Jews

 • niedziela, 22 października 2017
  • WAZELINIARZOM HERETYKA w PL

   Stefan Kosiewski

   POLEN

   22 paź, 00:02


   WAZELINIARZOM HERETYKA w PL


   za życia na skróty do Nieba chciałaby
   dusza zasiąść po prawicy Boga Ojca
   Wszechmogącego Pana Jezusa Chrystusa
   Naszego po podpisaniu głupiego listu
   otwartego w obronę biorącego grzesznika
   Bergoglio za całokształt złego i herezji jego


   HERODY Herodenspiel von Stefan Kosiewski


   Mitinitiator Zulehner zur öffentlichen Unterstützung für den Papst | domradio.de

   http://www.pro-pope-francis.com/site/home/unterzeichnende

   pod nonsensownym listem otwartym, który spłodził 79-letni ks. Paul Michael Zulehner, podpisali się ze środowiska reżimowych przechrztów PRL-u:


   Nosowski, Zbigniew: Chefredakteur "Wiez" (Poland)


   Adamiak, Elzbieta: Institutsleiterin, Institut für Katholische Theologie, FB 6: Kultur- und Sozialwissenschaften, Universität Koblenz-Landau, (Deutschland)


   Dostatni, Tomasz OP: Prezydent Stiftung “Ponad granicami” Lublin (Poland)


   Frąckiewicz, S. M. Teresa CSC: Katarinenschwester in Braniewo P(olen)


   Gutowski, Piotr: Philosophieprofessor Lublin (Poland)


   Kubasiak, Piotr: Doktorand in Theologie, Wien (Österreich, Polen)


   Szostek, Andrzej: Ethikprofessor Lublin (Polen)


   Wierzbicki, Alfred Mark: Director of the Chair for Ethics at the John Paul II Catholic University of Lublin (Polen)


   Woźniakowski, Henryk: President, Znak Publishing Group, Kraków (Poland)


   Katolickie Radio w Kolonii zapytało wazeliniarza wprost, domradio.de: Jest to list publiczny, który napisałeś do papieża Franzaiskusa. Czy Papież ma tylu przeciwników, że potrzebuje tego wsparcia?


   17/10/2017


   Współinicjator Zulehner popierający poparcie dla papieża

   "Nie siedz w fotelu"

   "Pro papież Franciszek". Jest to nazwa grupy, w której katolicy połączyli siły, aby publicznie popierać papieża Franciszka. Współinicjatorem jest wiedeński teolog Paweł M. Zulehner, który wyjaśnia ten krok w domradio.de.


   domradio.de: Napisałeś list otwarty do Franciszek, liczba biskupów, teologów i znanych katolików z życia publicznego podpisały. Jak przyszło do tego listu do papieża Franciszka ?


   Prof. Paul M. Zulehner (duszpasterska teolog z Wiednia i współzałożyciel inicjatywy „Pro Franciszek”): Nie było jeszcze znaczna krytyka papieża pismem kardynałów na niego i wreszcie zarzut, że wciąż heretycki (od oficjalnej doktryny kościoła Papież. To teologicznie i praktycznie nie do przyjęcia. Myślę, że będą musieli zrobić licznik pozycji widoczne i doprowadzić sytuację do stanu równowagi, aby pokazać, że bardzo duża liczba wiernych i oddanych, wybitnych osobistości Kościoła i życia publicznego jest to papież naprawdę mile widziany i bardzo przychylny.


   domradio.de: Czy jest to również pośrednio odpowiedź na pisanie tak zwanego "62" ? Ostatnio był list od krytyków, którzy oskarżyli papieża o herezję.


   Zulehner: Uważamy, że dyskusja z tym listem może się zdarzyć na innym poziomie, w salach teologicznych. Można z pewnością rozmawiać o tym. Ale zarówno Wiedeń Kardynał Schönborn jak Franciszek powiedział w publikacji piśmie nauczania papieskiego „Amoris laetitia”, że nie zawsze jest naprawdę wygodne cięcie teologiczną i systematyczne i jest odporna na przebicie i że uważa dogmatyczny nic nowego.


   Papież chce miłosierdzia, które jest identyczne do sprawiedliwości Boga w żydowskiej Tory, najwyższego standardu dla praktyki Kościoła. To nie może być tak, że ludzie nie mogą uczestniczyć w końcu w beznadziejnej sytuacji w życiu kościoła, bo to nie jest droga Boga, tak z ludzi, którzy byli winni przyczyn tragicznych i powrót do Ewangelii mają do czynienia z nim.


   Niedopuszczalne jest, aby powiedzieć - jak kardynał Pell sformułowała raz w przedmowie książki - może się okazać, że Bóg im wybacza, ale Kościół nie może im wybaczyć. To jest teologicznie widział siebie zniesienie kościoła jeśli nie doświadczyć tego, co Bóg czyni w ludzi.


   domradio.de: Kościół katolicki ma swoje zasady. Weźmy przykład ponownego małżeństwa. Krytycy papieża powiedzieć, gdyż upusty otworzą dla interpretacji iw zasadzie zadał Sakramentallehre Katolickiej wyjątkowość małżeństwa w pytaniu. To nie może być tak łatwe, powiedz krytykom.


