.pl/…/Od-kiedy-slowa-…

   PDF: de.scribd.com/…/Kard-Burke-KORY…

   Więcej

   Napisz komentarz …

   mysowa

   1 463

   28:37

   Przyjdz krolestwo Twoje PDO566 Czy rozumiecie co wam uczynilem FO154 von Stefan Kosiewski SSetKh …

   PDF: de.scribd.com/…/Przyjdz-krolest… PDF: de.scribd.com/…/czy-rozumiecie-… Przyjdź królestwo Twoje vk.com/wall467751157_125 PDF: issuu.com/…/przyjdz_krolest… 566 Prolegomena do Odżydzania … Więcej


   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   brak
   Kategoria:
   Autor(ka):
   reakcja
   Czas publikacji:
   wtorek, 29 maja 2018 17:52
 • wtorek, 22 maja 2018
 • piątek, 18 maja 2018
  • Z powodu ukrywania przez Bergoglio pedofilii w Chile wszyscy tamtejsi biskupi podali się do dymisji

   O decyzji 32 hierarchów zajmujących urzędy poinformowano po trzech dniach spotkań z papieżem.

                         Z cyklu: Jarosław Kaczyński wiecznie żywy!


   "Chcemy ogłosić, że my wszyscy biskupi obecni w Rzymie złożyliśmy na piśmie rezygnację z naszych urzędów na ręce Ojca Świętego po to, aby mając pełną wolność podjął decyzję w sprawie każdego z nas" - oświadczyli w Watykanie cytowani przez media przedstawiciele episkopatu Chile. Ich rozmowy z Franciszkiem zakończyły się wczoraj wieczorem.

   "Wchodzimy na nową drogę świadomi tego, że te dni szczerego dialogu stanowiły kamień milowy w głębokim procesie zmian pod przywództwem papieża Franciszka" - podkreślili biskupi.

   Zapewnili, że "w jedności z nim chcemy przywrócić sprawiedliwość i przyczynić się do naprawienia wyrządzonych krzywd, by dać nowy impuls profetycznej misji Kościoła w Chile, w której centrum musi być zawsze Chrystus".

   "Pragniemy, aby oblicze Pana ponownie błyszczało w naszym Kościele, i będziemy się angażować na rzecz tego. Z pokorą i nadzieją prosimy wszystkich, by pomogli nam podążać tą drogą" - brzmi oświadczenie chilijskich biskupów.

   Watykan nie odniósł się do tej bezprecedensowej deklaracji.

   Franciszek wezwał do Watykanu wszystkich biskupów z Chile, by omówić z nimi sytuację, do jakiej doszło w Kościele w tym kraju w związku z ujawnionym skandalem nadużyć i przypadków ich tuszowania. Ich skalę i okoliczności opisał w sporządzonym dla papieża raporcie jego specjalny wysłannik arcybiskup Charles Scicluna.

   Dotychczasowy biskup diecezji Osorno w Chile Juan Barros jest oskarżany o to, że przed laty tuszował czyny ukaranego przez Kościół i żyjącego w odosobnieniu księdza Fernando Karadimy, przedstawianego przez jego ofiary i media jako "seryjny pedofil". Wierni tamtejszej diecezji domagali się dymisji bpa Barrosa.

   Franciszek zaprosił biskupów do Watykanu, gdy uznał, że miał niedostateczne informacje na temat Barrosa. Papież, który w 2015 roku mianował Barrosa biskupem diecezji Osorno, publicznie bronił hierarchy, m.in. podczas swej podróży do Chile. Jednak po powrocie nakazał Sciclunie przygotowanie raportu na temat nadużyć w tym kraju.

   Przed poufnymi rozmowami z biskupami przez trzy dni papież rozmawiał w Watykanie z trzema mężczyznami, ofiarami Karadimy, gdy byli nastolatkami.

   Po zakończeniu spotkań z biskupami papież przekazał im w czwartek list, w którym podziękował za "pełną gotowość, jaką okazał każdy z nich, by przystąpić do współpracy na rzecz zmian i rozwiązań", które - jak podkreślił - "musimy wprowadzić w krótkiej, średniej i dalekiej perspektywie, by przywrócić sprawiedliwość i jedność kościelną".

   Franciszek wyraził wdzięczność przedstawicielom episkopatu za to, że razem z nimi mógł szczerze omówić "poważne wydarzenia, które zniszczyły jedność kościelną i osłabiły pracę Kościoła w Chile w ostatnich latach".

   "W świetle tych bolesnych wydarzeń dotyczących wykorzystywania nieletnich, władzy i sumienia zgłębiliśmy powagę sytuacji i tragiczne konsekwencje, jakie miały one szczególnie dla ofiar" - napisał.

   Przypomniał, nawiązując do swych niedawnych spotkań z ofiarami pedofilii z Chile, że poprosił je o "wybaczenie w sercu", i zaznaczył, że do przeprosin tych dołączył w tych dniach episkopat, wyrażając "stanowczy zamiar naprawienia wyrządzonych krzywd".

   Rezygnacja wszystkich biskupów z Chile z powodu skandalu pedofilii
   Wszyscy chilijscy biskupi złożyli rezygnację na ręce papieża Franciszka i oddali się do jego dyspozycji w związku ze skandalem pedofilii w…wiadomosci.onet.pl
   https://www.facebook.com/me.sowa/posts/406984783102191

   Kanalie, skurwiony w Magdalence Episkopat Antypolski

                                     Z cyklu: Jarosław Kaczyński wiecznie żywy!
   Wszyscy chilijscy biskupi złożyli rezygnację na ręce papieża Franciszka i oddali się do jego dyspozycji w związku ze skandalem pedofilii w tamtejszym Kościele.
   Franciszek był omylny i popełnił poważne błędy w ocenie pedofila bpa Osorno z Chile; upokorzy się przed ofiarami

   bp Silva zapewnił, że episkopat Chile zawsze mówił Beregoglio w porę o zboczeniach bpa Juana Barrosa i ks. Fernando Karadimy http://franciscus.blox.pl/2018/04/bp-Silva-zapewnil-ze-episkopat-Chile-zawsze-mowil.html

   Diabeł ściemnia papieskie nauczanie Franciszka. Konferencja w Rzymie 7.04.2018 http://franciscus.blox.pl/2018/04/Diabel-sciemnia-papieskie-nauczanie-Franciszka.html

   Kard. Burke: Korygowanie papieża do posłuszeństwa Chrystusowi La nuova Bussola Quotidiana Ecclesia 05-04-2018 http://franciscus.blox.pl/2018/04/Kard-Burke-Korygowanie-papieza-do-posluszenstwa.html

   Biskup złodziejem, czy złodzieje sutannowi po Magdalence wiecznie bezkarni? a KOGUT RYTUALNIE ZARZYNANY PDO548 TW "Dabrowski"
   https://vk.com/wall467751157_115
   Screenshot-2018-5-19 Stefan Kosiewski - Google+
   http://sowa.typepad.com/blog/2018/05/

   Czy Prezydent Andrzej Duda nie uniknie spotkania z prezydentem Donaldem Trumpem na przyszły rok w Jeruzalem na otwarciu 76. Tour de Pologne?

   audio: https://gloria.tv/audio/HULgLyqwYzn21tr7yNtYo97tE

   Stefan Kosiewski
    
   POLEN
   19 maj, 11:39
    
   Czy Prezydent Andrzej Duda nie uniknie spotkania z prezydentem Donaldem Trumpem na przyszły rok w Jeruzalem na otwarciu 76. Tour de Pologne przez premiera Binjamina Netanjahu, po tegorocznym otwarciu Giro d'Italia? http://www.giroditalia.it/eng/route/?refresh_ce-cp

   Ambasador USA w RFN powiedział, że Stany Zjednoczone życzą sobie, żeby Niemcy działały, jak mocarstwo światowe https://www.focus.de/politik/ausland/interview-mit-richard-grenell-neuer-us-botschafter-wir-wollen-dass-deutschland-wie-eine-weltmacht-handelt_id_8945310.html

   Czy minister Szczerski zrozumiał wreszcie po wizycie w ONZ, czego życzą sobie od Prezydenta Rzeczypospolitej Przyjaciół Andrzeja Dudy sprawiedliwi ponad narodami świata Ojcowie Ustawy 447?  https://www.facebook.com/me.sowa/posts/407324976401505

   - Umajenie na kolanach wyścigu do drugiej kadencji prezydenckiej!
   https://sport.onet.pl/kolarstwo/tour-de-pologne/znamy-trase-75-tour-de-pologne/n7v56q5
   Screenshot-2018-5-19 The Route - Giro d'Italia 2018 Official SIte
   https://plus.google.com/116748846165184263175/posts/XvftdYGJu53
    
   PDF:  
   DO PRACY PDO325 Magdalenka Episkopat Kaczynski Walesa FO von Stefan Kosiewski SSetKh ZECh ZR Tour de JERUZA...
   by Stefan Kosiewski on Scribd

   DO PRACY PDO325 Magdalenka Episkopat Kaczynski Walesa FO v...