   Zulehner: Ale to jest bardzo fundamentalistyczne rozumienie tzw nierozerwalności małżeństwa, ponieważ już pierwszy kościół w zasadzie powiedzieć, że istnieją pewne sytuacje, w których ktoś może opuścić więź małżeńską. A tam zwłaszcza od 3-4. Century praktyki Kościoła Wschodniego, który jest prawdziwie chrześcijańskie i został oskarżony o herezję lub jakiejkolwiek chce się ładować.


   Sobór Trydencki wyraźnie wyraził opinię, że praktyka Kościołów Wschodnich nie jest potępiona. Można zatem powiedzieć z czystym sumieniem, że istnieją pozornie różne formy pierwotnej mocy ewangelii. Kościół katolicki przeszedł teraz do szkoły Kościoła Wschodniego i uczy się lepiej rozumieć Ewangelię.


   domradio.de: W liście popierają i doceniają duszpasterską kulturę obecnego papieża. Jaka jest papieska kultura duszpasterska?


   Zulehner: Wszyscy wielcy znęceni organizatorzy twierdzą, że związek między organizacją a ludźmi o kulturze, to znaczy związkami, treścią, akceptacją zależy od tego, co ludzie zyskują od organizacji. Wydaje się to przynajmniej tak samo ważne jak zmiana strukturalna, tj. Centralizacja kościoła, rozprzestrzenianie się lematu w cały światowy kościół.


   Jeśli spojrzymy nieco uderzająco, jak akcenty się zmieniają, to od grzechu do rany, od prawa do twarzy, od moralizowania do uzdrawiania i od ideologa dla pasterza. Są to wyraźne akcenty, które nie reprezentują dawnej praktyki Kościoła jako nietypowego.


   To, co Franciszek robi, to głębsze pogłębianie tej pierwotnej mocy sprawowania Jezusa z ludźmi. Zwłaszcza z tymi na marginesie społeczeństwa. To, jak sądzę, jest punktem skoku. Papież nie jest powierzchowne, ale - jeśli krzyż czyta swoje teksty - zdajesz sobie sprawę, że jest obrazem Boga, od którego mówi, że musimy być jak Ojciec miłosierdzia i Pana uczynić tę posługę miłosierdzia jako kościół, inaczej byście zdradzili naszego Boga.


   domradio.de: Jest to list publiczny, który napisałeś do papieża Franzaiskusa. Czy Papież ma tylu przeciwników, że potrzebuje tego wsparcia?


   Zulehner: Mario Politi (dziennikarz i watykan, redaktor naczelny) mówi, że Francis miał zbyt mało wsparcia. W Watykanie nie ma zbyt wiele, ale ma w kościele całego świata zbyt mało. Wschodnioeuropejskie biskupi milczą. Biskupi zachodnioeuropejscy milczą.


   Jestem bardzo ciekawy, jak możemy wygrać niemieckich biskupów. W rozmowie z sekretariatem niemieckiej Konferencji Episkopatu. W środę wyjaśniono, czy i jak biskupi niemiecki mogą się przyłączyć. Chciałbym także wygrać kardynał Woelki. To, co lubię publicznie. Bo on jest dla mnie jednym z podziwnych kardynałów, którzy podążają za papieżem, jest całkowicie jasny i nienaruszony.


   Myślę, że możemy zrobić trochę świadomości w Kościele, że jest to obecnie możliwe w ramach tego papieża nie pozostać w pozycji siedzącej w fotelu, ale to nie jest kościół historyczny, otwarte okno, które powinny być wykorzystywane do kościoła światowej.


   Wywiad przeprowadził Johannes Schröer.( dr )

   http://franciscus.blox.pl/2017/09/Z-powodu-szerzenia-herezji-przez-Amoris-laetitia.html

   Nowa inicjatywa broni papieża Franciszka

   Pierwsza wewnętrzna "korekta" od XIV wieku

   Informacje o inicjatywie "Pro papieża Franciszka"

   Podpisy dla inicjatywy Pro Pope Francis

   https://plus.google.com/116748846165184263175/posts/8amvnL6TpcQ

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   brak
   Kategoria:
   Autor(ka):
   reakcja
   Czas publikacji:
   niedziela, 22 października 2017 00:19
 • niedziela, 08 października 2017
  • Bezwarunkowa pensja powszechna PDO526 ZECh von Stefan Kosiewski ZAMACH na Wolnosc Europy PDO385 Pidgin_Art PDO186

   Antykomuniści wszystkich krajów łączcie się


   Przeciw żydokracji Unii Europejskiej ZR586

   Napsal sowa (») dnes v kategorii NAROD MA PRAVO SE BRANIT, přečteno: 13×

   NO kopać tych którzy upadli PDO525

   w pidżen szprache - żydostwo, które organicznie głoski R nie wymawia - słowo: Korektor wymawia, zgodnie z całą prawdą jako: kolekto - znaczonym znaczącym tego, który łazi po kościele z tacą jak i pod ziemią ukryty kanał spławny nieczystości odprowadzający do rzeki i morza, typu cloaca maxima http://sowa-magazyn.blogspot.com/2017/10/zadnego-kopania-tych-ktorzy-upadli.html

   http://sowa.blog.quicksnake.pl/HERODY-Herodenspiel/N-C-2-PDO300-Do-Prokuratury-Generalnej-PDO287-ZR-Szef-IPN-Kaminski-mataczy-ZDRADE-PANSTWA-PDO281-HERODY-Herodenspiel-von-Stefan-Kosiewski-ZECh-CANTO-DCLXXXXIII

   Dienstag, 03. April 2007

   Stefan Kosiewski: Bezwarunkowa Pensja Powszechna dla Polaka - zasadniczy dochód w Unii Europejskiej!

   radio: https://gloria.tv/audio/bLHDJzHRopTX3KEukfnTYjFpG

   Pod rozwagę, wielkopostnie

   Wiara w Jezusa zmartwychwstałego pozwala wierzyć w odzyskanie własności i wolności Narodu Polskiego.

   Własność narodową Polaków, rozłożoną do 1939 roku między różne grupy społeczne, na mocy diabelskiego paktu narodowego socjalizmu z żydokomunizmem zaczęto wydzierać z polskich rąk.  Zniewoleni i ograbieni Polacy mieli być tylko siłą roboczą w obozach pracy III Rzeszy i w syberyjskich gułagach. Diabeł miał krótko dwa oblicza: po 1945 roku żydokomuna kradła już jawnie polską ziemię, prywatne zakłady przemysłowe, toczyła wojnę o handel z Polakami.

   Sierpień 1980 roku przyniósł Polsce marzenie o wolności i samorządności. Złoczyńcy żydokomunistyczni nie zamierzali jednak oddać Polakom władzy, ani pozbyć się swoich materialnych zdobyczy. Plemię żmijowe szatana odegrało przed światem groteskę narodowego pojednania w Polsce. Najpierw Służba Bezpieczeństwa wykreowała w okresie Solidarności tzw. radykałów, których następnie internowano po to, żeby element polski etnicznie wypędzić z kraju, lub zepchnąć w polityczny niebyt, a ze swoimi rewizjonistami i pseudokatolikami spotkać się w Magdalence, by odegrać farsę porozumienia okrągłego stołu.

   Pod płaszczykiem pluralizacji, wielości partii politycznych i poglądów, dokonano grabieżczej prywatyzacji majątku Narodu Polskiego. Pod płaszczem globalizacji ulokował się w Polsce kapitał międzynarodowy, handel i przemysł. Wspólnicy światowi miejscowych złoczyńców.

   Sojusz Wojskowy, wspólne agresje i plany militarne utwierdzają wzbogaconych tak oto złoczyńców w przekonaniu, że do utrzymania pozycji panów nad Polakami wystarczy już tylko powtarzać stare zaklęcie złodziejskie: zabrane będzie temu, który nie ma, a Mamon dołoży temu, który nakradł i ma.

   Ne tylko dla rodziny Gierka, Jaruzelskiego, Kiszczaka i Urbana stworzony został system grabieży dokonanej w biały dzień na Narodzie Polskim. Hołota żydokomunistyczna to dzisiaj kilka milionów ludzi, które żyją na koszt zniewolonego Narodu Polskiego

   A Naród ten, to ponad 30 milionów ludzi, którzy nie mają nic: żadnych mieszkań, żadnych domów na własność, żadnych akcji. 30 milionów Polaków, dla których ani żydokomuna ani Unia Europejska nie ma i nie będzie miała pracy, a sojusze wojskowe nie są w stanie wysłać ich wszystkich na wszystkie nawet fronty świata.

   Tak samo jest w Czechach i na Słowacji, w Bułgarii, Rumunii, w Niemczech i wszędzie, gdzie tylko grabieżcze plemię szatana postanowiło zabrać, by zapanować.

   Bóg chciał i zmartwychwstał. Naród też powstanie.  Ten, który zabrał cudze nie jest właścicielem. Na własność posiadł tylko strach przed odebraniem zakumulowanego kapitału.

   Tymczasem przedstawia się po dobroci

   Plan odzyskania zagrabionego majątku Narodu Polskiego:

   1. należy odebrać tym, co zagrabili i mają - nałożyć wysokie podatki na tych, którzy mają;

   2. odzyskany majątek należy rozdać tym, którzy nie mają nic, bo ich ograbiono

   - należy wprowadzić Pensję dla Polaka.

   Nie jakiś zasiłek czymkolwiek uwarunkowany, ale niezbywalną, gwarantowaną przez państwo pensję umożliwiającą ludzką egzystencję w Polsce.

   Nie można więc poprzestać na wpisywaniu do Konstytucji RP artykułu chroniącego życie każdego człowieka, gdyż państwo, które stoi na straży ochrony zagrabionej własności, musi zadbać też o to, żeby wywłaszczeni i ograbieni mieli za co godnie żyć.

   Postulat pensji dla każdego obywatela w Unii Europejskiej nie jest rewolucyjny, nie zapowiada zmiany stosunków własności, dlatego krąży już po Europie i  czas najwyższy na Polskę. Pora na hasło:

   Wolność zamiast pełnego zatrudnienia.