   WYMIANA PARADYGMATU  audio: https://gloria.tv/audio/HULgLyqwYzn21tr7yNtYo97tE SAPERE AUDE DO PRACY PDO325 ZR von Stefan Kosiewski FO dla czego PiS interesuje sie tylko tym co zajmuje Jaroslawa Kaczynskiego ZECh SAPERE AUDE 20160501 Maga...Pages: 120 Reads: 4 Published 30 minutes ago
    
    http://sowa.blog.quicksnake.pl/Stefan-Kosiewski/DO-PRACY-PDO325-ZR-von-Stefan-Kosiewski-FO-dlaczego-PiS-interesuje-sie-tylko-tym-co-zajmuje-Jaroslawa-Kaczynskiego-ZECh

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   Kategoria:
   Autor(ka):
   reakcja
   Czas publikacji:
   piątek, 18 maja 2018 14:55
 • środa, 02 maja 2018
  • O BURZYKU PDO576 FO von Stefan Kosiewski SSetKh ZECh

   staszic

   576 Prolegomena do Odżydzania po Myśli Adama Mickiewicza Fascynacja Obłędem von Stefan Kosiewski Studia Slavica et Khazarica

   święta świętych i po świętych
    
   PDO576 
   2 Przypisy biograficzne na wprowadzenie
   audio: https://gloria.tv/audio/6sSVwC3froFK1s1tomZ1wKHYT

   Gen. dyw. prof. dr hab. n. med. Grzegorz Gielerak (1967), dyrektor 

   Wojskowego Instytutu Medycznego we Warszawie osobiście przywiózł 
   do domu Jarosława Kaczyńskiego kule ortopedyczne w poniedziałek, 
   Wigilię pochodu 1 Majowego w stolicy, "prawdopodobnie chodzi 

   o problemy prezesa z kolanem - informuje "Fakt", zaś serwują z drugiej 
   ręki (wiadomo, kto) na onecie , że można kulami ortopedycznymi leczyć 
   skutecznie raka trzustki tak, żeby dosłużył się awansu na 
   czterogwiazdkowego członka Rady Nadzorczej nie mniej 

   popłatnej spółki skarbu państwa od spółki, w której grzeją stołki
   ks. Sowa do spółki z gen. Janickim, byłym szefem BOR-u, który
   osobiście zniszczył wszystkie karty SIM uczestników ostatniej 
   wycieczki lotniczej Lecha Kaczyńskiego 10 kwietnia roku pamiętnego

   https://wiadomosci.onet.pl/kraj/jaroslaw-kaczynski-ma-problemy-ze-zdrowiem/zn81re1

   https://twitter.com/sowa/status/991754008959254528 
   https://gloria.tv/audio/3oBgAGGAJqVD2B9ao9zVYgiSP


   Maczo przepisał na żonę obowiązek wywieszania flagi
   na wszystkich nieruchomościach kupionych wtedy, gdy
   robił za bankstera Solidarności Walczącej bezmyślnego
   Morawieckiego; zamęczy niewiastę, samiec, ujeździ na śmierć.
   https://twitter.com/sowa/status/991754008959254528   O BURZYKU   Jeśli do was, z daleka, od wolnych narodów,
   Aż na północ zalecą te pieśni żałosne
   I odezwą się z góry nad krainą lodów,
   Niech wam zwiastują wolność, jak żurawie wiosnę.

   http://literat.ug.edu.pl/dziadypo/0017.htm


   Filolaos nazwany po imieniu przeze mnie przed laty
   dwudziestu we wierszu N.C. przy wskazaniu na metodę
   wyjmuje z pudełka, obraca na rękach i wkłada do koszyka
   potem wyjmuje z koszyka i wkłada do pudełka z powrotem

   piją kykeon, kontemplują mężowie czyści i święci we mgle
   tonących w błocie niewiedzy śmierci i piekła zagubionych
   Stobajos o tym wcześniej pisał niż wikipedia; Hardy Putin
   chowa do pudełka mauzoleum, sierp i młot a kompani złoto

   chowają do pudełka za granicą, sędziowie skrywają cześć
   i sumienie tam, gdzie policja ukrywa odwagę (w dupie)
   żyd i pedał Bergoglio rusza w Boże Ciało z nową reformą
   po pięciu latach wyjmowania i wkładania tego do pudełka

   o brzasku rusza z miasta olbrzymia procesja, kapłanki
   niosą hiera, za nimi młodziankowie idą, przy nich mentorzy
   przechodzą mostem nad rzeką w krzakach bluźniercy skryci
   planowo obrzucają wyzwiskami czcigodnych zgodnie z rytem

   Zjednoczenie różnorodnie zmieszanych rzeczy i zestrojenie
   różnie nastrojonych nazywa on harmonią; nie potrzebują jej
   rzeczy podobne i pokrewne, różnorodnym harmonia konieczna
   jest dla utrzymania w Ładzie Dobrego, z którym liczą się

   Hieraklit postawił na harmononię ukrytą, silniejszą od
   widocznej; składa rękę łucznika do posłania w lot celny
   strzały, dążącej do Przydatnego w Pięknym, wieńca kłosów
   kiedy kardynał Pell wyjmuje i wkłada chłopcu z charyzmą

                           

   FILOZOFICZNA EPIKA LIRYCZNA


   https://shzs.info/all_news/ystac-aleksu/970-pesn-o-burevestnike-2018.html

   Гордый Путин робко прячет мавзолей в картонный короб.
   Серп и молот тоже прячет!
   И чинуши тоже прячут деньги спертые в офшоры.
   Судьи прячут честь и совесть.
   Смелость прячут полицаи.
   Олимпийцы прячут форму.
   Выбор прячут в избиркоме.
   Депутня законность прячет!
   Яхты прячут олигархи.
   Дерипаска прячет Рыбку.
   Чайка стонет перед бурей, — стонет, мечется над морем
   и на дно его готова спрятать ужас свой пред бурей!
   Вся страна чего-то прячет и найти никак не может!