   Stefan Kosiewski  radio: https://youtu.be/K6GfFst7Oxo

   http://sowa.beeplog.de/17379_286557.htm

   http://sowa.quicksnake.cz/NAROD-MA-PRAVO-SE-BRANIT/Bezwarunkowa-pensja-powszechna-zasadniczy-dochod-w-Unii-Europejskiej-PDO526-ZECh-von-Stefan-Kosiewski

   magazyn europejskiDu hast etwas auf pidgin-szprache gepinnt.

   w pidżen szprache - żydostwo, które organicznie głoski R nie wymawia - słowo: Korektor wymawia, zgodnie z całą prawdą jako: kolekto - znaczonym znaczącym tego, który łazi po kościele z tacą jak i pod ziemią ukryty kanał spławny nieczystości odprowadzający do rzeki i morza,
   typu cloaca maxima http://sowa-magazyn.blogspot.com/2017/10/zadnego-kopania-tych-ktorzy-upadli.html

   Stefan Kosiewski @Lucyna Łuszczykiewicz - nie wiem, czy Lech Klekot utracił emeryturę z dniem 1-go października 2017 r., wiem za to, że Lech Kaczyński, brat żyjącego jeszcze Jarosława Kaczyńskiego zadbał po Magdalence 1989 r. o to, żeby ubowcy Kiszczaka, Jaruzelskiego i gen. Milewskiego (od afery żelazo) mogli spokojnie przywłaszczyć, ukraść i przeszabrować całe mienie Narodu Polskiego, http://sowa.blog.quicksnake.pl/.../N-C-2-PDO300-Do... jako Universal, Art-B i setki tysięcy innych spółek szemranego towarzystwa ukrytego żydostwa w Polsce, aktywnych na polu tzw. akumulacji kapitału po tzw. okrągłym stole żydomasoństwa Grupy Windsor, K.M. Ujazdowskiego, Marka Jurka, i tym podobnych złoczyńców chazarskich, krótko mówiąc: Szanowna Pani, ubowcy przejęli Polmosy- sprzedali wszystkie Stocznie Gdańskie, Huty Katowice, Zakłady Papiernicze Klucze  itd i są obecnie multimiliarderami w dolarach i euro, którzy mają obcięcie im dla picu głodowych emerytur przez marionetkowego żyda i pedała tam, gdzie Kukiz ma politykę w dupie; Lech Klekot natomiast jest biedny artysta, Malarz Polski na emigracji w Szwajcarii i każdy sprzedany przez niego obraz ulega opodatkowaniu; nie mów fałszywego świadectwa przeciw blińniemu swemi, Siostro, bo Cię szlag trafi, Neptun gromowładny sprzed Ratusza w Gdańsku, Jędruś Halny Ruda spod samiuśkich Tater, Peruna Tryzub, albo choroba Parkinsona cię dopadnie, jak Wojtyłę, czego Ci nikt nie życzy, żeby nie używać na leczenie chorego komórek macierzystych branych, jak nie z wyskrobanych dzieci nienarodzonych, to z Macierzy Bogów. Tu informuję o wystawie otwartej w Muzeum Archeologicznym "Bogowie Etrusków", czynna do 4 lutego 2018, we Frankfurcie, mam zatem na co popatrzeć, nie pisuj te więcej gówna, shit, die Scheiße. Shalom, nie grzesz więcej, skorzystaj 10 października przy okazji miesięcznicy z możliwości wyspowiadania się u ks. Stanisława M., który wszystkim podobno daje, rozgrzeszenie na drogę. Nie jesteś głupia, zgadzam się z Tobą; masz tylko niepotrzebnie o sobie mniemanie. Z Panem Bogem Twój Korektor Przedwieczny. Amen  http://sowa-magazyn.blogspot.de/2016/03/nc2-pdo300-zniweczona-rzeczywistosc.html

   https://www.pinterest.de/pin/452752568782024452/

   ZAMACH na Wolnosc Europy Pidgin_Art PDO385 Yael Bartana FO von Stefan Kosiewski ZECh CANTO DCCXLI Studia Slavica et Khazarica 20161216 ME SOWA PDO173 422 mysowa 17 gru 2016 Wyświetlenia 841

   radio: https://glori​a.tv/audio/UG​BrDAip24zN4VB​zYneWrtKwc


   https://mysowa.rajce.idnes.cz/sowa/#pdo385zamachnawolnosceuropy.jpg

   http://sowa.quicksnake.cz/NAROD-MA-PRAVO-SE-BRANIT/ZAMACH-na-Wolnosc-Europy-Pidgin-Art-PDO385-Yael-Bartana-FO-von-Stefan-Kosiewski-ZECh-CANTO-DCCXLI-Studia-Slavica-et-Khazarica-20161216-ME-SOWA-PDO173

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   brak
   Kategoria:
   Autor(ka):
   reakcja
   Czas publikacji:
   niedziela, 08 października 2017 17:41
 • piątek, 11 sierpnia 2017
  • Różaniec przeciw lucyferycznej sekcie antychrysta Bergoglio - jak modlić się?

   wideo:   Du hast dir diesen Pin auf „Müll/ śmieci/ rubbish“ gemerkt.   Sekciarze Bergoglio profanują katedrę w Buenos Aires 2013 r

   https://www.facebook.com/messages/t/1236657473126959

   https://youtu.be/BK8LobYR1sc


   Stefan Kosiewski

   SEMINARIA, TAGUNGEN und REISEN

   9 s  Borsuk mgr historii po KUL-u, syjonista marcowy 1968, marszałek, może i półtorakrzyż dla loga załatwić i wymodlić na jedno kolano w Jeruzalem; ale, czy logo papieskie wojtyły nie było podobne do 100-lecia KUL?

   M, jak masoneria pod krzyżem, zamiast liliji?

   Nie wszystko na sprzedaż

   https://www.pinterest.de/pin/452752568781253470/

   mysowa

   1 1,2 tys.

   LUKRECJA BERGOGLIO abo LUKRATYWNE REFORMY PIEKIELNIKA LUCYFERA PDO507 SONET XIX FO z …


   12:25

   https://youtu.be/Q3i_EfJxaBE?t=111

   PDF: www.scribd.com/…/Lukrecja-Bergog… LUKRECJA BERGOGLIO abo LUKRATYWNE REFORMY PIEKIELNIKA LUCYFERA PDO507 53-letni Toni Reis i 59-letni David Harrad, nie mogły żydy mieć

   wcześniej dzieci; Lucyfer dla Kalksztajna bramy piekła otworem stawia analnym na całego: Do hymnu! I adaptacji apelu smoleńskiego, baczność

   PDF: issuu.com/…/lukrecja_bergog…

   Bibliografia: www.pinterest.de/pin/452752568781232662/

   SONET XIX Fascynacja Obłędem z cyklu SONETY CHAZARSKIE von Stefan Kosiewski sowafrankfurt.wordpress.com/…/lukrecja-bergog… Studia Slavica et Khazarica Zarys Estetyki Chazarów SONET XVIII Zniweczona Rzeczywistość 20170811 ME SOWA Julian KORNHAUSER

   https://www.pinterest.de/pin/452752568781260581/

   http://sowa.quicksnake.cz/ART/LUKRECJA-BERGOGLIO-abo-LUKRATYWNE-REFORMY-PIEKIELNIKA-LUCYFERA-PDO507-SONET-XIX-FO-z-cyklu-SONETY-CHAZARSKIE-von-Stefan-Kosiewski-SSetKh-ZECh-CANTO-ZR

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   brak
   Kategoria:
   Autor(ka):
   reakcja
   Czas publikacji:
   piątek, 11 sierpnia 2017 09:21
 • sobota, 01 kwietnia 2017
 • środa, 18 stycznia 2017
  • żydoska gwiazda wieńcem na czole żydobiskupa Katowic Wiktora Skworca, TW "Dąbrowski"

   żydoska gwiazda wieńcem na czole żydobiskupa Katowic Wiktora Skworca, TW
   magazyn europejski
   Du hast Pins gesammelt auf „Sitwa żydowska w Polsce“

   żydoska gwiazda wieńcem na czole żydobiskupa Katowic Wiktora Skworca, TW "Dąbrowski" c.bpstatic.com/... okultystyczny symbol, Newgrange Lodge de.wikipedia.org/... pogański pastorał kapusia SB, tak śp. K. Switoń
   https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/2/20/Newgrange_Eingang.jpg/632px-Newgrange_Eingang.jpg

   piktogram druidów Newgrange 4 tys. lat p. Chrystusem - wikipedia

   www.dziennikzacho... kompromitacja tej instytucji dosięgnęła dna - mówi ksiądz Grzesiak

   https://de.pinterest.com/pin/452752568775491974/

   (...)
   Dlaczego wczoraj, w kwietniu Arcybiskup Katowic Wiktor Skworc
   TW Dąbrowski połączył 1050 lat Chrztu Polski z 35 rocznicą

   pacyfikacji kopalni Wujek? Jeżeli zaplanowanego strzelania do
   Polaków i Katolików dokonała żydokomuna Kiszczaka, Jaruzelskiego
   i Ministra Propagandy Urbana w miesiącu grudniu, nie w kwietniu
   - Na koniec tej uroczystości powiedziałem młodym ludziom, żeby   pielgrzymowali do chrzcielnicy, do krzyża i do tego dębu - znowu
   za Radiem Watykańskim przytaczamy: podkreślił abp Wiktor Skworc.
   Czyżby kler pogańskimi pielgrzymkami do dębu chciał sprowokować
   lud słowiański do synkretyzmu z germańską tradycją i tęsknotą


   za wolnością od ucisku ze strony państwa i Kościoła posoborowego
   czarów, magii, szamańskiej ekumenii, bergolenia Rzymu zaszczurzonego
   (...)

   Stefan Kosiewski
   udostępnił link
   32 min  - Jestem przekonany, że cała nagonka na mnie jest też efektem tego, co pisałem o sposobie zarządzania kurią przez arcybiskupa katowickiego. To jest totalny zamordyzm. A wiadomo przecież, że najłatwiej jest uderzyć w kogoś, zarzucając mu nieuczciwość - powiedział i zapowiedział, że pozwie arcybiskupa katowickiego Wiktora Skworca o zniesławienie.

   http://slask.onet.pl/konflikt-na-linii-ksiadz-grzes…/j6jwc2s

   Ksiądz Wojciech zaprzecza tym doniesieniom i mówi wprost: To podłe kłamstwa. - Ze smutkiem czytam kurialne oświadczenie. Jestem już pewien, że przed niczym się nie powstrzymają. Kłamliwa sugestia o rzekomych wpłatach na prywatne konto i mojej rzekomej niepoczytalności sprawiają, że kompromitacja tej instytucji dosięgnęła dna - mówi ksiądz Grzesiak. Kara dla księdza Wojciecha Grzesiaka Suspensa za nieposłuszeństwo - Jeśli nie udało jej się przejąć własności misji, uderzają poniżej pasa. Tak tylko zachowuje się ktoś, kto się boi i nie ma żadnego merytorycznego argumentu. Serce boli mnie bardzo, bo oddałem je misji Paragwaj, a Kuria wbija w nie miecz kłamstwa. To przykre i godzi w moje dobre imię, dlatego złożyłem pozew o zniesławienie i posługiwanie się kłamstwem. Ja nie mam nic do ukrycia - komentuje ks. Wojciech Grzesiak.