   ZA CO WOJOWAC Pulkowniku Diewiatowu Andrieju na 100 lecie Czerwonej Armii internacjonalna bumaga od St. Davida Ligonia

   Napsal sowa (») 23. 2. v kategorii NAROD MA PRAVO SE BRANIT, přečteno: 306×
   sk/koblenz-2017-10.jpg

   diewiatow 100 lecie sowieckiej armii

   Andriej Diewjatow na 100 lecie Czerwonej Armii 

   video:   http://ytcropper.com/cropped/Qk5a9023d43b8c6        radio: https://gloria.tv/audio/HBdQWKgLiWtr4sGtzGeYfA9Ro

   https://vk.com/wall467751157_69

   PDF: ZA CO WOJOWAC Pulkowniku Diewiatowu Andrieju Na 100 Lecie Czerwonej Armii Internacjonalna Bumaga Od St. Davida Ligonia 20180223 Udzielna Wladza Morawieckich   Uploaded by Stefan Kosiewski on Feb 23, 2018

   PDF: Prawda jest godna Wiary FO250 Stefan Kosiewski N.C. 20131017 Poezja i Limburg Prezydent Rosji przeciwko niebezpieczenstwu wojny swiatowej 20151201 Magazyn Europejski SOWA   Uploaded by Stefan Kosiewski on Dec 01, 2015

   Preambula PDO230 AUF DIE FREUDE AM GLAUBEN FO von Stefan Kosiewski Zarys Estetyki Chazarów CANTO DCXXX

   mysowa

   audio: https://gloria.tv/audio/zr44JoXvHZX23MwYHa7PNR7Km

   AUF DIE FREUDE AM GLAUBEN PREAMBULA 230 Prolegomena do Odżydzania po Myśli prof. Feliksa Konecznego Fascynacja Obłędem von Stefan Kosiewski Zarys Estetyki Chazarów CANTO DCXXX

   PREAMBULA (łac.: preambulum, pol.: preambuła)

   Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus,

   zapytałem przedwczoraj,nie dawniej, w pliku gloria.tv/media/M6Yu24GmQWE (który admin gloria.tv skasował niezgodnie z życiem nadużywając regulaminu a chyba i naruszając Prawa Człowieka i Obywatela): czy mamy już głosić Armagedon żydom po tym, jak Bergoglio wypowiedział miastu i światu przedwczoraj III wojnę światową po zarzuceniu wzorem terrorystów islamskich, rozdziału Kościoła od polityki żydostwa światowego jako bogu niemiły prostak, panteista, globalista i kryptosyjonista - czworga w jednym, więcej od trismegistos hermetyczny Bergoglio, którego organizm na specjalnej diecie papieskiej, albowiem po prawdzie trudno mówić w tym przypadku, po jednodniowym badaniu klinicznym, o charakterze tzw. reform finansów Watykanu i poborach 79-letniego starca, który nie posiadając własnej rodziny ma tak wielkie plany na przyszłość, że utrzymuje do tego jałmużnika osobistego, żyda z Polski Krajewskiego, na miejsce Dziwisza godnego i zapowiadanego niniejszym na stolicę arcybiskupią w Krakowie.
   Preambula po słowacku, to puszczana zawczasu (od łac.: preambulare - iść wcześniej) zapowiedź, wstęp do mającego dopiero nastąpić aktu, nagiej prawdy spisanej najpierw na tabliczkach glinianych semickim językiem klina klinem, akadu sumera przed czteroma tysiącami lat i zaraz potem wykutych brązem w kamieniu uderzeniami młotka: wystawiam fotkę, bo Pergaon w Berlinie zamknięty.

   OKO ZA OKO Moralia Zarys Estetyki Chazarów von Stefan Kosiewski CANTO DIII

   oko za oko semickie prawo Hammurabiego przez wieki bierze
   wykładnię prawa z naturalnego poczucia sprawiedliwości

   trzy i pół kopy uczu ma zabrać na zawsze za jedną parę oczu
   w egipskich ciemnościach system dwunastkowy po zamachu

   ONZ, Ojciec św., Ameryka, Rosja, Chiny i Rada Europy…
   nie grzmi też pięć okrętów podwodnych Izraela; demokracja

   na szafot posyła króla Francji, cara i polską szlachtę, podczas
   kiedy bractwo rozdziela w Brukseli uchodźców na ludy, jak mannę

   Błądzących ciort niesie, licho pociąga w najmniej spodziewane miejsca, gdzie człowiek normalny nie zajrzy przenigdy, na sabat czarownic np., na szabes do zarzucającej biodrami kusząco sąsiadki, po prośbie o pożyczenie zapałki; Bergoglio wczoraj znowu pociągnęło na starość, 79-letniego człowieka po operacji, do sekciarzy ewangelickich, luterańskich z dobrą nowiną dla nich habemus papam, sekciarze: Błon Dziorno, macha rączką celebryta, zamiast przeżegnać się po chrześcijańsku znakiem Krzyża św., W imię Ojca i Syna i Ducha św. pobłogosławić miastu i światu; groteskowo zaprezentował się, taki przejdzie do historii ludzkości: Franciscus, Franz po niemiecku, Petrus Romanus i Romulus w jednym, dużo hałasu o nic, kometa Lucyfera po dramatycznym zmierzchu bogów. Swąd siarki w powietrzu, Czelabińskaja inteligencja, jak mawia z wyższością kwadransów akademickich Putina nad czasami Popadii Romskiej Cerkiew prawosławna w Moskwie.

   Preambuła do tego, co ma dopiero następić; tu kliknij, posłuchaj, bergolenia doprawdy, po polsku: Macierewicz: źródła terroryzmu wielokrotnie doświadczały Polskę.
   Ma odwagę bełkotać na trzeźwo sam sierota po Ruchu Katolicko-Narodowym, którego już nie ma, bo zdechła nieludzka i bezpotomna atrapa, kanapowa przybudówka do drugiego, takiego samego ruchu, którego to sieroty popartyjnego (katolickiego i narodowego, jak fałszywi narodowcy Zawiszy) największym hitem w życiu był pomysł jego osobisty na nazwę Komitet Obrony Robotników dla korzystnego zamydlenia oczu Polakom sitwą żydokomunistycznych rewizjonistów, którzy po odejściu od myśli o reformowaniu realnego socjalizmu w Polsce ubeckiej i jednopartyjnej przeszli do reformowania własności państwowej na prywatną, co miało być zadaniem do wykucia młotkiem masonerii w Polsce Pomagdalenkowej w blasku brązu haseł o pluraliźmie i demokracji, wolności, niepodległości przejętej w marszu ulicznym (poprzednio używana nazwa: pochód).
   Posłuchaj Antka, który ma gadane, zamiast Preambuły do EKSPOSE pani premier Szydło, na fejsbuku, które wygłasza z mantrą Damy Radę (WIR SCHAFFEN, PLAGIAT) osamotniona przed kamerą, pluralis maiestaticus Preambułę do swego Ekspose, które wygłosi dopiero jutro, w środę za szefa swojej partii, Jarosława Kaczyńskiego, kryptopremiera, który Szydło zrobił tym, co ma, tzn. nie pistolecikiem wyciągniętym we windzie na postrach dla Tuska przez Dyktatora Charlie nie ukrywającego w Polsce poubeckiej napoleońskich ambicji kurdupla walącego do przodu po trupach aż do 2025 roku, jak zapowiedział już publicznie, albowiem nie poskromiony za młodu magister prawa i zarządzania, doktor pedagogiczny na placówce w Białymstoku i tam aktywny ponoć w opozycji antysystemowej, jak zaświadcza mu to po niemiecku wikipedia:
   "... in Białystok Während dieser Zeit arbeitete er aktiv im Komitee zur Verteidigung der Arbeiter KOR)", bowiem żaden Polak i Robotnik z Białegostoku nie może chyba raczej poświadczyć z ręką na sercu rzekomej działalności opozycyjnej, do której chucpiarz dopisał się bezczelnie, chociaż nie wykazał się jeszcze od Magdalenki ani jednym, fałszywym chociażby świadkiem prawdziwego bohaterstwa tchórza, jak mawia prezydent Wałęsa o takich, którzy odwagę swoją ukrywali w Magdalence za Plecami kolegów, stając do fotki z Kiszczakiem, zaś w czasie próby za zasłoną pigułek narkotycznych, prochami na ogłupienie, żeby nie myśleć o tym, co może takiego czekać, zanim Antek nie dorobi legendy do ujawniania czarnej skrzynki Pandory z nagraną rozmową satelitarną braci o Matce Ziemi zbliżającej się nieubłagalnie, a nie o tumanie; tuman to po rosyjsku mgła, zaciągnięta przed oczymi pilota, przez którą gen. Błasik z Kazaną wypatrywali usłużnie dla pilotów pasa do lądowania, na którym zabiły, Niemota z Niezgułą 96 swoich ludzi.