   Czytaj więcej: http://www.dziennikzachodni.pl/…/oswiadczenie-kurii-wraca-…/

   Oświadczenie Kurii wraca na stronę. Ks. Grzesiak nie wycofa pozwu
    dziennikzachodni.pl|Od: Bartosz Wojsa
   https://www.facebook.com/groups/Magdalenka/permalink/1412202312147284/
   1. Als Antwort an
    1 Min.Vor 1 Minute

    @BartoszWojsa @zachodni abp Wiktor Skworc na Nowy Rok nikczemny skok ubowca na wdowi grosz dla Paragwaju sowa.blog.quicksnake.pl/Kazimierz-Swit


   Zastrzelony przez Policję młody Polak nosił żydowskie imię Dawid Czy Arcybiskup Katowic, ks. Skworc odprawił Mszę św.?
   sk/switon-kosiewski.jpg   Czy zastrzelony przez Policję w Knurowie na Górnym Slasku Polak
   został już po katolicku pogrzebany? Czy Arcybiskup Katowic, ks. Skworc odprawił Mszę św. za spokój duszy zastrzelonego miłośnika lokalnego sportu?
   Czy zadośćuczyniono po katolicku za grzech odebrania życia człowiekowi?

   Na Idzie stokorodnej FO329 Stefan Kosiewski goEast Kaczynski z ziemi polskiej do Polski 20140410 ZR ZECh

   W Europie zaczyna brakować „starszych braci”, asymilacja i zeświecczenie gorsze od Hitlera 

   W Europie zaczyna brakować „starszych braci”, asymilacja i zeświecczenie gorsze od Hitlera pl.radiovaticana.va  

     (...) W przytoczonym w całości komunikacie Radia Watykańskiego mowa o asymilacji żydów, skundlaniu się z innymi narodami wg. modelu Sandauera. Rzymskokatolicki Kościół św., reformowany głupawo przez Bergoglio, to tylko dużo piany i całkowita ochrona zgorszenia. Kryty w Domu św. Marty jest pedał w sutannie Battista Ricca i pedofil abp Wesołowski. Papież Franciszek wycofał się cichaczem, po roku pokrzykiwania, z buńczucznych zapowiedzi zlikwidowania Banku Watykańskiego okrytego przez Wojtyłę grzechem i hańbą niekorzystnej współpracy w mafią. Wszystko będzie po staremu, według Bożego Planu. Aż do zniszczenia świata, aż po Armagedon, na którym zmarwychwstały poseł Gosiewski zrobi chyba w końcu porządek z obiema kobietami; weźmie obie pod pachę i pójdą w jednym kierunku. A w drugiej parze pójdzie abp Wacław Depo z ojcem Tadeuszem, bo tak im jest pisane. Z Panem Bogiem Z Frankfurtu nad Menem mówił Stefan Kosiewski  https://plus.google.com/u/0/116748846165184263175/posts/iKhwL1KkA7v

   mysowa
   666 
   Nie lekajcie sie DZIWISZ ZOLL PDO370 PKN Rzecznik Interesu Społecznego 34 ZR SONETY CHAZARSKIE von …
   34:56
   Ryszard Czarnecki @r_czarnecki Jedynie PiS potraktował sprawę przyjęcia gości z Knesetu poważnie - na spotkaniu była dawna szefowa MSZ Anna Fotyga i dwóch jej zastępców. 14:41 - 27 sty 2014

   OSTATNIA AKTYWNOŚĆ

   Stefan Kosiewski 1 min...w ubiegłym roku Kneset wydał ustawę, na podstawie której niepełnoletnich Palestyńczyków można skazywać na kary do 20 lat więzienia PDF: de.scribd.com/…/10-12-1948-Pows…
   za rzucanie kamieniami w Izraelczyków oraz stosować zasadę "zbiorowej odpowiedzialności" poprzez nakładanie mandatów do 10 000 szekli (2343 euro) na rodziny niepełnoletnich, którzy dopuścili się "czynów terrorystycznych".... 
   https://gloria.tv/audio/EeiFMdgySMwR33JW97kGRSJta

   http://sowa.blog.quicksnake.pl/Kazimierz-Swito/abp-Wiktor-Skworc-na-Nowy-Rok-nikczemny-skok-ubowca-na-wdowi-grosz-dla-Paragwaju

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   Kategoria:
   Autor(ka):
   reakcja
   Czas publikacji:
   środa, 18 stycznia 2017 18:02
 • niedziela, 31 lipca 2016
  • Macierewicz dogadał się w ladino z Franciszkiem za plecami 4 polskich wojskowych, którym powiedział, że to był hiszpański   Zdjęcie użytkownika Ludwik Bryła.
   Ludwik Bryła
   8 godz. ·
   Komentarze
   Stefan Kosiewski
   Stefan Kosiewski ..W tym stanie rzeczy główna polityczna odpowiedzialność za wywołanie powstania warszawskiego spoczywa bez wątpienia na premierze Stanisławie Mikołajczyku. Na poziomie zaś wojskowymnie jest bez winy sam Naczelny Wódz, gen. Sosnkowski... ...Zobacz więcej