   Tak zawieszone zostało, uczynnie dla Jarosława Kaczyńskiego przez Seremeta, nie badane chyba wcale przez Prokuraturę Wojskową w Warszawie, wymuszenie terrorystyczne lądowania tupolewa użytego przez samobójcę mimo woli, pod nadzorem brata i w obstawie Janickiego, szefa BOR, w nagrodę zasiadającego w zbyt dużej czapce mundurowej na jego głowę w Radzie Nadzorczej państwowej firmy razem z ks. Sową, który tym się zasłużył na to stanowisko, że sprzedał godło Katolickiego Radia PLUS. Na zał. obok fotce w Redakcji tego radia u ks. Arcybiskupa Skworca w Katowicach wypowiadałem się, w Łaziskach także, co nie znaczy, że mam jakiekolwiek szanse uzyskania rekompensaty finansowej za cokolwiek - tylko dlatego, że Putin ogłosił wczoraj, iż zapłaci 50 mln euro za informacje pozwalające dojść do prawdy o tożsamości terrorystów satelitarnych, którzy wymusili wybuchami na rosyjskiej maszynie lądowanie niekontrolowane na okupywanym jeszcze do niedawna przez Izrael Półwyspie Synaj. Putin gotów jest za prawdę zapłacić, to się chwali, kierując na Polskę baczne spojrzenia.

   Nie wiem, czy Komorowski, fałszywy hrabia, jak ujawnił Jarosław Kaczyński, zięć żydoubowców Dziadzia w PRL, Tusk ze spółdzielni na zlecenie o kryptonimie Swietlik, prawdziwy laureat masońskiej Nagrody Rathenau, pruskiego ministra wojny, zaoferowali coś może z własnej kondonierki za informacje pozwalające Seremetowi ustalić bezbłędnie tożsamość sprawców terrorystycznego zamachu w kwietniu 2010 r. na terenie Rosji, jeżeli głosu Błasika w kabinie nie umieli poznać nagranego na taśmie w czarnej skrzynce.

   Macierewicz wybełkotał znad otrzewnej ciemnie, aczkolwiek niedwuznacznie, że życzy sobie i Kaczyńskiemu wojny Polski u boku Francji, zamiast rozwiązywania w Kraju problemów (mieli: Kwaśniewski, Szmajdziński, Miller, Cimoszewicz swoją, amerykańską wojenkę w Iraku, może kaczor mieć amerykański interes do zamoczenia w afrykańskim państwie Mali, na polinezyjskich wyspach Pacyfiku, w Gujanie południowoamerykańskiej, Nowej Kaledonii za Australią, na wyspie La Reunion za Madagaskarem, na całym świecie dosłownie, gdzie tylko w epoce postkolonialnej Republika Francuska dominuje ciągle jeszcze nad miejscowymi tubylcami dzieląc i rządząc, jak podzieliła z Wielką Brytanią Imperium Otomańskie przy antyormiańskim udziale masonerii fałszywego Atatürka zagarniając pod swoją dominację nie tylko Góry Libanu ale jeszcze i wszystkie te terytoria, które dzisiaj zakreśla na mapie granicami Syria.
   Z przykrością zauważamy, że w Preambule wygłoszonej przed Ekspose Szydło nie znalazło się niestety miejsce dla Pana Boga tak samo, jak w Traktacie Lizbońskim, który Jarosław Kaczyński polecił bratu podpisać bez dyskusji za Polskę.

   Należy liczyć się z tym, że kapelani wojskowi, którzy udadzą się bezzwłocznie z misją katolicką w szeroki świat, aby godnie sprowadzać do Ojczyzny zwłoki zabitych przez terrorystów Polaków na wszystkich frontach koalicji antyislamskiej 96 państw, zabezpieczone zostaną przez rząd zwiększonymi wydatkami w budżecie państwa. Zabraknie przy tym na przedszkola, zerówki, szkoły, ośrodki zdrowia, których dawno już w Polsce nie ma. Za to przywróci się z urzędu handel żywnością w sklepach komercyjnych po podwyżce cen mięsa i kiełbasy. Narzekać będą jedynie frustraci i ci, którzy nie załapią się z oportunistami.

   Opozycja antysystemowa FIRMY, firmowana słowem JOW jak również ptaszkiem kukiz w nazwisku żydoskim i w głowie piosenkarza, pozbyła się z Klubu Poselskiego osoby jedynego lektora marksistowskiego z praktyką w PZPR, obecnie promotora jowizmu-cymbalizmu; poseł Janusz Sanocki rzucił się, na Rejtana w Sejmie z histerycznym okrzykiem: NON KONSUMY! W piątki spadamy, koledzy na chatę wcześniej, niż w innych urzędach znikają..

   Tuman smoleński, tak jasno zrobiło się od powidoków Strzemińskiego w tzw. polityce mariażu żydoskiego układu i sitwy po Magdalence. Mirku, pomnisz? Wykładałem ostatnio na przykładzie wiersza Stare Małżeństwa Hansa Magnusa Enzensbergera, jak może procesami obrazów ubogacony podmiotowo postrzegać przed oczyma tudzież (…)
   https://shoudio.com/user/sowa/status/9114

   http://sowa-magazyn.blogspot.com/2018/05/o-burzyku-576-prolegomena-do-odzydzania.html

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   brak
   Kategoria:
   Autor(ka):
   reakcja
   Czas publikacji:
   środa, 02 maja 2018 19:01
 • piątek, 27 kwietnia 2018
  • Franciszek był omylny i popełnił poważne błędy w ocenie pedofila bpa Osorno z Chile; upokorzy się przed ofiarami

   James Hamilton, ofiary molestowania z Chile Zwiedzanie Watykanu (fot. pryw.)
   Datum 27.04.2018 Autorin/Autor Victoria Dannemann

   Tego weekendu papież Franciszek przyjmie ofiary nadużyć pedofilskich z Chile. W wywiadzie dla DW jeden z nich nazywa zaproszenie wielkim krokiem, który, jak ma nadzieję, doprowadzi do głębokich zmian.

   Chilijski lekarz James Hamilton jest jedną z trzech ofiar przemocy w Chile, które zostały zaproszone przez papieża Franciszka do Casa Santa Marta w Watykanie. Franciszek chce im przekazać: "swój ból i wstyd za to, co wycierpieli, a nade wszystko chce wysłuchać ich sugestii na temat tego, co zrobić, aby zapobiec powtórzeniu się tak nagannych działań" - mówi komunikat Stolicy Apostolskiej.

   Hamilton, dziennikarz Carlos Cruz i filozof José Andrés Murillo byli ofiarami Fernando Karadimy, pastora wpływowego kościoła w Santiago. Ofiary mówią o dziesięcioletnim systemie ukrywania się, który ukrywał zbrodnie podobne do karadimskich, a jednocześnie promował wyszkolonych księży Karadimę do wysokich urzędów kościelnych. Jednym z nich jest biskup Osorno, Juan Barros; Podczas swojej wizyty w Chile w styczniu papież obronił go przed oskarżeniami. W Chile wywołało to wielkie oburzenie. Po przeczytaniu raportu badawczego biskupa maltańskiego Charlesa Scicluny, papież przyznał, że dokonał "poważnych błędów oceny".

   Deutsche Welle: Panie Hamilton. Czego oczekuje pan od spotkania z papieżem Franciszkiem?

   James Hamilton: To spotkanie niewątpliwie budzi wiele oczekiwań. Jesteśmy otwarci na dialog, ale oczekujemy również konkretnych działań.

   Jak ocenia pan to zaproszenie Papieża?
   Wizyta papieża Franciszka w styczniu 2018 r. W Chile została przyćmiona oskarżeniami o nadużycia i ukrywanie ich w Kościele katolickim.

   Wizyta papieża w Chile została przyćmiona zarzutami nadużycia

   To duży krok naprzód. Jest to imponująca forma zadośćuczynienia nie tylko dla nam, ale wszystkim ofiarom przemocy. Jest to gest skruchy i pokory Papieża. Jednocześnie zaprasza nas do sugestii i udziału w zmianie, która przekształci nasz chilijski Kościół z powrotem na miejsce, w którym znajdują schronienie dzieci i młodzież. Cieszymy się, że możemy się do tego przyczynić.

   Jakie konkretne kroki można się spodziewać?

   Oczekujemy zmian w strukturze hierarchicznej. Księża, którzy są winni, nie powinni już być w stanie ukryć się za silnymi grupami wpływowymi i muszą być konsekwentnie usuwani z opieki duszpasterskiej. Są to absolutnie niezbędne środki naprawcze - dla ofiar i ich rodzin. Nie należy zapominać, że niektóre ofiary odebrały sobie życie, a ich rodziny mają wieczny żal.

   Papież chce was przyjąć indywidualnie i słuchać was tak długo, jak to konieczne. Jak przygotowuje się pan do spotkania?

   Będę tak pełen szacunku, jak to tylko możliwe, ale zawsze mówię prawdę. To nie jest spotkanie marketingowe. Jest to bezprecedensowy krok do przodu w tej kwestii. Jako zwykli ludzie poświęceni swoim rodzinom i zawodom, jesteśmy gotowi, aby zrobić to samo, ponieważ duchowieństwo i Watykan są czasem zbyt daleko od codziennej rzeczywistości.

   Często żąda się w Chile usunięcia biskupów, takich jak Juan Barrios, który podobno ukrył żale w Kościele. Czy odpowiesz na to?
   Biskup Juan Barros podczas Mszy Papieskiej w Iquique

   Oczywiście. Aby przywrócić pokój i pokój społeczny w diecezji Osorno, musi odejść. Ale samo jego zastąpienie nie zmienia podstawowych problemów. Potrzebuje zmian strukturalnych, które gwarantują ochronę i bezpieczeństwo dzieci i młodzieży; potrzebuje drastycznych sankcji dla tych, którzy pomagają w zatuszowaniu i ukaraniu sprawców. Te ostatnie muszą zostać przekazane sądom cywilnym.

   Czy uważa pan, że to spotkanie pomoże przywrócić zaufanie społeczeństwa chilijskiego do hierarchii Kościoła?

   Oczywiście mamy nadzieję, że tak jest, ponieważ w Chile jest duża populacja katolicka. W świecie naznaczonym wojnami i niesprawiedliwością Kościół pozostaje instytucją, która może być drogowskazem przewodnictwa, o ile sprawuje właściwe moralne i etyczne przywództwo.
   Przedstawiciel Grupo Laicos de Osorno (fot. pryw.)

   José Andrés Murillo, Juan Carlos Cruz, Juan Carlos Claret, mówca świeckiej organizacji Osorno i James Hamilton (od lewej do prawej)

   Chilijski lekarz James Hamilton był w młodości molestowany przez Fernando Karadimę, pastora wpływowego kościoła w Santiago, który po wewnętrznym dochodzeniu w sprawie wielu spraw w 2011 r.

   https://twitter.com/sowa/status/989904827563077632


   Antychryst PDO 238 Abp Goclowski FO 217 von Stefan Kosiewski Z...

   Antychryst PDO audio: https://gloria.tv/audio/ZJehW2UpiBRA2g89Xhwpu84mg 238 Prolegomena do Odżydzania https://vk.com/wall467751157_149 po Myśli prof. Feliksa Konecznego Abp Gocłowski Fascynacja Obłędem 217 von Stefan Kosiewski Zarys Este...Pages: 22 Reads: 37 Published about 22 hours ago

   Stefan Kosiewski

   1 godz. ·
   audio: https://gloria.tv/audio/wvy3ddnkjaBS2Na7TYiKJh2MY

   Stefan Kosiewski 26.04.2018 do: Prokuratura Generalna RP, Pan Prok. Sławomir Szeleszczyk, w odpowiedzi na Pismo z dn. 9. listopada 2016 PK 1 Ko2 91.2016, dot. zdrady stanu premiera Mateusza Morawieckiego i premier Beaty Szydło rzeczowo uzupełnia się, co do pierwszego o nast. wyjaśnienia: https://vk.com/wall467751157_148

   audio: https://gloria.tv/audio/XH3avPNi9KXX6A2pCrzVeTfXV Joszka Fiszer: Merkel jest szczęście dla tego kraju stern.de den 3.September 2002 Bundesminister des Auswärtiges und Stellvertreter des Bundeskanzlers Herrn Joseph Fischer gablota.wizytowka.pl

   PDF: https://de.scribd.com/…/O-wyslaniu-niechcianych-w-Izraelu-i…

   25.04.2018 Informacja z kręgów, zbliżonych do rządzących w Rzeczypospolitej Przyjaciół Andrzeja Dudy: wczoraj premier Binjamin Netanjahu wstrzymał decyzję o wysłaniu pierwszej tury 1.000 niechcianych w Izraelu imigrantów ze Sudanu i jeszcze jednego kraju czarnej Afryki, ze względu na to, że żadne państwo na świecie nie zgodziło się przecie na przyjęcie nie chcianych https://twitter.com/sowa/status/988726926347943937

   PDF: https://issuu.com/kulturzentrum/docs/o_wyslaniu_niechcianych_w_izraelu_i

   W zdrowym ciele, zdrowy duch, sport dla zdrowia: Czy Izraelczyk, Pini Zahavi, który chce sprzedać Lewandowskiego za 150 mln z Bayernu Monachium do Realu Madryt, miał wpływ na bezcelowy pozornie występ Lewandowskiego wczoraj w meczu Bayern-Real (przegrany 1:2 przez Niemców, przy czym pięknego gola dla niemieckiej drużyny strzelił najlepszy zawodnik w tym meczu, Joshua (o hebrajskim imieniu!) Kimmich, jeżeli szef Bayernu, przebywający do niedawna we więzieniu za niezapłacenie podatków od milionowych geszeftów zrobionych przez niego, czy na niego, jako słupa przez innych, których krył przy tym sporcie, chce sprzedać nie bezinteresownie tego z pokolenia Leviego na tego izraelskiego słupa do Madrytu?...
   Polska i Narodowa Danina Solidarnosciowa dla swiatowego zydostwa PDO572 Studia Slavica et Khazarica FO von Stefan Kosiewski ZECh ZR Platon zyczy krewnym i przyjaciolom Glinskiego

   https://flipboard.com/@sowa2018
   Pk-zdrada-morawieckiego

   Stefan Kosiewski 26.04.2018 do: Prokuratura Generalna RP,

   Pan Prok. Sławomir Szeleszczyk, w odpowiedzi na Pismo z dn. 9. listopada 2016 PK 1 Ko2 91.2016, dot. zdrady stanu premiera Mateusza Morawieckiego i premier Beaty Szydło rzeczowo uzupełnia się, co do pierwszego o nast. wyjaśnienia: http://sowa.quicksnake.cz/…/Polska-i-Narodowa-Danina-Solida…

   Ksiądz Jegierski: Czuję się zagrożony. W tle sprawa "pożyczki" dla Morawieckiego
   - Panie Premierze Morawiecki, stawiam publiczne pytanie, czy Pan jest skorumpowany? Czy Pan…   https://www.facebook.com/me.sowa/posts/398605887273414:0

   O wyslaniu niechcianych w Izraelu imigrantow z Afryki do kraju e...
   O wysłaniu niechcianych w Izraelu imigrantów z Afryki https://vk.com/wall467751157_148 do kraju europejskiego 573 Prolegomena do Odżydzania po Myśli prof. Feliksa Konecznego http://sowa.blog.quicksnake.pl/Rzecznik-Praw-Obywatelski... Pages: 35 Reads: 73
   Published 2 days ago