   Geschrieben von sowa (») 13. 6. 2011 in der Kategorie Presse, gelesen: 130x   - tu wersja odtworzona. Ad "Sowa" Dziękuje serdecznie za nadsyłane niezmiernie interesujące informacje. W miarę możliwości będę starał się robic z nich użytek. Pozdrawiam redakcję "Sowy". Andrzej Turek https://www.facebook...
   sowa.quicksnake.at
   Przed chwilą

   POLEN
   Stefan Kosiewski
   Udostępniony publicznie  -  09:36
    
   - Z tego, co wiem, ważnym elementem rozmowy ministra Antoniego Macierewicza z papieżem była kwesta katastrofy smoleńskiej – powiedział w rozmowie z RMF FM szef Ministerstwa Spraw Zagranicznych Witold Waszczykowski.  http://wiadomosci.onet.pl/kraj/witold-waszczykowski-w-rmf-fm-minister-macierewicz-rozmawial-z-papiezem-o-katastrofie/vvks9t

   https://de.scribd.com/document/319810975/Macierewicz-ladino-z-Franciszkiem-za-plecami-4-polskich-wojskowych-STRASZNE-ZJAWISKA-I-WIELKIE-ZNAKI-NA-NIEBIE-Powstanie-Warszawskie-Jozef-Hieronim-Re
   Wizyta ministra Waszczykowskiego w Izraelu
   fakty.interia.pl
   Kliknij i zobacz więcej. https://plus.google.com/u/0/116748846165184263175/posts/ETyPXhQfGyj

   ~* : Nic na to nie mogę poradzić, że waszykowskiemu wierzę tak, jak macierewiczowi, tzn mam zero zaufania do ich słów. Bardziej jestem skłonna uwierzyć, ze dobry i mądry papież Franciszek zmył głowę i odesłał go do kąta, bo jakoś cichutko było i przed, i po wizycie, a macierewicz i rydzyk, i paetz, ... rozwiń całość
   48 minut temu |
    
   odpowiedz Twój głos
   ~https://de.scribd.com/document/319810975/Macierewicz-ladino-z-Franciszkiem-za-plecami-4-polskich-woj do ~*: Macierewicz ladino z Franciszkiem za plecami 4 polskich wojskowych

   STRASZNE ZJAWISKA I WIELKIE ZNAKI NA NIEBIE
   ... rozwiń całość
   1 minuta temu
   http://wiadomosci.onet.pl/forum/witold-waszczykowski-w-rmf-fm-minister-macierewicz,0,2844034,220563340,czytaj.html

   Gradobicie w Sosnowcu na Maczkach

   Nie ma warunków i zgody na startowanie, telefon satelitarny milczy Macierewicz dogadał się w ladino z F

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   brak
   Kategoria:
   Autor(ka):
   reakcja
   Czas publikacji:
   niedziela, 31 lipca 2016 19:59
  • panama ma gwiazdki zydomasonskie, jak bergoglio

   Jestem ciekaw, gdzie będą następne Światowe Dni Młodzieży. Stawiam na Koreę Południową lub Republikę Południowej Afryki.