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   brak
   Kategoria:
   Autor(ka):
   reakcja
   Czas publikacji:
   piątek, 27 kwietnia 2018 18:22
 • piątek, 13 kwietnia 2018
  • bp Silva zapewnił, że episkopat Chile zawsze mówił Beregoglio w porę o zboczeniach bpa Juana Barrosa i ks. Fernando Karadimy

   PDO567 Do Brejzy .:.i dołącz do aklamacji, które kończą ceremonię wtajemniczenia... 

   audio: https://gloria.tv/audio/8NmVAjGMWTQ81KmVnq8z7H4YW


   Papież przeprasza za błędy w sprawie chilijskiego skandalu
   Franciszek bronił bp. Barrosa odpowiedzialnego za tuszowanie seksualnych skandali. Po zapoznaniu się z obszernym raportem, uznał, że popełnił poważne błędy w ocenie sytuacji.

   https://m.vk.com/wall467751157_29    audio: https://gloria.tv/audio/yEA7N1fJW8E827vDeDtYkub8S

   Krzysztof Bronk - Watykan:  Ojciec Święty przeprasza za swą postawę w sprawie chilijskiego bp. Juana Barrosa. „Popełniłem poważne błędy w ocenie i rozeznaniu sytuacji, zwłaszcza z powodu braku wiarygodnych i wyważonych informacji. Przepraszam wszystkich, których uraziłem” – czytamy w liście Franciszka do chilijskiego episkopatu.

   Chodzi o głośny skandal seksualny. Dotyczy on 87-letniego dziś ks. Fernanda Karadimy, który dopuścił się wielu przestępstw seksualnych przeciw nastoletnim chłopcom i młodym mężczyznom. W kręgu jego oddziaływania znajdował się również bp Juan Barros Madrid, któremu zarzuca się tuszowanie ciężkich przewinień ks. Karadimy. W 2015 r. Franciszek mianował bp Barrosa ordynariuszem diecezji Osorno. Od tego czasu ofiary pedofilii i liczne środowiska katolickie w Chile domagają się jego dymisji. W ubiegłym roku podczas wizyty w tym kraju Franciszek stanął w jego obronie. Stwierdził, że w tej sprawie nie ma żadnych dowodów, a jego oskarżycielom zarzucił szerzenie oszczerstw. Słowa te wywołały gorące emocje w Chile i stanowczą reakcję kard. Seana O’Malley’a przewodniczącego Papieskiej Komisji ds. Ochrony Nieletnich. W drodze powrotnej do Rzymu Franciszek przeprosił za te słowa, ale ponownie stwierdził, że nie odwoła bp. Barrosa, ponieważ nie ma przeciw niemu żadnych dowodów.

   W styczniu Papież ogłosił, że sprawę tę zbadają na miejscu jego dwaj wysłannicy abp Charles Scicluna z Malty i ks. Jordi Bertomeu Farnós z Kongregacji Nauki Wiary. Wysłuchali oni zeznań 64 świadków i sporządzili obszerny raport. Papież zapewnił, że uważnie się z nim zapoznał i to właśnie na podstawie zebranych w nim informacji zrozumiał swój błąd. Uznał, że sprawa ta naruszyła jedność chilijskiego Kościoła. Przedstawicieli ofiar zaprosił do Rzymu, by osobiście poprosić ich o przebaczenie i zastanowić się, jakie podjąć kroki. Zapewnił, że będzie zabiegał o przywrócenie wzajemnego zaufania w Kościele i uzdrowienie ran spowodowanych przez te błędy i grzechy. Zaapelował, by na obecną sytuację patrzeć w kontekście wydarzeń paschalnych, w świetle zwycięstwa Chrystusa nad złem i grzechem.  https://www.vaticannews.va/pl/papiez/news/2018-03/papiez-przeprasza-za-bledy-w-sprawie-chilijskiego-skandalu.html

   Stefan Kosiewski

   1 min ·

   Przewodniczący konferencji episkopatu Chile bp Santiago Silva Retamales zapowiedział, że biskupi tego kraju pojadą wkrótce do Rzymu, by przedstawić papieżowi Franciszkowi plan odnowy Kościoła w tym kraju. Hierarcha nie wykluczył, że Ojciec Święty poprosi niektórych biskupów, by odeszli ze swych diecezji.

   Jednocześnie w rozmowie z radiem Cooperativa bp Silva ze smutkiem przyznał, że episkopat Chile w niewystarczający sposób stawił czoła przypadkowi bp. Juana Barrosa, oskarżanego o krycie nadużyć seksualnych ks. Fernando Karadimy. Dlatego dzisiaj Kościół musi "z wielką odpowiedzialnością" i odwagą zająć się tą sytuacją, aby znaleźć z niej wyjście i drogę na przyszłość. Jego zdaniem w przypadku bp. Barrosa potrzebne jest "drastyczne, twarde, ostre rozwiązanie".

   Odnosząc się do stwierdzenia zawartego w liście Franciszka do biskupów Chile z 8 kwietnia, że Franciszek nie zawsze otrzymywał "rzetelne i wyważone informacje", bp Silva zapewnił, że "episkopat zawsze mówił w porę Ojcu Świętemu to, co powinien był powiedzieć".  

   https://www.pinterest.de/pin/452752568784594357/

   Episkopat Chile: być może niektórzy biskupi będą musieli odejść

   Przewodniczący konferencji episkopatu Chile bp Santiago Silva Retamales zapowiedział, że biskupi tego kraju pojadą wkrótce do Rzymu, by przedstawić…wiadomosci.onet.pl

   https://www.facebook.com/me.sowa/posts/392927247841278


   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   brak
   Kategoria:
   Autor(ka):
   reakcja
   Czas publikacji:
   piątek, 13 kwietnia 2018 11:38
 • poniedziałek, 09 kwietnia 2018
  • Diabeł ściemnia papieskie nauczanie Franciszka. Konferencja w Rzymie 7.04.2018

   Polnischer Schulverein Oswiata in Frankfurt am Main e.V.
   1 min · Krytyka w Rzymie na temat kursu Kościoła: kard. Brandmüller powiedział na konferencji 7 kwietnia 2018, że w historii "prawdziwi wierzący" często byli mniejszością. Biskup pomocniczy mówił o wpływie diabła.

   Konferencje | Rzym - 08.04.2018

   Kardynałowie i konserwatywni katolicy wyrazili na spotkaniu w Rzymie zaniepokojenie kursem Kościoła. W konferencji, która mieła miejsce w Rzymie w sobotę pt. "Kościele katolicki, dokąd idziesz?" oprócz kardynałów Waltera Brandmüller i Raymon...

   Zobacz więcej
   Tagung in Rom: Sorge über den Kurs der Kirche
   Weihbischof: "Der Teufel verdunkelt zeitweilig das päpstliche Lehramt" katholisch.de
   https://www.facebook.com/OswiataFrankfurt/posts/1763710840361318

   Kardynałowie i konserwatywni katolicy wyrazili na spotkaniu w Rzymie zaniepokojenie kursem Kościoła. W konferencji, która mieła miejsce w Rzymie w sobotę pt. "Kościele katolicki, dokąd idziesz?" oprócz kardynałów Waltera Brandmüller i Raymonda Leo Burke wzięli udział m.in. biskup pomocniczym Athanasius Schneider z Astany w Kazachstanie oraz włoski filozof i polityk Marcello Pera.

   Na zakończenie wydali oświadczenie, w którym debatę na temat dopuszczenia do sakramentów osób rozwiedzionych i żyjących w nowych, cywilnych związkach nazwali niebezpieczeństwem dla Wiary i Jedności Kościoła. Każdy, kto wchodzi w nowe, cywilne związki będąc w istniejącej więzi małżeńskiej, jest "w obiektywnej sprzeczności z prawem Bożym" i nie może uczestniczyć w komunii.

   Kard. Brandmüller powiedział: "Prawdziwi wyznawcy" stanowią mniejszość

   W swoim wystąpieniu kard. Brandmüller prszetrzegał przed równianiem tego, co podaje się w mediach jako tzw. głos opinii publicznej ze "Sensem Wierzących". Prawdziwie katolicki głos wymaga świętości. W historii chrześcijaństwa prawdziwi wierzący często byli mniejszością, zdaniem emerytowanego przewodniczącego Papieskiego Komitetu Badań Historycznych.