   35 komentarzy
   3333 Komentarze
   Zobacz 29 poprzednich komentarzy
   Tadeusz Stolarski
   Tadeusz Stolarski
   Zdjęcie użytkownika Tadeusz Stolarski.
   2 godz.
   Dorota Puchowicz
   Dorota Puchowicz To już wiadomo. Panama:) Dobry wybór. Mały kraj, ale katolicki. Ja sobie nie wyobrażam organizacji takie imprezy bez wsparcia społecznego i otwartości oraz zaangażowania władz. 2 godz.
   Filip Flisowski
   Filip Flisowski Ale rzeczywiście Ojca typy że Afryka albo Azja były logiczne. Tam nie było Dni (chyba poza Filipinami). Też mi się tak wydawało. 1 godz. 
   Antoni Jarnuszkiewicz
   Antoni Jarnuszkiewicz w Hiszpanii 12 min
   Stefan Kosiewski
   Stefan Kosiewski panama ma gwiazdki zydomasonskie, jak bergoglio http://sowa.quicksnake.at/.../escudo-de-armas-del...
   sowa.quicksnake.at
   Przed chwilą
   Stefan Kosiewski
   Stefan Kosiewski http://sowa.quicksnake.at/.../Parzival-im-Herodenspiel...
   Parzival im Herodenspiel PDO364 HERODY von Stefan Kosiewski ZR…
   sowa.quicksnake.at
   OBALENIE BORGOGLIO W POLSCE ZAMACH ZNAK Z NIEBA P...
   RADIO: https://gloria.tv/audio/c1gxuZM8hFUFJyWWnhLDFpwmE OBALENIE BORGOGLIO W POLSCE - ZAMACH - DZIWISZ NIE UPILNOWAŁ Zamienie Wawel na kwatere na Powazkach PDO364 prezydent FO von Stefan Kosiewski...
   Category: None
   Published 33 minutes ago
   O KASACJI Do Ministra Sprawiedliwości RP PDO368 Bergoglio...
   https://gloria.tv/audio/J7DQf4XgD4LnJtmKS7sgvMvDj ....Wnoszę jak we wcześniejszej korespondencji o inicjatywę Ministra Sprawiedliwości RP na rzecz Kasacji krzywdzącego mnie wyroku Sądu Rejonowego w Tomaszowie Mazowi...
   Category: None
   Published about 21 hours ago
   Dziwisz na Via Appia w Krakowie PDO366 Lech Kaczynski FO3...
   https://gloria.tv/audio/AsyiA5iddw6DRnc9DajL19iPe ARGUMENT Na czytanie dzisiejsze złoży się przypomnienie historycznych faktów: 1. olania przez Lecha Kaczyńskiego grobów oficerów Wojska Polskiego, na których miał złożyć kwiat...
   Published 3 days ago
   Zamienie Wawel na kwatere na Powazkach PDO364 prezyde...
   http://sowa.quicksnake.at/so-ist-das-Leben/Zamienie-Wawel-na-kwatere-na-Powazkach-PDO364-prezydent-FO-von-Stefan-Kosiewski-ZR-23-Strzezonego-Dziwisz-strzeze ...wczoraj znowu zombie, uzbrojony, jak zahipno...
   Published 8 days ago
   Kosciol nie popiera masonerii PDO362 ZNAKIEM ZWIERZA PD...
   ZNAKIEM ZWIERZA https://gloria.tv/audio/v1vnKWUAHXPiHtqyJHSWpsJ6L blogoslawi miastu a swiatu Polski Komitet Narodowy 31 EXPOZYCJA Prolegomena do Odżydzania po Myśli prof. Feliksa Konecznego 124 Zniweczo...
   Published 11 days ago

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   brak
   Kategoria:
   Autor(ka):
   reakcja
   Czas publikacji:
   niedziela, 31 lipca 2016 15:06
 • niedziela, 15 listopada 2015
  • patronem III wojny światowej, którą wypowiedział miastu i światu heretyk Bergoglio, Zastępca na Ziemi nieznanego boga ateisty


   Stefan Kosiewski
   288 obserwatorów|594 253 wyświetlenia
   Kręgi rozszerzone  -  13:49
    
   Głupi żyd odkrywa prawdę o pochodzenie nazwy miasta Winnica od nazwiska Winnicki (in vino veritas) i zarzuca Jackowi Sasinowi głupotę przy ukrywaniu totalnego przejęcia przez dyktatora Kaczyńskiego sejmowej komisji ds. służb specjalnych, którą mądra żydówka Śledzińska-Katarasińska z Platformy Tuska zgodnie z prawdą nazwała atrapą w rękach kurdupla terrorystycznie wyrzucającego z tej komisji przedstawiciela sejmowej opozycji, obecnego w niej wszak dla picu, bo przecież nie dającego żadnych szans na bezstronność sitwy, jeżeli tylko przewodniczący tej atrapy sejmowej Kwiatek (do kufajki Kaczyńskiego Blumsztajn, czy Kwiatkowski poprzednio) ma wchodzić jako jedyny członek do odbytnicy będącej u ptaków organem systemu szamba i rajem doświadczeń seksualnych zboczeńca pozbawionego wstydu, który za ten grzech (wołający o pomstę do nieba na równi z grzechem Bratobójstwa!) powinien zostać niezwłocznie obalony i postawiony przed Międzynarodowym Trybunałem, żeby Naród Polski gównem nie brudził sobie dłoni, a żeby Prawu i Sprawiedliwości stało się zadość po oskarżeniu podwójnie lojalnego w aktach SB figuranta  o wszystko,  o co nie sposób oskarżyć zabitego przez niego brata bliźniaka, którego Dziwisz za życia winien jeszcze uznać świętym zażydzonego w całości Episkopatu Polski, patronem III wojny światowej, którą wczoraj wypowiedział nareszcie miastu i światu heretyk Bergoglio, Zastępca na Ziemi nieznanego boga ateisty Kornela Morawieckiego, który bergolił 12 listopada 2015 r. we wygłoszonym przez siebie pierwszym przemówieniu urzędowym o wartościach nie będąc do tego ani uprawniony, ani powołany przez żadnego nieznanego boga jako niewierzący Amen.
   http://pl.radiovaticana.va/news/2015/11/14/franciszek_tej_nieludzkiej_zbrodni_nie_mo%C5%BCna_usprawiedliwi%C4%87/1186885
   Stefan Kosiewski
   Dobry Jezu, a nasz Panie, Daj (mu, jej, im) wieczne spoczywanie;
   Światłość wieczna niech (mu, jej, im) świeci, Gdzie królują wszyscy Święci:
   Gdzie królują z Tobą, Panem, Aż na wieki wieków, Amen.
   https://www.youtube.com/watch?v=2FLRl2u92Zg
   Robert Winnicki o pomyśle PiS: to jest po prostu głupie - Wiadomości
   wiadomosci.onet.pl
   Lech Kaczynski Patron III Wojny Swiatowej PDO229 FO von Stefan Kosiewski CANTO DCXXIX Szydlo 228 Po Mysli P... by SOWA magazyn europejski