   "Amoris Laetitia": Kardynałowie proszą papieża o wyjaśnienia, od listopada 2016 r.: http://katholisch.de/…/amoris-laetitia-kardinale-bitten-pap…

   Kard. Burke, były Prefekt Najwyższego Sądu Kościelnego podkreślił, że autorytet papieża wyprowadzany jest z posłuszeństwa Chrystusowi osoby tego papieża. Papież może Prawo Kościelne tylko tana tyle interpretować, żeby wyjaśniać jego znaczenie, ale nie do tego stopnia, żeby je podważać.

   Biskup pomocniczy Schneider powiedział jasno: Diabeł ściemnia papieskie nauczanie Franciszka.

   Bp Schneider wskazał na ignorancję, albo pogardę w stosunku do Prawdy, jako przyczynę licznych wystąpień heretyckicch Bergoglio. W przebiegu historii szatan często ściemniał nauczanie papieskie i podjudzał do zamieszania w Kościele. Każdy papież musi być świadom tego, że nie jest "posiadaczem Katedry nauczania Prawdy", ale winien być tylko sługą Prawdy.

   Kardynałowie Burke i Brandmüller opublikowali w listopadzie 2016 wspólnie z dwoma innymi, śp. tymczasem kardynałami (Joachim Meisner i Carlo Caffarra" tekst: "Dubia" (Wątpliwości). Wezwali w nim Franciszka do jasnego określenia szeregu punktów jego n iejasnego pisma "Amoris laetitia" na temat małżeństwa i rodziny. Ta prośba została poparta przez ponad milion katolików, ale "nie została usłyszana do dzisiaj", czytamy w oświadczeniu opublikowanym w sobotę, za Katolicką Agencją Informacyjną (KNA).

   patrz: http://franciscus.blox.pl/…/Kard-Burke-Korygowanie-papieza-…

   Stefan Kosiewski
   SEMINARIA, TAGUNGEN und REISEN
   7 kwi 2018

   In Memoriam IGOR STACHOWIAK PDO241 Kulturhauptstadt Europ...

   In Memoriam IGOR STACHOWIAK PDO241 Kulturhauptstadt Europas Breslau ZR von Stefan Kosiewski CANTO DCCXXIII PDO239 240 243 Brejza na premiera http://sowa.blog.quicksnake.pl/Rzecznik-Praw-Obywatelskich/In-Memoriam-IGOR-ST... Pages: 7 Reads: 12 Published about 3 hours ago

   Kard. Burke KORYGOWANIE PAPIEZA Abp Jedraszewski KANALIZA...

   Published on Apr 8, 2018 https://vk.com/wall467751157_131 Kard. Burke KORYGOWANIE PAPIEZA Abp Jedraszewski KANALIZACJA PDF: https://issuu.com/home/docs/kard._burke_korygowanie_papieza_abp/ PDO443 Hus w Czeladzi Pages: 30 Reads: 26 Published 1 day ago

   PDF: https://de.scribd.com/document/375791843/Kard-Burke-KORYGOWANIE-PAPIEZA-Abp-Jedraszewski-KANALIZACJA-PDO443-Hus-w-Czeladzi-FO16-von-Stefan-Kosiewski-SSetKh-ZECh-ZR-20170204-Pidgin-Art-201804

   Kard. Burke: Korygowanie papieża do posłuszeństwa Chrystusowi La nuova Bussola Quotidiana Ecclesia 05-04-2018 http://franciscus.blox.pl/2018/04/Kard-Burke-Korygowanie-papieza-do-posluszenstwa.html

   Burke: Correggere il Papa per obbedire a Cristo

   Ecclesia 05-04-2018

   Burke: Correggere il Papa per obbedire a Cristo

   https://plus.google.com/116748846165184263175/posts/55trQbnCeaD

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   brak
   Kategoria:
   Autor(ka):
   reakcja
   Czas publikacji:
   poniedziałek, 09 kwietnia 2018 07:05
 • sobota, 07 kwietnia 2018
 • środa, 04 kwietnia 2018
  • AZAZEL

   Bergolio do Polaków trzy dni po Wielkanocy
   Benedyktowi mówimy wszyscy Dobrej Paschy


   W oktawie Bożego Narodzenia, na Sylwestra
   powiemy: a freilicher Chanuka Chui i dusza


   Złego Licho nie porwie; nie ma dokąd zabrać
   złe dusze ulegają anihilacji w krematorium 


   przedsionka sumienia znikają bez świadków
   i bez bawienia się w eschatologię osądzenia


   certolenia się po żydosku z uczynkami bez
   ławników ze skrzydłami anielskimi do Nieba


   na Cherubów załapujemy się już bez Dantego
   i bez tego, który umarł i pogrzebion zstąpił do...


   Bóg jeden w końcu wie, dokąd poszedł samotny
   w jakim celu? Gdzie zabradziażył ten, tego; kim


   jestem, bym pedałów miał sądzić za grzech Sodomy
   i Gomory, kochanków papieży, metresę wikarego na


   probostwie we Wyszkowie Zeromskiego hulaj Staniek
   módl się księże za szybką śmierć antypapieża: ma


   Scalfari bezbożnik abonament na bywanie i puszczanie
   smrodu Lucyfera bez kontusza; pora w gwizdek: Aplauz


   dla Franciszka na odchodne do Domu Ojca Wojtyły jp2
   po matce Kaczorowska z matki Schulz. Bye, bye; oklaski
   Watykan: podczas audiencji generalnej Franciszek pozdrowił Benedykta XVI
   Podczas dzisiejszej audiencji generalnej papież Franciszek razem z wiernymi pozdrowił swego emerytowanego poprzednika Benedykta XVI, oglądającego…wiadomosci.onet.pl
   https://www.facebook.com/nasza.czeladz/posts/1710801538976358

   http://sowa-magazyn.blogspot.de/2018/04/scalfari-ma-abonament-na-ouszczanie.html

   Cover of
   Ohyda spustoszenia pdo565 azazel scalfari lucyfer fo von stefan kosiewski zech art prochanowa ssetkh
   by   Stefan Kosiewski Published

   Ohyda spustoszenia PDO565 AZAZEL Scalfari Lucyfer FO von Stefan Kosiewski ZECh B. głupi artykuł Prochanowa SSetKh Do Roberto de Mattei Fundacja Lepanto 2180406 ME SOWA

   PDF: uploaded by Stefan Kosiewski on Apr 06, 2018

   Ohyda spustoszenia PDO565 AZAZEL Scalfari Lucyfer FO von Stefa...

   https://gloria.tv/audio/sd4ezLh8iGjB2wWUnAWThq3aw Ohyda spustoszenia 565 Prolegomena do Odżydzania po Myśli prof. Feliksa Konecznego https://vk.com/wall467751157_128 AZAZEL Scalfari ma abonament na puszczanie smrodu Lucyfera... Pages: 20 Reads: 52 Published about 3 hours ago

   http://sowa.quicksnake.cz/ARCIBISKUP-OLOMOUCKY/Ohyda-spustoszenia-PDO565-AZAZEL-Scalfari-Lucyfer-FO-von-Stefan-Kosiewski-ZECh-Bardzo-glupi-artykul-Prochanowa-SSetKh-Do-Roberto-de-Mattei-Prezydenta-Fundacji-Lepanto-2180405-ME-SOWA

   https://vk.com/wall467751157_128

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   brak
   Kategoria:
   Autor(ka):
   reakcja
   Czas publikacji:
   środa, 04 kwietnia 2018 23:49
 • piątek, 30 marca 2018
  • Abp Stanisław Gądecki zchęca BP KEP Opublikowany 29 mar 2018 Abp Marek Jędraszewski: Wypalić sumienie ogniem Ewangelii

   AZAZEL

   Bergolio do Polaków trzy dni po Wielkanocy
   Benedyktowi mówimy wszyscy Dobrej Paschy

   (...)http://sowa-magazyn.blogspot.com/2018/04/scalfari-ma-abonament-na-ouszczanie.html


   Przyjdz krolestwo Twoje PDO566 Czy rozumiecie co wam uczynile...FO154 von Stefan Kosiewski SSetKh 20130328 ZECh ZR https://vk.com/wall467751157_125 audio: https://gloria.tv/audio/YKQmXu2FJ1Cb6UwjNjQFgNhYD 566 Prolegomena do Odżydz...
   Pages
   : 6vReads: 41 Published 4 days ago

   PDF: https://issuu.com/kulturzentrum/docs/przyjdz_krolestwo_twoje_pdo566_czy_

   Stefan Kosiewski
   4 godz. ·  ...umył nogi dwunastu więźniom siedmiu narodowości. Byli wśród nich katolicy, prawosławny, buddysta i dwaj muzułmanie...

   http://pl.radiovaticana.va/…/papieska_msza_wieczerz…/1369025

   audio: https://gloria.tv/audio/YKQmXu2FJ1Cb6UwjNjQFgNhYD

   Heretyk Bergoglio przekabacił po żydomasońsku Wielki Czwartek, obchodzony w Kościele Rzymskokatolickim na pamiątkę ustanowienia przez Jezusa Chrystusa, podczas Ostatniej Wieczerzy, sakramentów kapłaństwa i Eucharystii, na wolnomularskie świętowanie przez bezbożnych satanistów obżydliwego poniżenia Najwyższego Autorytetu chrześcijańskiej Europy Zachodniej. https://vk.com/wall467751157_125 Antypapież Franciszek desakralizuje świętokradczo Znak w Nauczaniu Syna Bożego, prostacko przeinacza znaczenie odwiecznego rytuału Kościoła św., sprowadza mistyczną symbolikę postaci Zastępcy Chrystusa na Ziemi do roli goja, niezrozumiałego dla muzułmanów starca znajdującego przyjemność dewianta seksualnego w masochistycznej rozkoszy umywania nóg niewiernym, prawomocnie skazanym, islamskim kryminalistkom. Amen. https://www.pinterest.de/pin/452752568784405397/

   Przyjdz królestwo Twoje PDO566 Czy rozumiecie co wam uczynilem FO154 von Stefan Kosiewski SSetKh 20130328 ZECh ZR
   Napsal sowa (») 29. 3. v kategorii ARCIBISKUP OLOMOUCKÝ, přečteno: 74× http://sowa.quicksnake.cz/…/Przyjdz-krolestwo-Twoje-PDO566-…

   Wyznanie Papieża Franciszka. Podda się operacji
   W przyszłym roku papież przejdzie operację usunięcia zaćmy. Zapowiedział to sam Franciszek podczas wczorajszego spotkania z więźniami w zakładzie karnym Regina Coeli na Zatybrzu w Rzymie. wiadomosci.onet.pl  https://www.facebook.com/sowa.magazyn/posts/1584952994891668

   magazyn europejskiDu hast etwas auf HOMILIA gepinnt.

   Abp Stanisław Gądecki zchęca do dobrego przeżycia Triduum Paschalnego
   https://vk.com/wall467751157_125 Przyjdź królestwo Twoje https://gloria.tv/audio/YKQmXu2FJ1Cb6UwjNjQFgNhYD PDO566 Czy rozumiecie co wam uczynilem FO154 von Stefan Kosiewski SSetKh

   Stefan Kosiewski POLEN 30 mar, 18:59    Homilia Abp. Marka Jedraszewskiego 30.03.2018  

   - Jeżeli chcemy się ocalić, i to jest nauka płynąca z piłatowej postawy, którą rozważamy dzisiaj, jeżeli chcemy ocalić nasze człowieczeństwo, za wszelką cenę musimy stać na straży własnego sumienia.
    
   To są słowa św. Jana Pawła II Wielkiego. On także mówił wobec pięciu prezydentów państw Europy środkowej i wschodniej w Gnieźnie w 1997 roku, a więc 21 lat temu: „Europa nie odzyska swojej pięknej szlachetnej tożsamości, jeżeli nie będzie kształtowana i jeżeli nie będzie prowadzona przez ludzi sumienia. Ludzi, których sumienie wypalone jest jak cegły w ogniu Ewangelii".

   Abp Marek Jędraszewski: Wypalić sumienie ogniem Ewangelii

   Archidiecezja Krakowska - Archidiecezja - Aktualności - Bez spotkania ze Zmartwychwstałym nie ma ewangelizacji - Abp Marek Jędraszewski: Wypalić sumienie ogniem Ewangelii
   http://www.diecezja.pl/archidiecezja/aktualnosci/abp-marek-jedraszewski-wypalicsumienie-ogniem-ewangelii.html

   https://plus.google.com/116748846165184263175/posts/V7FTDYAFSg6

   Fund-lep

   Drogi Stefanie Kosiewski,

   Pragnę wam przekazać najlepsze życzenia na Świętą Wielkanoc. Tajemnica Wielkanocy celebruje Mękę, Śmierć i Zmartwychwstanie Naszego Pana. Tajemnica ta odnawia się w Mistycznym Ciele Kościoła, którego życie doświadcza cierpienia i triumfów, w obrazie Jej Boskiego Założyciela i Głowy, który zawsze wspomaga Ją w historii.

   W tym duchu kontemplujemy sytuację Kościoła, upokorzonego przez jego wewnętrznych i zewnętrznych wrogów, ale zawsze zwycięskiego w czasie iw wieczności.

   Cieszę się, że mogę podzielić się tym, że odwiedzę Stany Zjednoczone na początku kwietnia, aby przemawiać na corocznej konferencji Catholic Family News (CFN). Tegoroczna konferencja CFN, która odbędzie się w weekend 6-8 kwietnia 2018 r.

   W Deerfield w stanie Illinois (tuż poza Chicago), ma charakter tematyczny "Weapons of Our Warfare". Tematem mojej rozmowy jest "Tu es Petrus: Prawdziwe oddanie dla Katedry Świętego Piotra".

   Zbadam tradycyjną doktrynę katolicką papiestwa, autorytet papieski, niefortunny błąd papieski i sposób, w jaki musimy przyjmować, reagować i przeciwstawiać się obecnemu pontyfikatowi papieża Franciszka.

   W tym samym temacie, 9 kwietnia, poprowadzę wykład w kościele Mariackim w Norwalk (Ohio), promowany przez Towarzystwo św. Hugona z Cluny i parafię św. Marii.

   Jednocześnie, 7 kwietnia w Rzymie odbędzie się konferencja na temat Kościoła katolickiego, dokąd idziesz?

   Kardynał Giuseppe Zen Zekiun, biskup emerytowany Hongkongu, będzie na konferencji, a nigeryjski kardynał Francis Arinze, były prefekt Kongregacji ds. Kultu Bożego, wyśle ​​wiadomość wideo. Zostanie również pokazany pośmiertny wywiad wideo z kardynałem Caffarrą na temat encykliki Pawła VI "Humanae vitae".

   Z poważaniem w Domino Roberto de Mattei

   Prezydent, Fundacja Lepanto

   P.S.

   Dla tych, którzy chcą pomóc Fundacji Lepanto, pamiętam, że organizacja to 501 / C3, a darowizny można odliczyć od podatku w Stanach Zjednoczonych.


     http://sowa.quicksnake.cz/ARCIBISKUP-OLOMOUCKY/Przyjdz-krolestwo-Twoje-PDO566-Czy-rozumiecie-co-wam-uczynilem-FO154-von-Stefan-Kosiewski-SSetKh-20130328-ZECh-

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   brak
   Kategoria:
   Autor(ka):
   reakcja
   Czas publikacji:
   piątek, 30 marca 2018 06:12

Kanał informacyjny

stat4u

Opcje Bloxa